Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

If you ask me, ‘Will you ever work as a manager again?’ I would say now no. But I don’t know obviously how that will feel because I never had the situation. What I know definitely – I will never, ever manage a different club in England than Liverpool, 100 per cent. That’s not possible. 

Povezava do prispevka

Pizda, škoda ker je res pasal v Liverpool ampak povsem razumljiva odločitev. Mislim, da si ne znamo predstavljati kakšen napor in stres je to. Vprašanje če bo še kje nadaljeval kariero, ni več najmlajši. Penzija ali pa repke kar je semi-penzija.

 

Welcome Stevie G!

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 minutama:

Sam timing je totalno sfaljen. Fajtajo se za ligo, tko da ni mogu počakat do konca sezone?

Je pa lahko efekt, da bodo igralci dal še velik več od sebe...

Pa dal klubu dovolj časa, da poišče pravo zamenjavo.
Xabi je sicer glavni kandidat. Se pa lahko hitro obrne. Real in Minken. Slednji klub ima za trenerja Tomija, ki pa je precej konfliktna oseba.
 

Povezava do prispevka

Timing je prefekten, igralci bodo 100% še bolj motivirani, da bi se poslovil z naslovom čeprav bo težko. Zagotovo tudi on tako misli in je zaradi tega dal to novico ven sedaj pred najpomembnejšim delom sezone.

 

Bo pa to velika prelomnica za Liverpool. Če zgrešijo z naslednjim trenerjem se lahko hitro spet vrnejo v povprečnost. 

Povezava do prispevka

Svašta. Glede na izjave ki jih je imel v preteklosti me ne preseneča, glede na to kako dobro je naredil rebuild me pa zelo preseneča. 

 

Očitno je zares konec obdobja, ko so bili trenerji v klubu 10+ let. Klopp je ziher imel potencial za to, popoln fit za Liverpool z njegovo karizmo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...