Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

gojc reče pred 21 minutami:

 

Ne. Pomembno je samo, da sta igra in dlc iz iste regije.

Nima veze s katerim računom nato igraš.

 

Izjeme so samo kake točke/valute, ki pa so zaklenjene na posamezen račun.

 

Si siguren? Torej imam evropsko verzijo igrice in če kupim evropski DLC; potem lahko igram na usa računu igrico z dlcjem??? Sem bil skoraj prepričan da to ne dela, ker DLC ni na disku ampak ga moram na evropskem storu kupit.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 53 minutami:

Area malo vecja od Limgrave? Ok to niti ni tolk.
Sem pa ze preordral itak :)

pomoje ce stejes se peninsulo

 

pac ena cela area 

v originalni igri je 5 vecjih podorocji

 

pa upajmo da bo sweeet legacy dungeon

vsaj en res hud al dva manj huda

 

pa tezavnost bo pomoje endgame

glede na to da mores lord of bloda naredit.. sej do njega prides relativno hitro, ce zelis, ampak ga naredit je druga pesem.. tako da  to so moje spekulacije

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

 

Si siguren? Torej imam evropsko verzijo igrice in če kupim evropski DLC; potem lahko igram na usa računu igrico z dlcjem??? Sem bil skoraj prepričan da to ne dela, ker DLC ni na disku ampak ga moram na evropskem storu kupit.

 

Da. Morata se samo ujemati regija igre in dlc. Jaz vse igre kupljene na ameriškem psn igram na svojem evropskem računu. Edina stvar, ki ne deluje so vrednostne valute/točke, ki so vezane direktno na profil.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Jaz mam občutek, da bo Miquella naš prijatelj. 

 

S tem, da mi nekaj ni jasno. Ta svet v dlcju ni v preteklosti kokr razumem, ampak paralelni shadow world al nekaj?

to je vse v videju, ki sem ga objavil, kjer Eurogamer direktno sprašuje Miyazakija

 

DLC svet se dogaja v sedanjosti in tudi ne bo vplival na ending main zgodbe - pač ja, ta shadow world scena bo, kjer se je našlo seme Erdtreeja in kjer je Miquella ratal Bog (neki tazga)

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Jaz mam občutek, da bo Miquella naš prijatelj. 

 

S tem, da mi nekaj ni jasno. Ta svet v dlcju ni v preteklosti kokr razumem, ampak paralelni shadow world al nekaj?


Ni v preteklosti, razen če je to nek time twisty mctwist fora. Dogaja se po ugrabitvi Miquelle. Dokler Mogh drka na tisto jajce, je Miquella skliznil v Shadowlandse, deželo v katero je Marika prva vstopila, ko je postala božanstvo. 
 

Miquella ima beef z orderjem, prav tako pa izgleda, da ima beef tudi Messmer - sodeč po kačah in trnih. 

Povezava do prispevka

Zgodba v Elder Ringu je bistveno lažja za razumet kot v DSjih, nimamo pa vseh informacij in motivacije likov so nejasne.
 

No pa to, da je pol likov moških in žensk hkrati, to, da nimamo blage veze o timescalu dogajanja. Zaporedje je še nekak jasno, ne ve se pa če je med določenimi dogodki preteklo 5 ali 5000 let.

 

Osebno ne verjamem, da je GRRM kaj dosti dal zgodbe (PR bullshit in japonci so fanboyi, pa kao gremo starga ponucat za backstory in promo). Sm pol so backstory elder godsi in isti kurac kot Bloodborne backstory lol. 
 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 minutami:

Ma sej realno, who cares razen vattividya al kaj je ze oni tip 🤣 glavno da ves kam rabs it pa kje tepes bosse 🤣

 

Točno to :D Ker kljub temu, da zgodba "je", noben dejansko ne ve, če jo pravilno interpretira. Vse so same špekulacije, vse je zavito v tančico skrivnosti :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Dober del zgodbe in lorea je dokaj direkten. Vemo kdo je koga nategnil, kdo so glavni liki, kaj so poceli. Tko kot je Buzkill povedal, razlogi zakaj so vecji problem. 

 

World building je neverjeten v tej igri, in dober del tega, zakaj sploh igram. 

 

Lords of the fallen je dober primer igre, kjer me boli kurac kaj se dogaja, ker nic ni bilo zanimivo kar se tice lorea in likov. Pokazi kam, grem tja. to je to

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Dober del zgodbe in lorea je dokaj direkten. Vemo kdo je koga nategnil, kdo so glavni liki, kaj so poceli. Tko kot je Buzkill povedal, razlogi zakaj so vecji problem. 

 

World building je neverjeten v tej igri, in dober del tega, zakaj sploh igram. 

 

Lords of the fallen je dober primer igre, kjer me boli kurac kaj se dogaja, ker nic ni bilo zanimivo kar se tice lorea in likov. Pokazi kam, grem tja. to je to

Respect. Jaz še imena mešam, ker so vsi al na R ali pa G.:D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

V čisto vseh From igrah vedno izgubim pol zgodbe, drugo polovico pa razumem na pol. :D

 

Zato ji tbh jaz niti ne sledim. Potem pogledam na hitro nek kratek lore video in mi še vedno ni nič jasno, dolgih videov o igrah pa ne gledam. Tako skušam zgolj uživat v sami igri in gameplayu pa se ne sekiram, če sem zamudil kaj v zgodbi :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...