Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Moj je se vedno v Nemciji

Ka je s tem GLSom, mi lahko nekdo razlozi? 2 mejla sem ze poslal v anglescini, da mi razjasnijo koji kurac. Nobenga odgovora, smrtna tisina, paket po enem tednu v tranzitu se vedno v Nemciji. Ce mi iz Steam Supporta ne posljejo nek obrazlozitven mejl v roku parih urc, refundam vse skup pa ko jih jebe. 3.10 je predviden datum dostave se vedno, pa je paket se kr gor, jebejo se naj

 

Povezava do prispevka

Meni je uporabnik Slinch pokazal v RL emulacijo Burnouta 3 na Gape Boyu in sem mega fan. Špil ti na tako malem screenu še vedno enako odtrga jajca kot ti jih je 20 let nazaj. Naprava je točno to kar sem upal da bo - ultimate handheld emulator vseh konzol.

 

Mene je kr strah to kupit po eni strani, ker pol pa res u življenju ne preberem več ene knjige pred spanjem :(

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Meni je uporabnik Slinch pokazal v RL emulacijo Burnouta 3 na Gape Boyu in sem mega fan. Špil ti na tako malem screenu še vedno enako odtrga jajca kot ti jih je 20 let nazaj. Naprava je točno to kar sem upal da bo - ultimate handheld emulator vseh konzol.

 

Mene je kr strah to kupit po eni strani, ker pol pa res u življenju ne preberem več ene knjige pred spanjem :(

Kot keks bi nažigal Burnout 3 v postelji, aaaaaaaaaayyyy

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Najboljši PS2 špili na eni kartici

 

Best of Gamecube na drugi

 

MAME GOTY mega miks na tretji

 

Dreamcast master collection na četrti

 

Pixel indy extreme hits na peti

 

SNES in Mega drive retro assault na šesti

Carsko. Zdaj pa si ti predstavljaj vse to na velikem TVju. Res ultimativna izkušnja. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Carsko. Zdaj pa si ti predstavljaj vse to na velikem TVju. Res ultimativna izkušnja. :D

Se ne strinjam čist :D. Sva s Slinchem pomoje da letos (par mesecev nazaj) igrala Burnout 3 na 75-inchni TV in kokrkoli je bil v redu feel, se gube poznajo. Dočim so na manjšem zaslonu tudi krepko manj opazne

Povezava do prispevka

Malo bolj resno. Osebno pač ne vidim res nobene prednosti v igranju igric v postelji ali na WCju.

Za folk, ki dosti potuje z jvanim transportom in/ali bi rad imel neko drkalico, ko je daleč od doma, mi je to povsem smotrn nakup. Vse ostalo se mi zdi pa faking tik-tok zoomer nonsense.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Malo bolj resno. Osebno pač ne vidim res nobene prednosti v igranju igric v postelji ali na WCju.

Za folk, ki dosti potuje z jvanim transportom in/ali bi rad imel neko drkalico, ko je daleč od doma, mi je to povsem smotrn nakup. Vse ostalo se mi zdi pa faking tik-tok zoomer nonsense.

Zoomerji ne bodo igrali Steam Decka, to je za debele fotre. Zoomerji niti za Steam ne vejo :D 

Povezava do prispevka

Drugače pa evo, jaz sem pa fan emulatorjev na handheld napravicah. Se mi zdi, da vse te 460p igračke izpadejo res dobro na malih zaslonih. Saj point in case mi je bil WiiU gamepad, kjer sem se tudi igračkal z emulacijo GameCubeja. Sploh kakšni native widescreen špili iz GC ere so na njem izgledali res dobro, kot neke 2016 AA igrice. Pač te stare konjzole res niso bile delane za televizije z diagonalo čez pol sobe, majhen zaslon pa nekako kompenzira vse skupaj

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Zoomerji ne bodo igrali Steam Decka, to je za debele fotre. Zoomerji niti za Steam ne vejo :D 

Sej to me še toliko bolj čudi. Boomerji, ki se obnašajo kot zoomerji.

Ajde, sej ima lahko vsakdo krizo srednjih let (kupi kdo arcade cabinet?), sam majkemi da home handheld gaminga ne bom nikoli čisto razumel. :D

Povezava do prispevka

Si mogoc pomislu na to, da ga folk kupi, ker, ne vem, hocjo setup zamenjat? Desktop PC za neki manjsega, kar se lahko brez problema prklopi in izklopi na ekran, neki kar lahko zadegas v tosno in neses s sabo kadarkoli, ce hoces? Pa da je prenosnost in dejstvo, da je zadeva polnokrvni handheld PC se dodatna vrednost? In to vsega skup 415€ za napravo, ki poganja 99% vsega, kar lahko pozenes na obicnem PCju, ter stvari na konzolah izpred dveh generacij?

 

Ja no, men je kr no brainer bil, da sem ga vzel. Ne da bom cist zamenjal PC za Steam Deck, se mi pa zdi logicni prikljucek k temu, kar ze mam. Pa handheld gaming se mi zelo dopade, ne morem si pomagat

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 6 minutami:

Iz prve roke, debeli fotri skoraj ne vidimo več na te male ekrane... :huh:

 

Speak for yourself, fatso foureyes. <_<  Lahko Galko potrdi, da na košarki žoga s trice še vedno leti v pravo smer.  :D

 

:D

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 6 minutami:

Si mogoc pomislu na to, da ga folk kupi, ker, ne vem, hocjo setup zamenjat? Desktop PC za neki manjsega, kar se lahko brez problema prklopi in izklopi na ekran, neki kar lahko zadegas v tosno in neses s sabo kadarkoli, ce hoces? Pa da je prenosnost in dejstvo, da je zadeva polnokrvni handheld PC se dodatna vrednost? In to vsega skup 415€ za napravo, ki poganja 99% vsega, kar lahko pozenes na obicnem PCju, ter stvari na konzolah izpred dveh generacij?

 

Ja no, men je kr no brainer bil, da sem ga vzel. Ne da bom cist zamenjal PC za Steam Deck, se mi pa zdi logicni prikljucek k temu, kar ze mam. Pa handheld gaming se mi zelo dopade, ne morem si pomagat

 

 

Tole, nekak. Prenosnik naj bi bil samo še za kak net, pa kadar žena rabi za službo, špile bi pa fliknil na decka. Comp sem kupil dve leti nazaj, pa ne vem, kdaj sem nazadnje gor špilal igre, 'zapacan' je pa že, ko bi ne vem kaj gor delal; placa zmanjkuje in podobno... 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 22 minutami:

Desktop PC za neki manjsega, kar se lahko brez problema prklopi in izklopi na ekran

Imo bedarija, da ni večje.

5Stringed reče pred 22 minutami:

neki kar lahko zadegas v tosno in neses s sabo kadarkoli, ce hoces

Legit.

5Stringed reče pred 22 minutami:

polnokrvni handheld PC

Sicer to nima veze z mojo začetno kritiko, sam kolikor sem razumel zadeva fura linux. A ni tako? :nicjasno:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kaj ma to veze, še zmer je PC :D Drugač lahk daš tud windowse gor, ni panike, če želiš. Drugač res večina špilov normalno dela, bol je problem to k je Slinch mel težave, če želiš neki nepodprtga furat kot je Heroic Launcher (program,  ki omogoča igranje igric iz Epic stora in GoG), pol so lahk določeni zapleti.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Imo bedarija, da ni večje.

 

Gogy ti je napisal, da ma prenosnika, ki ga bo full time zamenjal s Steam Deckom

 

Res mi ni jasno, zakaj bi zej tvoje razmisljanje in opinion mogu prevladat. Cist huda zadeva je, na njej laufa vse in men se zdi cist legit menjava za desktop PC, vsaj za nekoga s podhranjeno kisto. Namest komp za cuka petsto, dva jurja, dobi PC za 415€. Milina, da ni vecje. Se multiplayer se da igrat gor, ce se mal potrudis in naredis neki workaroundov

 

Pa naprava je fully open, kot ze receno, polnokrvni pece, nicesar ni zaklenjeno, noben setting ni skrit, ni ga treba jailbreakat/nalagat CFW/lotat milimetrske pine naokol po motherboardu, da bi kaksne homebrew zadeve laufale... Ni to Apple al pa katerokoli drugo garbage podjetje, kjer zapravis teske jurje za napravo, ki je nato za nekega advanced userja limitirana in frustrirajoca za uporabo. Na Decku laufa vse out of the box, brez ekstra zajebavanja, ce odstejemo nalaganje onga Protona, kar pa je gotovo v petih minutah, ce nimas ravno smole kot slinch

 

Vglavnem, ja, no brainer, se vedno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...