Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Trent ima potencial, da se ga bo po koncu kariere omenjalo kot enega najboljših desnih bekov v zgodovini nogometa, če ga ne bodo zjebale poškodbe ali neumnost... A za njega ni prostora v prvi postavi angleške reprezentance :lol:

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
rage reče pred 40 minutami:

Trent ima potencial, da se ga bo po koncu kariere omenjalo kot enega najboljših desnih bekov v zgodovini nogometa, če ga ne bodo zjebale poškodbe ali neumnost... A za njega ni prostora v prvi postavi angleške reprezentance :lol:

V postavitvi s 5 atb je boljši Reece James. Če bi igrali pa s štirimi zadaj, bi bil pa boljši Trent. 

Povezava do prispevka

Dani Alves, eden najboljših desnih bekov sploh, ki je v mnogih pogledih redefiniral to pozicijo, je po konstituciji in zmogljivostih v obrambi povsem primerljiv s Trentom. Ne predstavljam si, da ne bi bil med prvimi na reprezentančnem spisku.

 

…Ampak ja, ne bi bil najbolj primeren za cattenacio.

Povezava do prispevka

Mislim, saj ravno to je moj point… Klopp je sposoben graditi (tudi) okrog njega in trenutno vodi eno izmed najboljših ekip na svetu. Reprezentančni nogomet je vsaj v zadnjem desetletju skoraj po pravilu po kvaliteti slabši od klubskega… Ampak Southgate na primer noče ali ni sposoben graditi (tudi) okrog Trenta, kar je glede na zapisano precej peculiar. Če kaj , bi se mu potem splačalo graditi (tudi) okrog Trenta.

 

Meni je itak vseeno, ker se mi jebe za angleško reprezentanco, pač v resnici je smešno. Za Liverpool je itak boljše, če ne igra za reprezentanco.

Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Dani Alves, eden najboljših desnih bekov sploh, ki je v mnogih pogledih redefiniral to pozicijo, je po konstituciji in zmogljivostih v obrambi povsem primerljiv s Trentom. Ne predstavljam si, da ne bi bil med prvimi na reprezentančnem spisku.

 

…Ampak ja, ne bi bil najbolj primeren za cattenacio.

Dej ne primerji danija alvesa s tem incestnim primerkom več nikol

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ne nabijaj. Pisal sem o potencialu - ali ga bo TAA kdaj izkoristil in ali bo konsistenten, kot so bili najboljši, pa je odvisno od njegove glave, poškodb, kvalitete ekipe, v kateri bo igral, trenerjev, ki ga (ne) bodo razvijali itd.

 

Kar sem napisal o Alvesu je pač dejstvo. Leta 2005 je bil unknown. Še leto kasneje je imel samo Liverpool z Rafo zanj sklenjen deal pa to tudi za tisti čas niso bile ravno gromozanske nogometne cifre, ki pa si jih na koncu klub ni mogel privoščiti. Kot je tudi dejstvo, da se je v naslednjih letih razvil v najbrž najboljšega napadalnega desnega beka v zgodovini nogometa, ampak ko je prišel v Barco je bil star že 25.

Povezava do prispevka

Kaj je to neki Gatekeeping bias bullshit

 

če je nekomu TAA eden najboljših wing branilcev ever, naj mu bo. Npr. jaz komot Van Dijka primerjam s katerimkoli najboljšim branilcem angleške lige, pa bi rekel, da je najbolj kompleten igralec, ki ga imam v spominu. Bolj k Carvalho, bolj k Vidić, bolj k Terry, ....

Povezava do prispevka

Mogoce je point tu da je malo rash postavljat 23 letnika ob bok legendam ki so legende zato ker so celo kariero na visokem nivoju bili, ne samo par sezon zaenkrat. 

Podobna scena kot takrat ko s(m)o Wilsherja kronali za najboljsega midfielderja vseh casov zaradi bozje sezone in ker je Messija, Xavija in Iniesto na tisti eni tekmi pospravil v zep pri 18 letih.

Potem pa pri 25 ni mogel vec najti kluba ki bi ga vzel.

Povezava do prispevka

Ja pa saj to je upam vsakomur s pol mozga jasno, zato pa sem pri TAA napisal potencial. Tega izkoristi le malo nogometašev… Ampak velika večina še potenciala za kaj takšnega nima. Je pa TAA že do 21 leta osvojil LP in PL, pri čemer je bil osrednji del ekipe, kar je precej lep dosežek IMO.

 

edit: Dejstvo pa je, da večina stvari ni odvisna od samih nogometašev, kar je zelo pomemben faktor. Vprašanje ali bi Alves postal takšna marka, če bi takrat Rafa uspel prodati še kakšnega nogometaša in bi ga pripeljal. V planu je namreč mdr. imel, da bi igral na krilu, ne v obrambi.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Sej te čisto zastopim rage, jaz sem tudi rantal ko je bil Alves top of the pop pa niti slučajno ni igral redno za carioce. Ne, takrat je bil bolj Maicon v ospredju, pred njim Cafu in se je moral ne vem kako boriti, da je bil nezamenljiv v reprezentanci. In to šele ko je bil ustaljen v Barceloni, ko je imo že marsikaj ofenzive, ki je je v Sevilli imel, izgubil oziroma podredil igri z Messijem. 100 ljudi 100 oči. Mi pa TAA res zaenkrat deluje preveč inferiorno v obrambi oziroma je tam toplo hladen. Kar v pravem Poolu z van Diijkom ni tak problem, kjerkoli brez van Diijka pa je že problem. In Anglija nima takega kapitana obrambe oziroma kar defenzive cele ma niti približno. 

Povezava do prispevka
rage reče Pravkar:

Ja, najbrž res, pa v bistvu mi je res čisto ok, ker se itak zmeraj skršijo na teh reprezentančnih "akcijah".

 

Mimogrede, po moje sva skoraj od začetka mn3njala tu gor, Kak, kar pomeni, dva sva res faking stara. Spodaj v nogi piše 1999.

Ti si od 15.10.2004, Kak pa od 12.4.2004.

Povezava do prispevka
Kakarotto reče Dne, 21. 12. 2021 at 19:04:

Sej te čisto zastopim rage, jaz sem tudi rantal ko je bil Alves top of the pop pa niti slučajno ni igral redno za carioce. Ne, takrat je bil bolj Maicon v ospredju, pred njim Cafu in se je moral ne vem kako boriti, da je bil nezamenljiv v reprezentanci. In to šele ko je bil ustaljen v Barceloni, ko je imo že marsikaj ofenzive, ki je je v Sevilli imel, izgubil oziroma podredil igri z Messijem. 100 ljudi 100 oči. Mi pa TAA res zaenkrat deluje preveč inferiorno v obrambi oziroma je tam toplo hladen. Kar v pravem Poolu z van Diijkom ni tak problem, kjerkoli brez van Diijka pa je že problem. In Anglija nima takega kapitana obrambe oziroma kar defenzive cele ma niti približno. 

Sami gusarji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...