Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

''Odigral' ti dve uri plus...

Ja, gameplaya je mal več kot sem se zajebaval, več pa cinematixa. Je pa šel na wishlisto, definitivno. Combat mi je cool, samo da ni tisti FF party turn based sistem, pa je ok. Zgodba mi je zaenkrat ok, motijo pa me pristni angleški naglasi... Fak, ne morem dat skupaj, sorry. 

Povezava do prispevka

Ja res je bilo veliko sekvenc v tem demu ampak so bile potrebne da te razplet dema ne pusti ravnodušnega :avadodo:  Bitka med Eikonoma je pa vizuelni spektakel in overall tole zgleda še mnogo bolje kot v youtube videih. Ne vem kaki so bile FF igre pred sedmico ampak tole je res orto dark zgodba in totalno odmik od FFjev ki smo jih vajeni.

Povezava do prispevka

Jaz bi pa rad neki drugega izpostavil.

 

A še pomnite, ko sem se pizdil, da Sony še vedno izdaja crossgen igre in to zavira razvoj?

Sedaj mi je kapnilo, da so this gen only igre (3rd party seveda, razni astro's playroomi so itak namenjeni showcasanju moči konzole) čista katastrofa kar se tiče frameratea. Čisto vse PS5 only igre, ki sem jih do sedaj igral so bile chopfest.

 

Vzamem nazaj izjavo. Upam, da bo cross gen še dolgo na sceni. :D

 

P.S. @atomicOpravičujem se Mr. Hardwareu, kot vedno je imel prav. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Aaaa, my bad.

 

Sej smo že kake 2 leti nazaj imeli debato. PS5 se zdi kot tapravi PS4Pro. Sej je boljši od PS4, valda da je, samo najverjetneje res pravega 4K 60fps gaminga niti na PS6 ne bomo videli.

 

Lahko samo upamo, da bodo developerji malo bolj zagrabli in se res lotili, da pride čimveč lepih, 60fps+ špilov. Ne vem pa kaj je glavni razlog, da se je development za PS5 only igre tako zavlekel? Valda ni samo zaradi tega, da se še vedno splača imeti crossgen naslove. Pričakoval sem, da bomo dobili kaj več od teh UE5 špilov, ki jih najavljajo že od 2019, 2020.

Povezava do prispevka

846eb87bf0ad626b50eea4453b8cce1fa960f3ab

 

Extra:

● Far Cry 6 (PS4/PS5)
● Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (PS4/PS5)
● Rogue Legacy 2 (PS4/PS5)
● Inscryption (PS4/PS5)
● Soulstice (PS5)
● Tacoma (PS4)
● Deus Ex: Mankind Divided (PS4)
● Killing Floor 2 (PS4)

● Dodgeball Academia

● 100 Days: Winemaking Simulator

● Lonely Mountains Downhill

● Thief (2014)

● PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

● My Friend Peppa Pig

● DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace

● The Talos Principle: Deluxe Edition

● ELEX 2

● Vampire: The Masquerade - Coteries of New York

● A Hat in Time

● Carto

● Forager

● The Wild at Heart

 

Premium:

  • Killzone: Liberation (PSP)
  • Worms (PS1)
  • Herc's Adventure (PS1)

 

Edit: Dodane še preostale igre !

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...