Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Pošteno povedano mislim da do danes niti nikoli nisem videl tega. :D 

 

 

Pametno se je odločil Julian, naj čaka na klic Laporte, če bo Xavi zbottlal La Ligo. :D Poch naj bi bil zdaj glavni kandidat za Čelski. Super, meni najbolj overrated trener, edino boljše bi še bilo, če bi šel v Real. 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz bi bil v tem trenutku veliko raje v koži Arsenalovega navijača kot pa Unitedovega tudi, če vse bolj kaže, da ne bo lovorike.

 

Meni se pa Poche ne zdi slaba izbira za Chelsea, če bi mu dali nekaj časa (kar mu na srečo ne bodo in bo spet zabaven cirkus). Spursi so bili ob njegovem prihodu v podobni situaciji po prodaji Balea in nakupu več precenjenih igralcev podobno kot Chelsea sedaj. 

Povezava do prispevka

Zunej je vibe with 5 (ferdinand) kjer je gost Vidić. 

 

Najbolj zanimiv del mi je, ko opisuje obdobje z Moyesom. Jaz se spomnim zgodbe, ki je krožila takrat, da naj bi Moyes poklical Riota in Vidića in jima kazal posnetke Jagielke, kao tako igrajta. Že takrat se mi je to zdel bolj meme, tukaj pa Vidić pove kako je dejansko bilo. 

 

Moyes naj bi bil popolnoma brez hrbtenice v smislu načina igre, vedno je bil nekje vmes med tem kar on hoče in med tem kako je ekipa igrala prej. Šlo je celo tako daleč, da niti niso dobili konkretnih navodil (recimo nizek, visok presing itd...). Ko so se jih nažrli od Citija so imeli Rio, Vidić in Moyes debato in Vidić je takrat Moyesu to direktno in dobronamerno povedal - da je bolje da dobijo slaba navodila kot pa nič navodil in da se v tem no mans landu ne znajdejo. 

 

Od takrat dalje je manj igral, odnos med njima ni bil več isti in čez 8 mesecev mu niso podaljšali pogodbe. :) 

 

 

Povezava do prispevka

Sicer ne maram plastike ampak City :ododava: osvojenih 5 od 6 lig, sedaj bo tretja zapored z fenomenalno igro in proti hudi konkurenci. Če gledamo le EPL je to najboljša ekipa v zgodovini, če osvojijo še LP (kar si počasi tudi zaslužijo) pa verjetno kar najboljša angleška na sploh.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...