Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Ta idol je res zlata vreden!
Preigral sem sicer že pred časom, ampak če ni bilo Hernierja verjetno sploh ne bi vedel za igro. 

Trenutno pa se mi je odpeljalo in sem ponovno štartal Dredge,  občasno se tudi še nekako vračam v Haven Park, dočim na vrhu seznama pa imam Far Cry (ta ima tudi zelo dober summer vibe).
Od filmov za ta vikend pa ni druge kot Le Grand Bleu in Pirati s Karibov maraton.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 10 urami:

Odigral prvi chapter idola, dobra igrica

Dobra je ja, meni je smešna po svoje, pač nekaj smešnega je za temi vinjetami, ki jih rešuješ :D 

 

Drugače pa drugi primer drugega chapterja konkretno pojača težavnost, ampak vseeno se da vse rešit brez hintov 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 minutami:

je to igrica za retail?

 

ps5 verzija je slabih 30 evriča, pa mej v mislih da rad kupim tudi bolj undergroun in trash igrice, samo absolutno me sfuka weak pripoved

Mislim, da nima fizičnega releasea. Pa zgodbovno je stvar ful simplistična. Sicer bazira na Novo Kaledonski mitologiji in ima par zanimivih stvari za povedat, ampak ne pričakuj kake hude globine.

Igralne mehanike so fun (nisem pričakoval tako kul traversala, combat sicer čisto razočara) in svet ima veliko karakterja, ampak janku se žal ni izognila.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Mislim, da nima fizičnega releasea. Pa zgodbovno je stvar ful simplistična. Sicer bazira na Novo Kaledonski mitologiji in ima par zanimivih stvari za povedat, ampak ne pričakuj kake hude globine.

Igralne mehanike so fun (nisem pričakoval tako kul traversala, combat sicer čisto razočara) in svet ima veliko karakterja, ampak janku se žal ni izognila.

 

Ne še, ampak kmalu: https://www.enaa.com/igre/tchia-oleti-edition-playstation-5

 

Nasploh ful random igric dobiva retail to generacijo, deluje skoraj kot en last hurrah :(

 

Tenks drugač, pomoje bom skippal zaenkrat, pa nastavil kak notification, če pade cena

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...