Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

amazon ima prime deal day in SSDji so poceni kot še nikoli! Seveda bodo pa verjetno še kaki boljši deali čez dober mesec ko bo BF in pa Cyber monday.

 

Samsung 980 pro 1tb z heatsinkom pride z dostavo 127€ @amazon.de  Članstvo v prime jeza 30dni preizkusno zastonj če ga še niste koristili oz niste bili član že dlje časa.

Crucial P5 2tb z dostavo za 197€ @amazon.de

 

Fak zdej pa že mene mal srbijo prsti čeprav mi 90gb igro zloada dol v 3/4 ure...

Povezava do prispevka

A ti si tudi večino lajfa fural suffer s slabimi linijami, da zdaj skozi ponavljaš kako hiter internet imaš, al kaj je fora s poudarjanjem tega? :D

 

  

DannySmit reče pred 26 minutami:

predolgo si zru u dejcha in zdej dejch gleda iz tebe

Ma ne, to samo tebe prcam, ker neki utrujaš za brezveze.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 9 minutami:

ne to sam jaz ne dojamem da cant stop the circlejerk, ampak sej počasi mi bo ratal

Ma tega res ne štekam. Kakšen circlejerk? Folk se pač samo neki zajebava in pogovarja off topic.

Saj se še vedno posta deale vmes. A ti bi rad, da so samo linki in čisto nič druzga? Valjda ne boš nikoli imel take utopije no.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 42 minutami:

amazon ima prime deal day in SSDji so poceni kot še nikoli! Seveda bodo pa verjetno še kaki boljši deali čez dober mesec ko bo BF in pa Cyber monday.

 

Samsung 980 pro 1tb z heatsinkom pride z dostavo 127€ @amazon.de  Članstvo v prime jeza 30dni preizkusno zastonj če ga še niste koristili oz niste bili član že dlje časa.

Crucial P5 2tb z dostavo za 197€ @amazon.de

 

Fak zdej pa že mene mal srbijo prsti čeprav mi 90gb igro zloada dol v 3/4 ure...

tnx, sm naroču

mam tut hitro linijo, sam mi gre na k, da morm vsakič, ko je kak večji update špila al pa ko hočem sprobat nov špil, brisat špile, k jih bom mogoč čez tedn spet igral

teh osnovnih 600GB je čist premal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...