Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 6 urami:

Zakaj nisi reklamiral zadeve?

ker sem bil like it's PC doing what PC does best :D 

saj bom ob priliki investal neki cajta in malo potjunal zadevo

aja a backlight bleed je pri vseh al sem tudi tu bil extra lucky?

Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 27. 9. 2022 at 19:59:

aja a backlight bleed je pri vseh al sem tudi tu bil extra lucky?

Ma zih ga je kej glede na tip ekrana, jst priznam da nism opazil da bi ga blo vec kot na mojih PC ekranih (144hz ips), kjer pa priznam ga je velik vec, kot bi si zelel. V primerjavi z OLED TVjem, k ga mam za filme/serije gledat so te gayming IPSji res jajca kar se barv/crnine tice.

Slikam zvecer Dečka v cisti temi.

Povezava do prispevka

Ma carski koncept je, smiri doživljaj. Že zaradi emulatorjev - ko sem recimo pognal GameCube igrice na WiiU joypad (kjer je pač precej bolj gnil screen), daje tak način igranja tem starim igricam kar neko novo življenje, dejansko začnejo te jadne SD 480p igrice zgledat zelo dobro. Se spomnim, da sem igral enega Tony Hawka iz NGC na WiiU joypad in majkemi da je to zgledalo kot nek regular Switch game, sploh ker je bila carska estetika. Kakšni Viewtiful Joe ali pa ostale stilizirane igre pomoje zgledajo na Decku kot mega hip 2022 indie igračke. Lahko kdo za namen mn3 raziskav sproba Viewtiful Joe na Decku, sam to je pomoje bolanija

Potem pa še vse indij igračke, ki se jih človeku ne da špilat na mega big screen, bi jih pa z veseljem mal nažigal v postelji na manjšem zaslonu. Jaz sem mega fan indie iger, samo prvenstveno vse igram na TV (tudi PC si zdaj povežem s televizijo za špilanje) in iskreno težje igram indie gnusač na TV, medtem ko mi na Switchu zelo dogajajo. Samo handheld Switch je gnila naprava, ki ne zmore gnusačev laufat na 30 stabilnih frejmov. Pol zraven vsega tega pa še kdaj pade kak novejši AAA špil ... Meni res ni slab deal

Jaz se zelo veselim nakupa (nisem še ziher, kako predstavit idejo, da v najinem gospodinjstvu nujno rabiva Decka, glede na to, da sem pred kratkim updejtal PC :lol:). Najprej si bom vzel 1 teden in bom samo potweekal vse emulatorje, launcherje, igračke etc., da bo vse spremno, pol pa idemo, končno bom lahko kot človek igral, ne na tem debilnem Switchu

Povezava do prispevka

Hell yeah, status: shipped on Sept. 30th

Res so jih zaceli razposiljat quadruple tempo kot pa na zacetku, slava Ventilu

PS3 spili tecejo na njem prek emulatorja brez hiccupsov :avadodo: ne sam to, BOTW laufa obuctno bolje na Decku kot na onem dogshitu od Nintenda. Dezurni spastik igrovja si bo oba joysticka vertikalno zarinu v rit od jeze, ko bo to vidu :rofl:

Povezava do prispevka

a ma drgač Deck opcijo, da s premikanjem dečka v roki z nagibanjem rešiš nekatere BOTW uganke?

sej drgač pa pomoje vsi k ne koristijo Switcha v namene home multiplayerja se mu že posmehujejo vsaj od prihoda PS5 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 6 minutami:

Uuu, pizda tocno, za te puzzle pa ne vem kako bo :/ verjetno se bo dalo z muvanjem decka sem in tja, vidjetcemo :)

Steam Deckov gyro dela za BOTW WiiU verzijo. Ne vem, a se zdaj laufa Swtich ali WiiU verzija na emulatorjev, ampak v WiiU dela Deckov gyro 

Povezava do prispevka

sem si rekel evo danes ga zrihtam

poupdejtam steam os

odprem heroic launcher, poženem igrico

"credentials have expired, please log out and log in again"

logoutam, loginam, ne gre

kliknem external login, prekopiram SID, ne dela

pogooglam, se izkaže daj epic neki spreminjal in je treba poupdejtat heroic launcher

poupdejtam, loginam, dela

poženem igrico

par teh sem drugač že igral gor

googlam, najdem ful topickov na to temo, nič rešitev

lp igrice

uredilo bitje Slinch
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...