Skoči na vsebino

[multi] Summer vibe igrice


Priporočeni prispevki

Hernir reče pred 16 urami:

A ta Diver Dave je chill al je ful micromanegmenta?


Ni nekaj pretirano micromanegmenta, vsaj zame, ki sem igral nebroj raznih "tycoon" igric.  Menije itak sestaviš v par minutah (na žalost ali na srečo ne moreš sam določati cen), delavce zaposliš (in občasno s pošiljanjem na treninge višaš njihove sposobnosti). Potapljanje je čisti zen (razen ko te 2x v enem dnevu požre ogromni morski pes). Še največ dela je s strežbo v restavraciji, res pravočasnim nalivanjem pijač ter ribanjem wasabija. 
Dejstvo je pač, da moraš igro jemati kot chill, tudi ko se zadeve zakomplicirajo. 

Čeprav sem naletel tudi na ta opis:

Navedek

Dave the Diver is a rather brutal business management game. Despite that being only a part of the package, it will take a lot of time and careful planning, especially as your sushi restaurant becomes larger. More customers mean a need for more resources and employees. Of course, it also means more elaborate dishes for the prestigious clientele. And in the midst of all that chaos, the game doesn’t actually care that much to explain all of its mechanics. After some basic tutorials, you are left on your own. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne, un miracle of flying  na svetilniku. Ta ki praviš je naslednja, sem jo lih končal, kle sem pol bil bolj fleksibilen glede svojih teorij, je pa postala igra znatno težja. Super soba sicer, klasična who did it detektivka.

 

Zdej mam prav poletni ritual, zvečer v gatah zraven odprtega okna na izi srkam pivo in igram idola, v ozadju poslušam kako kul glasbico iz arsa, prav super poletni večeri, to se je čakalo.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 urami:

Zdej mam prav poletni ritual, zvečer v gatah zraven odprtega okna na izi srkam pivo in igram 


Točno to. Edina razlika je, da jaz igram Dave the Diver. Glasba v ozadju pa so Beach Boys. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz igram zdaj DLC, pičkarija kaj zategne težavnost, sem v drugem od treh DLC primerov, nimam sploh pojma, kako se lotit, samo vse besede sem našel in ene 2 osebi prepoznal. OG igračko sem naredil brez enega hinta, tukaj pa sem samo črnec what. A je kdo igral DLC? 

Povezava do prispevka

Jaz sem igral, ampak tudi samo demoča. Podobno carska je bila Urban Chaos 

https://www.gog.com/game/urban_chaos

Urban Chaos (1999) - PC Gameplay / Win 10 - YouTube

 

Demo igrice ob revijah so prav nek milje naših generacij, res smo lahko testirali ogromno novih naslovov. Če si recimo dobil 5—8 demotov na mesec ob reviji, je to bilo toliko novih iger. Dosti si lahko eksperimentiral z žanri ... Saj GamePass ima na nek način podoben etos, samo da te demo stopnje so bile fino skurirane, GamePass pa moraš vsako igrico igrat od začetka, it skozi tečne tutoriale ... Ni enak filing. Demoti ob revijah > all.

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 12 minutami:

Jaz sem igral, ampak tudi samo demoča. Podobno carska je bila Urban Chaos 

https://www.gog.com/game/urban_chaos

Urban Chaos (1999) - PC Gameplay / Win 10 - YouTube

 

Demo igrice ob revijah so prav nek milje naših generacij, res smo lahko testirali ogromno novih naslovov. Če si recimo dobil 5—8 demotov na mesec ob reviji, je to bilo toliko novih iger. Dosti si lahko eksperimentiral z žanri ... Saj GamePass ima na nek način podoben etos, samo da te demo stopnje so bile fino skurirane, GamePass pa moraš vsako igrico igrat od začetka, it skozi tečne tutoriale ... Ni enak filing. Demoti ob revijah > all.

Haha, legenda. Ko je MK postal Onija, sem najprej pomislil na "un 3d betemup, kjer je veter premikal listje", k se nisem spomnil imena. :D

Legenda igrica. Res ful ful fun.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 6 urami:

ko smo lih v temi o summer (pa nostalgicnih) igricah

gre kdo toybox turbos dirkat

TT malo spominja na najboljso driving igrico vseh casov, re-volt

Revolt nekako tako je bilo z avti, ki si jih odklenil, ko si ga premagal.

https://imageproxy.ifunny.co/crop:x-20,resize:640x,quality:90x75/images/49751c792f98452f7a4ce5519baaf7f401f3b3fbec4d686062e8b6d2c93ed269_1.jpg

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

@Vse_je_najslabse, a še kaj igraš Golden Idola?

 

Jaz sem v DLC-ju, mi je totalno zaštekalo in ne znam rešit drugega primera — sem tudi prvič posegel po hintih, ampak itak so legendice pripravile take hinte, da mi pomagajo ravno 5 % :D 

 

Uglavnem, nočem it gledat rešitve na net, tako da hitro obrni oriđiđija in pojdi na DLC, da boš mi pomagal :D 

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 1 uro:

@Vse_je_najslabse, a še kaj igraš Golden Idola?

 

Jaz sem v DLC-ju, mi je totalno zaštekalo in ne znam rešit drugega primera — sem tudi prvič posegel po hintih, ampak itak so legendice pripravile take hinte, da mi pomagajo ravno 5 % :D 

 

Uglavnem, nočem it gledat rešitve na net, tako da hitro obrni oriđiđija in pojdi na DLC, da boš mi pomagal :D 

Sem v parizu še do jutri zvečer, ma itak nisem tolko dober v teh zadevah, ampak ajde, bomo vidli, bpm igral ko se vrnem.

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 14. 7. 2023 at 15:09:

fak dans sem se randomly spomnil na igrico v kateri sem najveckrat v lajfu obrnil demo

a je igral kdo ONI

 

best đem ever

 

 

morm poiskat nekje pirata pa pogrindat

 

 

 

Uff ja ja bomba, tale klok klok klok čeveljčkov po tleh mi je zdej zbudil ful spominov. :D 

 

Od demotov sem js največ igral C&C zato ker sem nekej časa mislil da je to cel špil heheheh, potem sva se pa z enim na poti v šolo pogovarjala in ko mi je razlagal do kere misije je prišel mi ni blo nič jasno 

Povezava do prispevka

@Hernir si naredu pol? Predzadnja soba mi je bla precej lahka, zadnje se mi pa prav ne da, spet je skoz to eno in isto in ravno kle sem se naveličal lol. Spet to iskanje identitet in razvozlavanje zgodbe skozi zapiske, bah.

 

Sem šel malo pogledat prvo sobo spiderja in poklikat besede, zgleda way to much, ne vem če se mi bo dalo s tem jebat, razbirat une karte ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...