Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 51 minutami:

kje se mi najbolj splača gledat za ps+ kartice, al morm do black friday počakat

 

Trenutno ni uradnih popustov za naročnino. PS+ kartic/kod pa tudi mislim da več ali manj ni več možno kupit odkar so prešli na Essential/Extra/Premium - Amazon jih nima več. Drugač pa definitivno se splača počakat če lahko počakaš. Ponavad je bil popust za BF/božič 25-33%

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 10. 10. 2022 at 20:46:

Nova akcija! Objavim še tu za tiste, ki niso subskrajbani. Od četrtka v Lidlu!

 

1347937684_Lidligre.thumb.png.74dbf7d6c16565f4726ca9cbecb05aea.png

POLMEHANSKA TIPKOVNICA BOYSI :avadodo:

Najboljsi izum ljudi ki hocejo prisparat 80% na switch da lahko prodajajo membrane za ceno stikal, zakon. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Akcija se izteka! Odprodaja zalog.

 

Od frenda sosed, ki dela v Lidlu je rekel, da miške dela ista firma kot za Maca. Samo pač ime morajo menjati za Lidl.

Kaksne miske za maca wtf se dogaja :D

Tudi ce bi blo res - a je to res referenca za dobro gamersko misko? :avadodo:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Zajebavam :D

 

Me pa res zanima, če je kdo kaj kupil. Ćamir je rekel, da bo nekaj za Switcha baje vzel.

Šel sem v Lidl, da bi vzel še en brezžični joypad za 25 evriča, namreč če so kakšni obiski moramo kot retardi igrat na polovičkah joycona in se mi je to zdela cheap rešitev

 

Ampak niso več imeli, samo še una bedna stojala :D 

Povezava do prispevka

Na EGS free Saturnalia in Warhammer 40,000: Mechanicus do 3.novembra. 

Na GOG free Genesis Alpha One Deluxe Edition (še dobrih 70 ur) in pa ob 15 letnici Witcherja The Witcher: Enhanced Edition (treba dodat GWENT igro v library in se naročit na novice -> čitaj novico

 

Mimogrede še eno vprašanje - ma kdo viška kodo za "Monster Train (First Class - Collectors Edition)", k je v sklopu tomesečnega Humble Choicea - in je ne misli uporabit/igrat igre? Če je kak tak dobrodušen kandidat, naj se mi javi na ZS - mam par drugih Steam kodic, k jih lohk dam v zahvalo, nisem pa čisto 100%, da so vse delujoče (Drawful 2, Yoku’s Island Express, Chloe Puzzle Game, GARAGE: Bad Trip in Going Under). Hvala puno v vsakem primeru in se opravičujem za "klošarjenje" - pravjo, da beseda ni konj pa raje prašam tu kot da bi šel v nabavo in jo pol lahko dobil đabe.:whistle: (nemetepst):blush:

 

lp do naslednjič

Povezava do prispevka
Svizla reče pred 50 minutami:

ma kdo viška kodo za "Monster Train (First Class - Collectors Edition)",

Meh, če bi rekeo malo prej sem že claimal čeprav vrjetno nebom več kot samo probal.

Mogoče bi morali met temo za tele trade? Ker meni se je nabralo kar nekaj teh 'ključev' do zdaj

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 27. 10. 2022 at 17:16:

Mam samo basic verzijo Monster Traina, DLC sem sam claimal. Če ti je OK, ti komot šenkam, ne rabim nič v zameno 

Z veseljem vzamem tudi basic MT, bom tudi še malce počakal, če se še kdo javi al pa nekako poskusil nekje še staknit DLC. Hvala lepa!

 

Also, tle so še 3 kode za Middle-Earth: Shadow of War (GOG) dokler jih kdo ne porabi (napište če kero vzamete, da bodo ljudje vedli)

Spoiler

 

6CXNBB3B82034D6146

6CXN65FE9CD4A2D9ED

6CXND42C1E7A813CBF

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...