Skoči na vsebino

Nakup novega računalnika


amnesia

Priporočeni prispevki

Dono reče pred 11 urami:

oh wow, nov je 180e. 

Še dobro da je 10400 30e cenejši, pa da je 2x več jeder (oz. threadov). 

res ne vem kaj bi človek kupu :D

 

@Maxl Pa fora je v tem, da se bo ziher nek spastik najdu ki bo to kupu. 
Na kurac mi gre to, da je tudi cela bolha s tako mentaliteto. Dejmo neko stvar prodat po 2h letih za 5% manj od nabavne cene. 
Pa lahko pokličeš modela, pa mu rečeš: "Lej, ta cpu je slabši kot nova generacija, ki je 40e cenejši od tvoje cene. A mi ga daš za 5% manj kot tale boljši/cenejši cpu?"
Ammm, gospod, jaz sem dal za ta procesor 465678ui9765432 evrov, in na tok ga cenim ker je ful dober in skoraj nič rabljen. Celo termalno pasto sem mu gor dal, da je bil res hladen. Če vam to ni dovolj, potem si pa novega kupte"

Ma jebi se ti, pička ti materna. Na gobec bi te. 

Tko tebe in ostale bolha scammerje. 

 

Vsi smo poštenjaki, ko kupujemo - te bom vprašal kdo je scammer, ko boš svojo rudarsko 3080 prodajal za jurja. :D

 

 

Povezava do prispevka
Dono reče pred 12 urami:

oh wow, nov je 180e. 

Še dobro da je 10400 30e cenejši, pa da je 2x več jeder (oz. threadov). 

res ne vem kaj bi človek kupu :D

 

@Maxl Pa fora je v tem, da se bo ziher nek spastik najdu ki bo to kupu. 

kakšen mlajši verjetno, ki ga bo lahko natrolal

ampak pri rabiš še plato, poleg tega se ne da navijat (kar ta se). res pa je, da za tistih 50e dobiš 10600, k je s svojimi 4.9ghz verjetno nekje tam-tam, kot bi ti dosegel s tem navijanjem. 

 

kmetek reče pred 5 urami:

Takih sploh ne gledaš in greš dale.

a si ti tisti kmetek s slo-techa (cumtron)

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 1 uro:

Podarjenemu konju se ne gleda v zobe :D

image.png.c79446cfc0d61df82d87c12608afbd76.png

 

 

ce ne pa pac "investiras" par 10€  pa kupis neki novga.

 

sej ni slab deal, samo če ima račun in vse in če ni kake zamolčane napake (grd coil whine al ne vem) - sem naletel že večkrat na tipe iz oglasov, ki so kao zgubili račun za stvar še v garanciji (nazadnje ko sem kupoval ojačevalec - tip ni imel računa za stvar vredno 2 čuka in še aroganten je bil, ko sem vprašal če lahko potemtakem malo spusti ceno :) ) ...treba videt, jaz sem vedno ful skeptičen, ko je nekaj too good to be true. :)

Povezava do prispevka

jaz nikol nimam računa ko prodajam naprej (no, pa ponavadi ko odrabim itak vse frendom potalam napol zastonj). 

@Vodokotlič mi pa vse brez računa zrihta. Vedno trdi da kao vse deluje. Pa da mi on garantira "garancijo". Vedno mi dila robo na kakem parkirišču, ponavadi ko je tema. Denar lepo v vrečki od kruha zapakiran... Nikol ne prešteje dnarja, pol mu pa zmeri dam 20e manj. Itak niti opazi ne, ker je vedno al pijan al pa nadrogiran.  Je pa vsaj kul da ne ve kje živim, tko da ... 

:D

Ok dost heca. 
Edgy sem bolj kot ne samo pri telefonih, pa pri kakih dragih stvareh, ki so lahko ukradene. Ni računa oz dokaza da je model kupu, ni biznisa.

 

Tko sem lansko leto želel kupit električni bicikelj. Model je mutil ko pes. Ko sem ga pred dejstvo spravu, je pa popizdil da kako se obnašam, ker zahtevam dokazilo da je bla zadeva legit kupljena, in da ga obtožujem da je tat. 
Sem ga samo lepo še dodatno napizdu in nagnal nazaj domov.


 

Povezava do prispevka

Davka ni možno dobiti nazaj, potrebuješ račun brez ddv-ja, da se potem v Sloveniji samoobdavčiš.

 

Pred dvema/tremi tedni ko sem jaz naročal, so pošiljali samo znotraj Nemčije in če sem nastavil naslov za dostavo na Mailboxde pa vseeno niso hoteli izdelati račun brez davka. Zadevo sem na koncu vzel pri Notebooksbilliger, malce dražje je prišlo na koncu, ampak saj brez davka. :)

Povezava do prispevka
Elessar reče Dne, 1. 4. 2021 at 12:43:

A je kdo naročal na Mindfactory kdaj kaj "na firmo"? Vidim da vseeno zaračunajo davek. A ga je možno dobit nazaj kasneje?

 

Mindfactory sedaj (začasno) ne pošilja več iz Nemčije, tudi če vzameš na firmo. Ravno testirano, sem hotel kupiti nadgradnjo za moj PC.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...