Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2021]


Priporočeni prispevki

Zadnjič nekaj brskam po Steamu, pa mi predlaga tole igro Return of Obra Dinn, tako da sem zadnje tri dni par večernih ur namenil in ne me jebat kako lahko piksli (+kul muzka) pričarajo tako vzdušje. Zgodba na koncu sicer mičkeno razočaranje, ampak vsega pa res ne moreš imet.

Povezava do prispevka
coupet reče pred 15 minutami:

te kej lag jebe? men je skor neigralno, na ps5 al pa pc, isti drek

Na vsake pol ure/uro me vrze vn. Vcasih po dve uri ni nic, vcasih pa 2x v roku pol ure. Sm mislu, da mene net jebe ampak ni blo ne.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka

P5R- 38 ur - Špil res trga gate.  Sem konec 4. dungeona. Lepo se odpira špil gor. Vedno več stvari za delat, vedno več ljudi za bondat, tedni pa kar šibajo mimo kot za šalo. Persona je vsakokar postala franšiza za day one nakup zame. P4G mi je bil dober špil, totega so pa za klaso boljšega naredli.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

po vnovičnem razočaranju nad Luigis Mansion 3 sem sprobal Death's Door, ker pač pride novembra tudi na PS5 in tudi v physical verziji.

 

Fak kok je to boljši špil, ne morem verjet. Moja prva top-down klasična zeldščina in mi je super zaenkrat. Luštne stopnje, igra se ko pesem, očitno celega fuka skrivnosti in stvari za odkriti, tudi zelo zahtevno bojevanje ima... Ne vem še kako je kej z nelinearnostjo zdele po dveh urah, upam da ti špil pušča dovolj prostih rok pri raziskovanju sveta, ampak prvi vtis je zelo pozitiven. Taka "lahkotna" (dokler te prvi skeletor ne zlomi ko kurca) pustolovščina je. Bom vsekakor igral še naprej.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

po vnovičnem razočaranju nad Luigis Mansion 3


Če lahko na hitro vprašam: Kaj so napram odlične dvojke (igral sem na 3DS) predvsem poslabšali v trojki? Zdelo se mi je namreč kot skoraj idealen "recept" za igro in trojko sem celo nameraval nabaviti za Switcha.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 45 minutami:


Če lahko na hitro vprašam: Kaj so napram odlične dvojke (igral sem na 3DS) predvsem poslabšali v trojki? Zdelo se mi je namreč kot skoraj idealen "recept" za igro in trojko sem celo nameraval nabaviti za Switcha.

 

Grozljivo lahek main story ima igrica, dejansko tam nekje za 7-10 let stare mulce. Po drugi strani ne nagrajuje exploranja raznih skritih kotičkov in nima unlockable oblekic, levelov, orožij itd. Oboje hkrati pa popolnoma uniči željo do raziskovanja in sploh do napredovanja v špilu. Ker je pač take vrste igrica, da 100% užitka temelji na reševanju izzivov. Ki jih tukaj sploh ni oz so otročje lahki. Zaradi zgodbe, razvoja likov in cinematičnosti pa tega glih ne igraš :D

 

Kot da bi igral point and click avanturo, nad likom bi bil pa skoz banner z navodili, kaj moraš narediti. Ni fore špilat.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...