Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 27 minutami:

Lahko pokliče tehnično podporo. Je tudi slovenski helpdesk.

Kje dobim neko slovensko številko da mu dam? Prav zajebano je prit dandanes do technical support. Vse strani imajo samo neka splošna vprašanja in odgovore in miljon linkov, nikjer la dejansko mail, chat, številka. Wtf

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 9 minutami:

Kje dobim neko slovensko številko da mu dam? Prav zajebano je prit dandanes do technical support. Vse strani imajo samo neka splošna vprašanja in odgovore in miljon linkov, nikjer la dejansko mail, chat, številka. Wtf

E, tle sem pa na istem kot ti. Za ta fantomatični helpdesk sem slišal samo tu na forumu. Vem, da ima @Bessieneke veze in poznanstva glede tega. Mogoče lahko on pomaga.

Povezava do prispevka
Hernir reče Dne, 23. 6. 2023 at 22:30:

Nimam PS+, igram samo offline :)

Tudi jaz, kot da mam cas se ukvarjat se z mp igricami. Dns sm zalavfal demon souls po pol leta. Felt good sam zdej spet pol leta ne bom igral nicesar :D Res mi je gnilo k rad igram sam ponavad sm zvecer tok utrujen da niti slucajno nimam zelje po pol ure igric ker pol se tezje zaspim.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 26 minutami:

Jaz sem Alan wake igral na pcju par let nazaj, in v enem chapterju, tam ko prides do nekega odra in pobijas vse okoli kar pride. Tam je igra zbugala in nisem mogo naprej. Vse skupaj zbrisal v jezi.

 

Zdej bom spet probal tole verzijo

Praktično top scena.:mafija:

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 44 minutami:

Jaz sem Alan wake igral na pcju par let nazaj, in v enem chapterju, tam ko prides do nekega odra in pobijas vse okoli kar pride. Tam je igra zbugala in nisem mogo naprej. Vse skupaj zbrisal v jezi.

 

Zdej bom spet probal tole verzijo

Meni se je zgodilo zelo podobno. Prišel do scene, ki si jo opisal, potem mi je pa 360 fuknu ven RROD. :D

Bom tudi sam preigral tale remaster.

Povezava do prispevka

Pa sej Remedy razen CrossfireX (niso bli oni krivi, da ni blo dobr) in Quantum Break (še manj krivi, da niso imeli časa dokončat) imajo same bombe

 

Death Rally

prva dva Max Payne-a

Alan Wake

American Nightmare (fun akcijski odvrtek)

Control

 

glede na to kok dolg cajta že delajo na Alan Wake 2, bo vsaj za enkrat preigrat fix

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...