Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Vi se ne pogovarjate o istem tipu SSD diskov. Steam Deck ima 2230 velikost SSD-ja, ti so redkejši in posledično dražji. To kar si ti linkal pa je 2280 SSD, ki je mainstream dimenzija tovrstnih diskov in posledično tudi veliko cenejša. 

 

@Me3do vsi ti verjamem, da si ga kupil po tej ceni saj so se prodajali tudi še ceneje. 1 TB 2230 SSD pa nisi kupil po tej ceni :)

Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj malo probal Witcher 3 z next gen update, če jo preko Heroic launcherja zaženeš z zadnjim Protonom (7.0.5 - 7 ED35, nekaj takega) potem ni treba zaganjati v Dx11 načinu. Ni se mi pa dalo igrati z nastavitvami, saj je igra skakala med 25 in 40 FPS. Ima kdo kakšne pametne nastavitve? 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Zdajle nekaj gruntal - mal moram počekirat stanje diska, koliko še imam frej prostora. Okej, jasno mi je, kje pogledam. Da pa ne iščem preveč okoli, me zanima, prikaže settings/storage dejansko stanje? Mislim, tudi špile, ki jih imam naistalirane preko GOG ali EGS? Pa kaka Zelda, ki ni Steam produkt...?

Povezava do prispevka

Če ti napiše xxx/250 GB, potem ne vidim razloga zakaj ne bi kazalo dejanskega stanja. Nimam zdaj konzole pri roki ampak mislim, da kaže.

 

Imam še jaz eno vprašanje, igra kdo Diablo 2 ali Diablo 3 na SD? Da se ne mučim z namestitvijo Battle.net appa, če slučajno ne dela OK. Na zadnje ko sem gledal mislim, da je pisalo, da igra ne podpira gamepad kontrol. Trenutno igram Hades in mi je super, zabavna igra, ki je prej nisem poznal oz. ji namenjal pozornosti. 

Povezava do prispevka

Bnet bojda gre normalno instalirat s Heroicom, kako je pa z gamepad supportom, pa ne vem, poglej, ce je kak community layout, za OW2 mislim da je :)

 

Drgac pa js sm trenutno na SW Fallen Order pa Beyond Good and Evil, slednja mi bo zivce pozrla s kamero, hahahah

 

@Gogy on storage setting pokaze realno stanje ja, se barvno ti loci, kaj so gamesi, kaj so videji in vse ostalo :)

 

EDIT #2: napisem pol, ko pridem domov, kje je /compatdata folder za shaderje in ostalo navlako od non-Steam iger, tist morte rocno brisat, ce ne ostane tam not in vam za brezveze zafila cel disk :)

 

Zero Sievert je borderline nemogoce za mene osebno igrat na Decku sicer, ampak top G spil, res je :)

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

O super. Bom doma pogledal, ko pridem.

Včeraj probal Zero Sievert. Luštno. Malo se lovim še s konfiguracijo knofov, ampak je zelo igrabilno.  

 

Uu, also, ko smo ze pri konfiguraciji knofov - tazadnji stirje grip knofi so zlata vredni. V settingsih noter mas opcijo "Toggle", tist je infinitely uporabno. Sploh za Zero Sievert recimo, kjer moras drzat sprint button. Ce das na toggle, stisnes enkrat, pa pozabis :)

 

Pa za Zeldo: BOTW se da nardit kombinacijo pritiskov na enem gumbu, da ful lazje windbombas :)

Povezava do prispevka

Na Switchu je bolj problem teh analognih stickov, k so premehki in mimogrede fališ smer.

5Stringed reče pred 35 minutami:

Also, on ki si je zmislu ta radial menu funkcij, ki se ga da bindat na trackpade, give this guy a medal :wub:

 

Se strinjam. Sicer prvič naletel včeraj pri Zero Sievert, ampak je res top pogruntavščina.:worship:

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Za tiste ki imajo SteamDeck in ga tudi uporabljajo:

 

Kateri model priporočate ( 64 GB + 512 SD,  256GB ali 512 GB)?

- kaj igrate z njim ( bolj retro ali tudi novejše)?

- kako delajo Switch igre?

-je možno igrat tudi PS5 igre ( local stream)? 

 

Res nevem ali bi šel v investicijo ali ne? Se bojim nabiranja prahu. :)

 

Tako da kakšna real live izkušnja bi bila zaželjena. Aja, nisem vozač, tako da v poštev pride samo doma na divanu ( poleg PS5, Series X, itd). Samo nimam pa nobene Nintendo konzole in kakšna Zelda pa Mario bi verjetno prišla prav.

 

 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...