Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Prodam PS5 disk verzijo. Rare product, cena sitnica - 1500 jevrov.

mali tisk - PS5 je navajen poganjat s ploščkov kvaliteto in bi znal kolcat pri raznih Cyberpunkih, Street fighterjih, Fifah, Armored Corih in podobnem..:closedeyes:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Ja, če tako gledaš - ampak mislim da zdaj gre zares - tehnologija je solidna, nekaj časa lahko sobiva z fizično konzolo, doklej jo ne izpopolnijo, itn.

Za razliko od Jazbine, jaz še vedno mislim da fizični PS6 bo - za naprej pa nisem več siguren...

A misliš fizični PS6 as in da bo poganjal fizične ploščke? Jaz sem glede tega 50:50, PS7 pa sem ene 99 %, da ne bo več poganjal fizičnih ploščkov

 

Verjetno pa se bodo fizični produkti še prodajali, ampak bo v škatli pač kartica s kodo, ki jo boš aktiviral na spletu

Povezava do prispevka

Moja zbirateljska dušica bo umrla takrat :(

 

Praznih škatlic s kodo namreč že zdaj ne kupujem. To mi je res kr nekaj.

 

No vsaj za eno generacijo škatlic z diski smo verjetno še varni :( Na koncu bo edino zbirateljstvo na PC-ju, ko si bomo na prazne diske snemali igrice - kot 20 let nazaj:D

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 39 minutami:

A misliš fizični PS6 as in da bo poganjal fizične ploščke? Jaz sem glede tega 50:50, PS7 pa sem ene 99 %, da ne bo več poganjal fizičnih ploščkov

 

Verjetno pa se bodo fizični produkti še prodajali, ampak bo v škatli pač kartica s kodo, ki jo boš aktiviral na spletu

 

Disk pogon bo verjetno optional dodatek pri PS6, če bo sploh opcija - fizični mislim v smislu, da bo še vedno naprava, ki bo izrisovala grafiko na licu mesta - ne bo aplikacija za smart TV

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 38 minutami:

Tudi jaz mislim, da bo na koncu edino true zbirateljstvo na PC-ju, že zaradi vseh teh firm, ki indijančke tako predano izdajajo v fizični obliki :D 

 

 

Jop, vse te firme, ki izdajajo fizične PC igrice:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Weraziel reče pred 2 urama:

moja nečakinja bi rekla

 

"ti si hecko"

 

Itak imam že preveč zanimanj v gaming svetu:

— AAA spektakli

— Indie woke veganske igre

— Garažne/alter/art igre

 

(Teško je)

 

Tako da si vsaj malo zožim, če si rečem, da ne igračkam in spremljam online-play-based igric :D 

Povezava do prispevka

jaz se pa tolčem po glavi, ker sem imel PS+ pa skozi leta zamudil par zastonj špilov, npr. FF7Remake (čeprou najverjetneje mi ne bi bil všeč)

 

zdej vse stvari shranim, just in case, ker lahko te hitro preseneti kak špil (Mortal Shell npr. je dost kul)

Povezava do prispevka

Ps+ extra je imel Valhallo. Sem jo zadnje dni, ko je še bila, potegnil dol, potem pa zbrisal, ker je nisem vec mogel igrati. To pomeni da za te igre, ki prihajajo in odhajajo, ne velja to, da ko jo enkrat dodaš, jo lahko igraš dokler imaš ps+?

 

Lp

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 4 minutami:

Ps+ extra je imel Valhallo. Sem jo zadnje dni, ko je še bila, potegnil dol, potem pa zbrisal, ker je nisem vec mogel igrati. To pomeni da za te igre, ki prihajajo in odhajajo, ne velja to, da ko jo enkrat dodaš, jo lahko igraš dokler imaš ps+?

 

Lp

 

Correct. Tisto velja izključno za monthly free PS+ Essential igre.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...