Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

kemik reče pred 28 minutami:

 

Ne, je pa tak master race patrician, da zdej celo ima kontroler, ampak vseeno igra DkS na tipke in miško, kar je, bi rekel tudi če si ful invalid na kontrolerju, vedno slabša izbira za tako igrico kot je DkS.

To sploh mogoče,.??. (brez bumperjev in trigerjev so souls špili 300krat slabši,.. ena glavnih stvari zakaj se igrajo tako dobro je leva/desna roka 2 napada na vsaki strani in 100% kontrola nad kamero med tem)?? Zgleda 8-12se je novih gumbom res težko prilagodit,.. (kako potem sploh igra špile na pcju kjer je wsad in pogosto c,e,f,crtl,space bindani drugače)

 

Mislim da je controll shema z bumperji/ trigerji za napade,.. ena boljših inovacij in stvari v Soulsih in podobnih špilih,.. Celo tako  pomembno je to da se včasih mnogo bolj globoki fighting sistemi ne morejo kosat s tem feelingom,.. Tako da kdor se trudi to igrat z K&M ,.. je to tko kot bi igral VR brez VRsistema ,.. nekako ne gre)

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 18 minutami:

To sploh mogoče,.??. (brez bumperjev in trigerjev so souls špili 300krat slabši,.. ena glavnih stvari zakaj se igrajo tako dobro je leva/desna roka 2 napada na vsaki strani in 100% kontrola nad kamero med tem)?? Zgleda 8-12se je novih gumbom res težko prilagodit,.. (kako potem sploh igra špile na pcju kjer je wsad in pogosto c,e,f,crtl,space bindani drugače)

 

Mislim da je controll shema z bumperji trigerji ena boljših inovacij in stvari v Soulsih in podobnih špilih,.. Celo tako  pomembno je to da se včasih mnogo bolj globoki fighting sistemi ne morejo kosat s tem feelingom,.. Tako da kdor se trudi to igrat z K&M ,.. je to tko kot bi igral VR brez VRsistema ,.. nekako ne gre)

Torej razumeš frustracijo pri igranju z K&M?

Povezava do prispevka

Men je carska igrica.

 

Na ps4 so s pečom 1.04 lepo popravili framerate in loadanje likov ni več problem. Vsaj pri meni.

 

Edino vožnja mi je tečna, ker ko da imajo vsi avti 10ton. Še oni moped od Jackieja deluja ko tank. Se zabiješ pri 150 na uro enemu v rit in fukne avto ti pa lepo naprej sediš gor.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ste dobili pistolco Skippy? 🤣🤣🤣 najjaca pistolca v video igrah ever

 

Sam vam bom dobro nameeno spoilal, ko se mores neki odlocit kako jo uporabljat, poglejte si na google, ker te caesko zajebe 🤣🤣

 

Ravno končal tale sidequest :avadodo:

 

Nasploh so sidequesti res hudo narejeni (tista z Riverjevim bratom je mimogrede totalno fucked up).

 

Edina izjema so tisti side questi, kjer te Fixer cone pokliče in so v bistvu idi na kraj X in pobij vse. Tistih bi lahko bilo manj in so več ali mank vsi isti in nezapomnljivi. 

 

V bistvu že zadnja dva dneva nisem štorjo absolutno nič nadaljeval in delam le sidequeste. Res jih je malo morje, ampak so na nivoju Witcherja3, pa side quest chaini so vsi res vrhunski. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

 

Ravno končal tale sidequest :avadodo:

 

Nasploh so sidequesti res hudo narejeni (tista z Riverjevim bratom je mimogrede totalno fucked up).

 

Edina izjema so tisti side questi, kjer te Fixer cone pokliče in so v bistvu idi na kraj X in pobij vse. Tistih bi lahko bilo manj in so več ali mank vsi isti in nezapomnljivi. 

 

V bistvu že zadnja dva dneva nisem štorjo absolutno nič nadaljeval in delam le sidequeste. Res jih je malo morje, ampak so na nivoju Witcherja3, pa side quest chaini so vsi res vrhunski. 

ja side questi so ql.. mislim tej side jobs.. sekundarne misije.. mogoce celo bolsje kot main questi.. pol mas se une gigse ipd ki je sam pejdi taja in pobi ja..ampak tej side questi pa so res ql totalno an nivoju witcherja oz tu so mi boljsi, manj razvleceni, bolj konkretni.. mogoce pa je sam setting ne vem..

 

lih zdaj delam Riverja

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 44 minutami:

Ker on ne dissa samo igre, ampak dissa folk, ki jim je igra dobra.

Dej nehaj branit tega debila, kaj ti ni jasno?

igre, folk in vi dissate njega nazaj kaj.. oko za oko na koncu so vsi slepi

sej ga ne branim, boli mene kurac za njega in ta vasa prcanja, jaz imam filter za to, naredim polkrog z ocesi in grem na naslednji post, ampak mi jepac  ironicno.. ko se spravite na njegov nivo ali se nizje in pol kao on je kriv ker je prvi zacel

 

v glavnem, namesto da bi se pogovarjali o igri se tle neki drkate.. sej ne bi reku, ce ne bi bilo toliko dosti za povedat o igri, ker je res kontroverzna, po eni strani je ful dobra , po drugi pa je gnila =)))

 

pac ne vem.. jaz se raje pogovarjam o igri, dokler dogaja pol bo itak susa in se boste lahko po novem letu do februarja, marca, drkali.

 

sicer nocem bit nek party brejker, v ise kar kregajte naprej, mene ne moti, sam lahko bi malo manj osebno in bolj z nekimi resnimi argumenti o igracki =)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

igre, folk in vi dissate njega nazaj kaj.. oko za oko na koncu so vsi slepi

sej ga ne branim, boli mene kurac za njega in ta vasa prcanja, jaz imam filter za to, naredim polkrog z ocesi in grem na naslednji post, ampak mi jepac  ironicno.. ko se spravite na njegov nivo ali se nizje in pol kao on je kriv ker je prvi zacel

 

v glavnem, namesto da bi se pogovarjali o igri se tle neki drkate.. sej ne bi reku, ce ne bi bilo toliko dosti za povedat o igri, ker je res kontroverzna, po eni strani je ful dobra , po drugi pa je gnila =)))

 

pac ne vem.. jaz se raje pogovarjam o igri, dokler dogaja pol bo itak susa in se boste lahko po novem letu do februarja, marca, drkali.

 

sicer nocem bit nek party brejker, v ise kar kregajte naprej, mene ne moti, sam lahko bi malo manj osebno in bolj z nekimi resnimi argumenti o igracki =)))

In namesto, da to napišeš njemu, greš pisat ostalim, ki si želijo isto kot ti.

Bravo, evo roka. Lep LP. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
bitsurugi reče Pravkar:

 

Največja težava na PS5 je ta da igra SKOZI in NENEHNO crasha v dashboard. Kaj takega še nisem videl. Bugi te bodo še najmanj motili. Tako da moj nasvet: save early save often.

memory leak se pojavi po eni uri neprekinjenega igranja, tko da z malo sreče tudi 2+ uri lahko igraš predno se ti sesipa

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

In namesto, da to napišeš njemu, greš pisat ostalim, ki si želijo isto kot ti.

Bravo, evo roka. Lep LP.

Pa ja.. zato ki ce ga ignoriras bo prej nehal. Kot pa Ce mu pises da je debil, pol ga boste se bolj sprovocirali in metali polena na ogenj in bo prestavil v visjo brzino, zacel zalit osebo in boste tudi vi sprovocirani in zaceli zalit nazaj, pol namesto da bi blo zanimivo brat disse 2 3 poste, pol strani recimo, glede dolocene stvari v igri, bom mogu brat 3 4 5 strani osebnih obracunacanj, ki nimajo veze z igro in na koncu bo zacel dobivat minuse in se 2 strani balasta kako je svet ne fer.. pac pol postane mal dolgcajt, ker ne morem sodelovat, ko pride na osebno raven

 

Ce pa pise da mu je igra gnila ker to ono pol ga lahko kaj okurcam al mu dam prav.. 

 

Ma ko pride na osebno raven samo Lp

Povezava do prispevka

Aja pa k eni čislate kako so Rockstar igre brez bugov kljub obsežnosti. A ste mar pozabil kako tam zgledajo glavne misije? Dobesedno nonstop te igra futra z navodili kam moraš it in kaj moraš narest. Čim nekaj narediš po svoje fašeš mission failed. Valjda je to 10000x lažje debugat kot pa da igralcu pustiš proste roke kaj in kako bo nekaj naredil. Pa ne da zagovarjam zdej CDPR glede česa ampak razlika v pristopu je tukaj več kot očitna. In mene osebno je ta omejenost v RDR2 frustrirala za popizdit.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...