Skoči na vsebino

OI Tokio 2020/21


thepeach

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 23 urami:

@hawa meyta evo lih dans sm zvedu par info od ptujcanov, nebos nasel osebe, ki bi glede Rajherja mel slabo besedo. Tip je baje clovek na mestu in so tele obtozbe presenetile vse. Crno na belem se vidi, kam pes taco moli. Oz spolni ud.

 

hvala za tale info, prijatelj. :)

 

sam sem videl/poslušal Rajherja samo enkrat v življenju in to pri športnih poročilih. kot je vzporednico potegnil že vlaho, sem v njem vidu popolnega no bullshiterja v slogu Massija, kjer je vzpostavljeni režim dela popolnoma jasen in ni nobenih pogojev vzpostavljanja neke demokracije znotraj ekipe.

 

in tako v vrhunskem športu tudi mora bit.

 

sicer razumem kako je, ko te zadane prva resna ljubezen. ampak jezuskristus, Čeh je taka perspektiva, da bi lahko v primeru odsotnosti poškodb kot prvi Slovenec dobil medalje na 3 ali celo 4 zaporednih OI.

 

žal pa mi tempiranje vseh teh dogodkov daje slutit, da predanost športu ni prava in dokler ne bo spremenil pristopa...:hmm:

 

si predstavljate, da bi kakšen judoist zganjal take Marjanu Fabjanu? mislm, da bi padel na tako trda realna tla, da bi mu bilo žal do konca življenja.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Se strinjam, tole že zgleda kot da ni prave volje za 100% bit pro športnik tako da ne bi bilo nič čudnega če bi čez 5 let zgolj še samo kmetoval.

 

Kar se tiče Rajhera ga bolj poznam iz njegovega prejšnjega posla ko je bil še škif in je lovil moje kolege po šumi da bi jih dobil s kakšnim jointom. :D:D Bil je res eden tistih go getterjev in bi naj tudi potem zaradi tega pustil tisti šiht ker ni mogel napredovat kot bi si sam želel. V šport pa se je uber vrgel kmalu po tisti skoraj da usodni prometni nesreči z motorjem. Je pa res tisti klasični no nonsense trener in se strinjam s tabo hawa meyta da tako pač v vrhunskem športu mora biti če želi nekdo seči po samem vrhu. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Seth reče pred 30 minutami:

Je pa res tisti klasični no nonsense trener in se strinjam s tabo hawa meyta da tako pač v vrhunskem športu mora biti če želi nekdo seči po samem vrhu. 

 

sam sem se resno ukvarjal s športom v mladosti in bi dobesedno ubijal za take predizpozicije in talent, kot ga ima on.

 

sam nisem imel ničesar od tega in sem dosegel vse rezultate zgolj zaradi lastne požrtvovalnosti in ljubezni/motiviranosti do tega športa. 

 

sem pa imel dva taka kolega/sparing partnerja. eden je do štirih zjutraj pil, odspal par uric in ob 11h ruknil najvišje rangiranega na turnirju kot keks. turnirje je dobival kot po tekočem traku. kakšen talent! no, do 17 leta je šlo na ta način, potem pa jasno ne več. :D 

 

Kosinus reče pred 29 minutami:

Tudi, če mu športna kariera propade, bo doma še vedno lahko vozil traktor.

 

Nikola Jokić, 200mil na računu, on pa celo poletje trajba doma na kmetiji in se gura gor in dol s traktorji. :avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

sam sem se resno ukvarjal s športom v mladosti in bi dobesedno ubijal za take predizpozicije in talent, kot ga ima on.

 

sam nisem imel ničesar od tega in sem dosegel vse rezultate zgolj zaradi lastne požrtvovalnosti in ljubezni/motiviranosti do tega športa. 

 

sem pa imel dva taka kolega/sparing partnerja. eden je do štirih zjutraj pil, odspal par uric in ob 11h ruknil najvišje rangiranega na turnirju kot keks. turnirje je dobival kot po tekočem traku. kakšen talent! no, do 17 leta je šlo na ta način, potem pa jasno ne več. :D 

 

 

Nikola Jokić, 200mil na računu, on pa celo poletje trajba doma na kmetiji in se gura gor in dol s traktorji. :avadodo:

 

s kašnim športom si se ti bavil Quessoy?

Povezava do prispevka
Seth reče pred 37 minutami:

Je pa res tisti klasični no nonsense trener in se strinjam s tabo hawa meyta da tako pač v vrhunskem športu mora biti če želi nekdo seči po samem vrhu. 

ampak če tega nočeš, pač menjaj trenerja

 

ne pa neke drame na instagramih jao bože

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...