Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Ma Zeldo sem igral na Switchu, oz. jo še igram.  Ampak nisem samo jaz da glasujem. Meni so bile v bistvu itak vse Zelde super. Zdaj, če je pa res summervibeigrica pa ne vem, Weraziel jo je dal na seznam in načeloma mu zaupam. 

/pri meni moraš vedet da Switch igram 1-2 ure na dan, pa še to ne vsak dan.  Dočim PC pa 6-8 ur minimalno. /_razen če me zmoti ukvarjanje z mn3njalnikom, kjer gladko mine tudi kakšna urica dnevno

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 32 minutami:

Fak prav se upiram daveu, ki se mi zdi da je še en time sink ala hades, po drugi strani pa sem največji fan summer vibesov. Zelde ne morem igrat, ki nimam konzole, dredge prvič čujem.

Dredge je kar fajn za summer horror vibes, sicer taka 5/10 igrica, ampak pač res sede v tem letnem času. Furaš ladjico po enem meglenem otočju in loviš ribe, dokler ne začneš iz morja vlečti nekih čudnih stvari in pač se začne ena cthulhu dramica odvijat. Skratka, ne neki pričakovat, da bo odlom, zelo povprečna zadeva, ampak summer horror vibes ima v nulo. Dave je pomoje kvalitetnejša igra 

 

Nova Zelda meni nima summer vibes, ker je velik del mape v snegu. Ima pa res dober summer vibes Legend of Zelda: Wind Waker, ki je postavljen v Hyrule po nekem vesoljnem potopu in je nastalo tropsko-like otočje, kjer se prevažaš z govorečo ladjico in rešuješ uganke. Pa še tak trinajstletnik-igrica vibe ima, da je še nostalgija + summer vibes, kar pa je meni osebno brutalna kombinacija 

 

 

Povezava do prispevka

Jap WW je totalno summer vibes igrica, ful dober predlog. Pa izgleda še vedno zelo kul (WiiU verzija), pa cell shading in teenage feel samo še doda k filingu, da igraš Poletje v sošolki: Zelda edition. Škoda sam da se ta novi Zeldi poščijeta in poserjeta na njo kar se tiče dobesedno vsega ostalega :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 20 minutami:

Kaj pa s tista  My Summer Car igrica?  To je bilo pred leti kar popularno (se mi zdi), zdaj pa gledam in je še kar early access (release je bil 2016!). Hecno.
My Summer Car on Steam (steampowered.com)

Tole res nima nobene zveze s summer vibe. Edino kar bi sličilo temu je nostalgija okoli najstništva in prvega avta.

Drugače je to nek alabama survival simulator.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 38 minutami:

Tole res nima nobene zveze s summer vibe. Edino kar bi sličilo temu je nostalgija okoli najstništva in prvega avta.

Drugače je to nek alabama survival simulator.


Aha, vzeto na znanje. Pomislil sem pač, ker v opisu omenjajo neke poletne aktivnosti :) :

Navedek

various 1990's Finnish countryside summer activities.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...