Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galaksija reče pred 1 uro:

Citation needed.

 

Kje sem koga žalil, ali pa nekomu rekel da se ne sme zabavat?

 

Poleg tega da sem oklical 4Stringed za mal počasnega, ker je kljub lastnim mnenjem in videom razglaševal da igre sploh ne igram, in moje mnenje oklical za kup bikovega dreka.

 

Pa zelo ironično da me ke kit okliče za debila, ne dobi nobenih kazenskih točk (kot sem jih jaz zaradi besede retard), zraven pa govori kako JAZ dissam ostale.

 

Kerit je za žaljivko dobil opozorilo, zdaj da bo res pravično morm it nazaj in še tebi dat opozorilo za vsakič, ko si žalil in ga nisi dobil.

 

Če boš še naprej igral psihopata boš pa letel.

 

tenor.gif?itemid=16321332

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Ne bodite otročji... je težko preskočiti post osebe, ki te nervira? Če ne bo odzivov, bo hitro izzvenel.

 

Men res ni jasno zakaj ga folk ne da na ignore. Men je šu tud mefisto/feget na živce s konstantnim trolanjem in prcanjem in sedaj ko ga ne vidim več je svet veliko lepši :)  In ja oba živita za to da jima folk odgovarja. Pač dolgcajt na šihtu al kaj jaz vem ;)

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 46 minutami:

 

Kerit je za žaljivko dobil opozorilo, zdaj da bo res pravično morm it nazaj in še tebi dat opozorilo za vsakič, ko si žalil in ga nisi dobil.

 

Če boš še naprej igral psihopata boš pa letel.

 

tenor.gif?itemid=16321332

 

Z drugimi besedami, ne dobim nobene dodatne? Kul.

 

Kaj pa 4Stringed? Opozorilo za njega?

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 minutami:

 Pred instalacijo sem si prebral še compendiun ce editiona in artbook.

 

 

Sam tale CE je res bomba. Od bukve sem pričakoval, da bo nekaj kar prelistaš v trenutku pa je zadeva kr konkretna.
Kipec pa tudi ni slab, če ga primerjam s sekirotom.

Pa obesek za ključe :wub:

 

Povezava do prispevka

Končal vse možne side missione, sedaj sem prišel do main missiona, ki ga je @bigboss82 omenjal nekaj dni nazaj (parada). In wow... keri detajli, svaka čast :ododava:   Sem se prav ustavil in ignoriral misijo ter opazoval naokrog dogajanje, impresivno, ni kaj.

 

Ker ko ni bugov (ki me sami po sebi ne motijo, ampak dejstvo je da zjebejo imersion za popizdit, še posebej, če so v main missionu ali v kritični točki) al pa kakšne lene in očitne gluposti (policija, debilen AI, manjko osnovnih reči kot je customizacija), je ta igra res naravnost fantastična. In ima nore momente, recimo zadnji side mission v Judy chainu (ne spoilam nič, ampak sem bil samo ... wow ...!!)

 

Po eni strani kot da bi pozabili na celotne segmente, kot npr. policijo ali pa na to, da v celem mestu ne srečaš niti ENEGA človeka na motorju,...  po drugi strani pa greš v badlandse, gledaš tipa, ki igra kitaro in dejansko igra kitaro za prav, skine prave note s prsti, tako da ti detajli so res nekaj, česar drugje še nisem videl.

Povezava do prispevka

Galaksija legendica:D 

 

Forum je cool ravno zaradi takih likov, ki vsaj malo popestrijo sceno.

 

na drugi strani pa res zateženi fotri tipa ke_kit, črevar in podobni bebčki, ki odkar so na forumu niso napisali enega samega koristnega posta.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...