Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

1309976 reče pred 11 urami:

Grem kupit disco elysium danes na EGS. Prej nekako nisem prišel zraven ...in kaj ugotovim? Da je sale potekel, kupon pa še imam...sranje.

 

Fak no... evo isto se mi je zgodilo z Watch Dogs: Legion... Ker mi je drugi del bil čist kul, sem ga mislil sprobat in je bil 23€... kupon in bi ga dobil za 13€. Zdaj grem, da ga kupim in je nazaj na 59,99€. Ko jih jebe.

 

Sem cel čas računal, da imam čas do 16.11., ko poteče kupon. Nisem pa sploh gledal trajanje akcije same igre.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Fak no... evo isto se mi je zgodilo z Watch Dogs: Legion... Ker mi je drugi del bil čist kul, sem ga mislil sprobat in je bil 23€... kupon in bi ga dobil za 13€. Zdaj grem, da ga kupim in je nazaj na 59,99€. Ko jih jebe.

Kolega, ne vem, če je tukaj Epic česa kriv, razprodaja je bila gor 14 dni, mislim da si si kar lepo sam kriv, če si čakal na zadnjo sekundo :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ja, saj vem. Res nisem prečekiral, da akcija vmes poteče... še pred kuponom. Ker za 13€ pa bi jo res rad igral. Več pa ne dam. 100x sem se že zajebal s podobnimi forami (nazadnje PSN naročnina) in vem, da sem bom tudi 101 :)

https://www.mueller.de/p/watch-dogs-legion-2533609/

 

16 EUR v Mullerju 

 

cena je sigurno ista v slo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...