Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Shaq je eden najbolj popularnih in zabavnih športnih komentatorjev in ikona basketa ter pojem beast centra, kakršnih ni več in ki jih tudi ne bo več zaradi razvoja igre ven iz rakete (model je imel v prime letih faking 180 kg, table je lomil ko jaz ženske na forumskih meetih). Pač je nerealno priljubljen. Tko da lahko Shaqa fukneš v space invaderje pa bo kasiral 10/10 goty.

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 11 urami:

 

 

Uuu a res? Fak jst sem tudi dosti prespilal tega... Mogoče bi se ti joinal, ker je UO bolj socialna kot pa samotarska izkušnja 😁

 

Dej, komot, sej je prazn server, sam mi je fajn mal podoživljat stare cajte :) 50-100 folka igra, ampak srečaš folk. Pa server je brez vsega novega crapa. Tak ko smo igral second age :)

Povezava do prispevka

HK: opravil prva dva challenga v koloseju, upgradal nail na končno verzijo in našel zadnji vessel shard. Našel in premagal sem Collectorja in razkril preostale grube na zemljevidu, kar je res dobrodošlo. Zote se je vrnil nazaj v hub, kjer pripoveduje junaške pesmi rešeni Bretti :).

Zdaj sledi Fog Canyon, kjer se lahko premikam s shadow cloakom.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

eversion https://store.steampowered.com/app/33680/eversion/

 

Sprobal sem eversion, ki sem si ga že nekaj časa želel. Gre za neke vrste surprise horror game, torej igro, ki želi igralca prepričati, da je cute igrica, v resnici pa gre za horror (to je bilo seveda bolj efektivno, ko je bila še v flash obliki, zdaj na Steamu igralec vsaj načeloma vnaprej ve, da gre za surprise horror). Igra je okay-iš, pač bolj ali manj namenjena navdušencem nad nekimi čudaškimi igricami/eksperimenti v naraciji. Sem bil pa triggered, ker ko sem bral The Oxford Handbook of Adaptation Studies, je bil eversion not predstavljen kot adaptacija Lovecrafta v obliki igre, ampak kljub dokajšnjemu poznavanju Lovecrafta in samega akta adaptacij tega preprosto ne vidim, se mi zdi kar ena random trditev, zato mi je toliko bolj smešno, da je taka nepreverjena informacija po yolo poti prispela v Oxfordov Handbook. 

ss_1453d434b86e2ec1dd9d63202d52c9f752eeee4b.600x338.jpg?t=1501511547

V glavnem, kul za tiste, ki jih zanima eksperimentiranje. Ima par posrečenih mehanik in splošen vibe je kar v redu, ampak kaj več pa ne.

 

Sem si za oktober nasnel par v ghetto krogih cenjenih eksperimentalnih/garažnih horror igric in jih bom sproti malo predstavljal. Morda najdemo kaj odličnega. 

 

Bom ocenjeval po naslednji lestvici:

 

[ ] Priporočljivo za vsakogar, izjemna ghetto igrica

[X] Priporočljivo za navdušence nad čudaškimi in eksperimentalnimi igračkami

[ ] Ne priporočam sploh

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Včeraj skor vrgel kontroler v zaslon. Fakin Bloodborne, onadva prva volkodlaka na mostu sta me 3x razčetverila in sem valda vsakič izgubil vse kar sem nabral. 

 

Še dobro, da se ne spoštujem in da bom še malo igral, ker načeloma mi je zabaven špil.

 

Povezava do prispevka

Anatomy https://kittyhorrorshow.itch.io/anatomy

 

Nadaljujemo s serijo eksperimentalnih horror igric, tole sem še šel včeraj še enkrat skozi. Izjemna igra in po mojem mnenju med najboljšimi eksperimentalnimi horror igrami, upam da letos na novo odkrijem še kaj podobnega. Haunted house igrica, ki je hkrati bolj kot tovrstni filmi študija hiše in v bistvu žanra samega po sebi. Odlično mi je, da vzame nekaj povsem preprostega: koncept domovanja, doma, domače hiše - in skuša z različnimi pripovednimi momenti doseči, da bi igralcu postalo neprijetno celo v domači hiši. Jaz sem na polno užival (no, trpel, ampak užival, you know the point) in mi je res iskreno škoda, da igra ni imela niti Steam releasa, saj si zasluži širšo pozornost. Easy vredno 3 $ ali kolikor zadeva pač stane. 

 

XSOUOm.png

 

[X] Priporočljivo za vsakogar, izjemna ghetto igrica

[ ] Priporočljivo za navdušence nad čudaškimi in eksperimentalnimi igračkami

[ ] Ne priporočam sploh

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Te volkodlake lahko pocheesaš iz une bajtice pred mostom. Raztegni rezilo, pojdi do volkodlaka, da ti začne sledit, in potem nazaj do bajtice. Volkodlak te ne bo dosegel skozi vrata, ti pa njega boš

 

Nasploh si lahko zapomniš, da nobeni volkodlaki ne morejo skozi vrata, tako da čim so vrata v bližini jih lahko cheesaš kot prasce :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Tu zdej pridemo do tega problema da v momentu adrenalina in popolne prevzetosti sploh ne razmišljam o takih stvareh, ker bi mi pokvarilo immersion

 

Vem, čudak sem. Najprej želim z molotovi vsaj enga ubit, da vem da se da. :D

Temu se reče SPM ali Sindrom Pravega Moškega.

Ne poslušaj mevž na forumu in vedno, ampak res vedno samo z glavo skozi zid. :D

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem se pa po letu dni vrnil nazaj k Plague: A Tale of Innocence in moram reči, da je res faking zakon. Neki časa sem rabil, da se navadim na floaty camera controls, ampak pol je šlo samo gor in gor. Res carsko vzdušje. En tak ful ful zabaven interaktiven film mi deluje. Ste meli prav tisti, ki ste hvalili zadevo. Indij biser.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Jaz sem se pa po letu dni vrnil nazaj k Plague: A Tale of Innocence in moram reči, da je res faking zakon. Neki časa sem rabil, da se navadim na floaty camera controls, ampak pol je šlo samo gor in gor. Res carsko vzdušje. En tak ful ful zabaven interaktiven film mi deluje. Ste meli prav tisti, ki ste hvalili zadevo. Indij biser.

 

Meni je ta igrica lep protiargument tistim gamer puristom, ki trdijo, da je edino špil z res hudim gameplayem lahko proglašen za dober špil.

 

Ker nič v Plague Tale gameplayu ni nek ful presežek - malo skrivanja, malo lahkotnih ugank, malo combata s fračo, malo bežanja, dosti walking simulatorja, pa nič od tega ni res v nulo dodelano in s kako blazno globino. Sam je ravno dovolj OK narejeno in ničesar ni preveč, da bi začelo ful najedat, in potem zgodba, pristno vzdušje, zgodovinski setting in res simpatična protagonista dvignejo špil višje, kot bi pričakoval.

 

Upam, da nadaljevanje ne bo trpelo za kakim sindromom večjega budžeta in pomika v neprestano klanje/akcijo/Michael Bay spektakel, kot bi ga delala kak EA al pa Activision...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

Včeraj skor vrgel kontroler v zaslon. Fakin Bloodborne, onadva prva volkodlaka na mostu sta me 3x razčetverila in sem valda vsakič izgubil vse kar sem nabral. 

 

Še dobro, da se ne spoštujem in da bom še malo igral, ker načeloma mi je zabaven špil.

 

 

1633622685106.jpg.aa231ee35019f65513e224c1a3774734.jpg

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Prišel sem do cleric beast, mu zbil pol healtha, ampak realno nisem imel šans. Vesel sem, da sem vsaj lep del prehodov odklenil in mi bo zdej lažje muvat naokoli.

Kok nujno je, da prefukam tega Cleric Beasta? Kdaj se bom lahko lvl upal?

Povezava do prispevka

Ko prefukas cleric beasta :)

 

Probaj enkrat samo izmikati se nekaj časa in mu hoditi za hrbet - brez da ga napadaš. Ko boš to znal bo hitro padal (z napadi od zadaj). Pa uporabljaj kakšno serated orožje (saw cleaver, saw spear,…) - dela extra damage proti beastom. Pa ogenj seveda.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Prišel sem do cleric beast, mu zbil pol healtha, ampak realno nisem imel šans. Vesel sem, da sem vsaj lep del prehodov odklenil in mi bo zdej lažje muvat naokoli.

Kok nujno je, da prefukam tega Cleric Beasta? Kdaj se bom lahko lvl upal?

Sedaj, ko si ga videl, se ti je odklenil insight. Od tu dalje boš lahko uporabljal blood echoes pri lutki. Enjoy. :D

 

P.S. Probaj ne bit cheap papak, kot jaz in se ne overlevelaj. Ker pol razbijaš vse levo desno in iznenada izgubiš spoštovanje do soforumašev. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...