Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 5 minutami:

haha js sm pr prvem side missionu (tist k greš iskat pištolo) zafuku ves denar, k je 1 click buy in 1 click resale

sam pomoje za tist 1k nima smisla štartat ponovno

 

sem sicer planiral, da bi mal čakal na patche, sam nisem zdržal

No, saj nekaj patchev si počakal. Čez par dni pride še en.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

ma ja, sej mal sem tud mislil pustimo zdej tole, pa kupim nov PC, ko bodo grafične dobavljive

in namest da bi šel pucat backlog, me je premamilo

 

mam pa namen it bolj v shooter vlogo, hekanje in stealth nista zame :)

Jest isto. Tolk maš enih statsev, k se nabildaš, da je neverjento. Snajpa od daleč, k pridejo blizu, imam en SMG, k jih kar užge. Če sem bil kaj skeptičen je bil shooting gameplay. Ker enostavno sem dvomil, da lahko narediš open world kompleksen RPG z miljon nekihmi statsi in da je gameplay dejsnko dober. Samo je!

Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče pred 1 uro:

Men je carska igrica.

 

Na ps4 so s pečom 1.04 lepo popravili framerate in loadanje likov ni več problem. Vsaj pri meni.

 

Edino vožnja mi je tečna, ker ko da imajo vsi avti 10ton. Še oni moped od Jackieja deluja ko tank. Se zabiješ pri 150 na uro enemu v rit in fukne avto ti pa lepo naprej sediš gor.

Jest sem v tistem questu kupil tistega sportaka Akira mortor za 20k€$. Ta motor je barvna televizija za vsa vozila. Pelje se dobro, bremza dobro, povsod se zguziš, kjer je narrow. Dejansko sem se potem celo peljal po mestu gor in dol ene pol ure.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

vidiš mene pa glih to pritegne

sploh ne igram klasičnih FPSjev

tole s kilo opreme in buildi ala Borderlands

to je pa druga zgodba 

 

posledično sem totalno nesposoben z iron sights :D

Jest isto vse. Edini FPS, ki mi je bi dober zadnja leta je DOOM in Titanfall 2. Priporočam na gamepad igranje, ker ti ironsight rahlo snapa na target, ne preveč še zmeraj moraš lepo namerit, ampak tisti fine tuning opravi autoaim ko pritisneš na iron sight.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Ravnokar se inštalira na PS5. Me res zanima to bugasto čudo. :D

 

Teb igra ne bo buggasta. Zato ker se boš osredotočal na druge stvari. Glasbo, anatomijo guzice in dilda, urbanistični načrt mesta, nočni utrip vibe, odnosi med glavni vlogami ... Ne boš tepel random NPCjev in gazil policajev z avtom in opazoval njihove AI reakcije, ker takrat začnejo BUGi lepo svetit. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 40 minutami:

 

 

 

 

Navedek

 

The game's ambition is standing on very wobbly legs that feel like they could suddenly collapse at any time.

There is greatness, but you have to really fight to see all of it, more than anyone should have to.

 

zlo soliden revju (7.5), se v veliki večini strinjam

zgodba, kvesti in liki vlečejo ko kurba, sam velik ostalih delov špila je pa broken AF

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Ker on ne dissa samo igre, ampak dissa folk, ki jim je igra dobra.

Dej nehaj branit tega debila, kaj ti ni jasno?

 

  

Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Pač ljudje pričamo o igrici, tudi roasti padejo, tomazek recimo konkretno flejma igrico, samo se pač v nekih mejah normale pogovarjamo

 

Medtem ko Static pač uleti z mindsetom "ne smete se zabavat ob igrici, mora vam biti slaba" in generalno utruja na vsaki strani 

 

 

Citation needed.

 

Kje sem koga žalil, ali pa nekomu rekel da se ne sme zabavat?

 

Poleg tega da sem oklical 4Stringed za mal počasnega, ker je kljub lastnim mnenjem in videom razglaševal da igre sploh ne igram, in moje mnenje oklical za kup bikovega dreka.

 

Pa zelo ironično da me ke kit okliče za debila, ne dobi nobenih kazenskih točk (kot sem jih jaz zaradi besede retard), zraven pa govori kako JAZ dissam ostale.

Povezava do prispevka

Jezesnadi, krivice se folku dogajajo tule gor, more news at 11

 

Tut mene lahko benate, ker sem statica danes oklical za "glupana jednega" po tistem, ko se mu je ze 96ic razlozila ista stvar. Ce hoce spilat zrtev in met nek safe space, be my guest, mi cist puca kurac, sam da se bo modelcek varnega pocutu na tem magicnem interwebzu

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 5 minutami:

Jezesnadi, krivice se folku dogajajo tule gor, more news at 11

 

Tut mene lahko benate, ker sem statica danes oklical za "glupana jednega" po tistem, ko se mu je ze 96ic razlozila ista stvar. Ce hoce spilat zrtev in met nek safe space, be my guest, mi cist puca kurac, sam da se bo modelcek varnega pocutu na tem magicnem interwebzu

 

Kdo je že jokcal da se "bevska" in "zaganja" v njega brez protrebe? :D

Povezava do prispevka

Kuku lele,.. kake vojne tle,..

Jaz itak napadam in trollam vsepovprek, zlasti tiste ki ne razumejo absolutno superornost in dominacijo PlayStationa ter imajo preveč LQBTQZ in liberlno sprane možgane.. ampak jaz lahko, ker sem lep, pameten, pa močen.

 

Cyberpunk+2077_74936b_6640144.jpg

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Damn, še vedno se samo klatim po mestu, kot en nebodigatreba, ki ne ve kje mu je dom. Obiskujem obskurne lokacije, se pretepam (katana FTW) z lokalnimi gangsterji, jim kradem motorje in avtomobile in vdiram v vse kar se da (cyber in meseno :D ) Glavno zgodbo sem samo toliko pobožal, da se je vse odklenilo in lahko bluzim naokoli. JBga, ko je tolk stvari zda sprobat :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...