Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2021]


Priporočeni prispevki

Čakam tudi sam na kakšno bolj konkretno znižanje za Terminatorja, pa še ni bilo :D Potem je še problem,da je licenčen špil, in da je lahko tudi delistan out of nowhere ..... Like Marvel Ultimate Alliance :P

 

Anyway, 2 uri Psychonauts 2 za mano, so much fun :) Se moram pa strinjat, da je mal annoying, ker je treba SKOZ menjat abilities, saj se za njih uporabljajo le 4 gumbi. Upam, da bom čez vikend imel kaj več časa za igranje :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

V zrelih letih sem ostal par let za leseno žlico, tko da trenutno preigravam Pathfinder Kingmaker (z vsemi DLCji). Končno spet en špil, zarad katerga mi ni problem spat po štir ure na noč.

 

Ob branju reviewev sem bil mal skeptičen, ko so pravli eni da je boljš kot Baldur's Gate, pa sem reku ajmo probat. Zaenkrat sem nekje na petini, ampak loh rečem da je zlo zlo bliz tistim starim legendam.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Mal sem se igral s Qake 1... :ododava:

 

A ta Enhanced verzija Quake 1, ki je prišla pred kratkim (boljše teksture, višja resolucija, widescreen, tudi neka nova epizoda levelov od Machine Games (avtorji Wolfenstein reboota)) je kul verzija za nekoga, ki še nikoli ni igral špila? Niso kaj zjebali v tem remasterju?

 

Če je kdo slučajno probal, razmišljam da bi nabavil, ko bo kaka razprodaja...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Rdr2 igram kot totalni bashtard

Tip ki pros da mu izsesas strup? Haha, naj ti prihranim muke

Dolzniki? Vse pobijem in pokradem kar imajo 

 

ugibam da tiste zenske ko pozneje zves da je sin v rudniku ona pa se kurbari, ne bom mogu

Ce slisim vlak ga grem oropat

(Tle realno vec ne stekam najbolj kako ze deluje maska, takoj sm nabil za 300 bountyja)

Trenutno wanted samo v v eni regiji za slabih 400, velikokrar me lovijo bounty hunterji, dejansko kr doda k igri ko gres na lov pa te cez cas zvohajo, tko da se ne mores neki ful dolg zadrzevat v isti okolici. U glavnem probu bom pridt v skrajno lev reputation in tam ostat minus bozanje konja.

 

Res bi sedel kak dlc

 

Npr lika ki bi say, bil ujet, krampiral za tire s kuglo na gleznju,

 

Breaking rocks in the hot sun

I fought the law and the law won

 

pobegnil v zmedi ko bi poglavar veliki tic napadel SCT ki hara po sveti zemlji. Seveda bi imel stalni wanted, say bolj haedcore dinamicni pinkertoni al neki.

 

Sicer kot sm reku wanteda ne kapiram cist najbolj anymore, sm zasetal pred serifo pisarno (prej zapravu ves kes ce me zaprejo), me ni spoznal, ne vem vec

.

.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Raz reče pred 3 urami:

 

A ta Enhanced verzija Quake 1, ki je prišla pred kratkim (boljše teksture, višja resolucija, widescreen, tudi neka nova epizoda levelov od Machine Games (avtorji Wolfenstein reboota)) je kul verzija za nekoga, ki še nikoli ni igral špila? Niso kaj zjebali v tem remasterju?

 

Če je kdo slučajno probal, razmišljam da bi nabavil, ko bo kaka razprodaja...

V Game Passu je, jaz sem kar not padu potem, ko sem jo zagnal samo zaradi starih zbledelih spominov... 

Povezava do prispevka

Obrnil Hades z vsemi orožji (najbolj sem se jebal z lokom) in videl "true ending" (oz po moje edini proper ending), ko 10x prideš do konca

 

Fenomenalen špil, 10 /10. Mislim da je to moj drugi roguelike špil u lajfu, za enako izjemnim Slay the Spire, tako da ne morem biti preveč pameten, ampak Hades se mi zdi pa tako popoln roguelike kot je Resident Evil 2 v survival horrorju.

 

Iskreno ne vem, kaj lahko narediš boljše znotraj tega žanra, evo. Igralnost, orožja, kontrola lika, filing med borbo je noro dober. Različnih orožij je 6, vsa razen vanilla meča so ful zanimiva in čisto drugačna, vsako orožje ima tri klasične update pathe in še četrtega, ki spet popolnoma spremeni orožje, pol imaš pa še sladkih cca 150 različnih weapon blessingov od bogov, tako da weapon / build variety tudi mega vleče. Loop podajanja zgodbe je tudi dobro najrejen in dejansko vleče do te mere, da te zares zanima, kaj je fora skrivanja matere. Doziranje contenta skladno z progressionom je prav tako za diplomsko nalogo, od tega da ugotoviš da pri prvem obračanju sploh še nisi videl niti 10% zgodbe do dodajanja Challengov, relationship itemov, hidden aspetov orožij in skritih friendship itemov. Špil je skoz svež, skoz se neki novega dogaja, skoz lahko kaj zanimivega odkleneš ali nadgradiš.  Liki so kul in zelo fun, par dialogih je res smešnih - sploh Skelly the kostur ima res carske lajnerje. Voice acting je top shit (z žensko ki voica Megaro bi se poročil in ji lizal pete na škornjih zdele v tem trenutku samo da se zvečer pogovarja z mano, sorry obstoječa punca s katero sva ravno kupila hišo življenje je kruto in nefer). Art je hud, grafika čist in ful funkcionalna. V špilu sta vsaj dva pedra. Res uno VSE štima.

 

Pa igrica si zasluži še poseben Value for money award poleg vseh goty nagrad, kji jih je pobrala. Ves ta content... ...stane 25 eur. Wat da fak. Pač kot sem napisal, ne vem, kaj bi lahko naredil bolje. Mogoče še več bossov in kakega ultra skritega brutal anal mega bossa? Ne vem, vem samo, da sem zdele 3 tedne spal po 4-5 ur na noč. Včeraj sem igral do 04:40 zjutraj ffs. 

 

V Hades topicku je en napisal, da Supermassive games nikdar ne nadaljujejo IP-jev in da ful radi ustvarjajo igrice vsakič popolnoma na novo. No... Upam, da si v primeru Hadesa premislijo. Tole je pa preprosto tako dobra formula in tako kvaliteten izdelek, da bi bila neskončna škoda, če ne naredijo enega klasičnega "bigger is better" nadaljevanja. Da ne omenjamo, kaj bi sequel za njih pomenil iz finančnega vidika, glede na to, da je prvenec tako razturil sceno.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Mislim, da kaj bolj porihtna kot je sedaj ne bo. Pobaši vse DLCje pa se prepusti izkušnji. Kar se tiče bugov, pa lahko rečem, da sigurno se bodo pojavili, vendar recimo, da sem tekom 99 ur srečal le 3 gamebreaking buge (eden iz med njih se je odpravil, ko sem fast travelal v drug kraj in prišel nazaj, drug pa je bil v DLCju, ki je bil tik pred koncem, tako da sem samo na youtube pogledal zadnji video). Mislim, da ti ne bo hudo, samo vztrajaj čez prvih 10-20 ur, pa bo blast. :)

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

@MaDrung dosti nizko oceno si dal IMO. Meni je špil zaradi svežine, ambicioznosti in drugačnosti tar zraven še vedno zelo hude kvalitete gladko 86-87 roba. Ima ful napak, itak, ma jih komot spregledam, ko gledam širšo sliko. Pa špil je faking indy produkcije, kar mi je res noro.

 

Že samo quest s pijanim duhovnikom je tako hud, da morš dat špilu 8+ oceno :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Špilu sem hotel dati oceno še nižje, vendar sem se vzdržal.

 

Mogoče je glavni razlog podpovprečen VA za tako igro. Neverjetno frustrirajoč gameplay v zgodnji igri, bedn combat mechanics,  questi so ponavljajoči, buge sem že omenil. Pa seveda neoptimiziranost (bolj natančno manjka CPU task scalinga). Dosti časa sem porabil za to, da sem nastavil perfektne grafične nastavitve. Pač, tehnično igri manjka spoliranosti.

 

Pol je pa še tu tisto ko se ful trudijo naredit igro pristno, potem pa le te mehanike zjebejo celotno igro, ker so bolj kompleksne kot so jih devi zmožni ukrotit.

 

Je kul game, ampak če bi to handlal proper dev team, bi bla igra nad Witcher 3. Pač hočem gledat objektivno. Vseeno je ali je igro programiral indie ali AAA team. Končni produkt je vse kar je važno.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...