Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 2 minutama:

prisoten atmosphere shift

 

ravno prej sem se pogovarjal s frendom, tole je na zalost neizogibno pri remasterjih/rimejkih

 

dark souls remastered ima precej malenkostne spremembe glede na original in zame to sploh ni vec ista igra 

 

enostavno mi nekaj ni prav, samo po moje je to razumljivo, ce se zgodi igri, ki si jo igral stotine ur in gledal vsa ta leta

 

mogoce je celo bolje, da so sli all-in in dobesedno vse naredil na novo

 

res upam, da ne bodo zajebal

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Nehi trollat lol. Mogoče je prisoten atmosphere shift, ampak ne moreš pri zdravi pameti reči, da je original -lepši- :D

Vsekakor malo pretiravam :D. Ampak vseeno pa iskreno ne vidim nekega smisla v teh scene-by-scene rimejkih nekih xy devov, razen da je pač dostopno na novem hardwaru, kar je super. Pač v igrah me dejansko najbolj zanima izvirna vizija avtorjev oziroma kaj neki novi ljudje naredijo z reinterpretacijo izvirne vizije (npr. Resi 2 remake), dočim 1:1 rimejk v boljši grafiki pa mi je res uno, kot da bi uletel gledat novo dramo po starem scenariju in ne bi dobesedno nič dodal, aktualiziral sporočila, dodal kakega twista itd. 

 

No, da bo jasno, ne mislim, da je moje razmišljanje pravilno/smotrno. V bistvu se mi zdi dosti neumno, sam zgleda je to neka fora, ki jo imam in jo moram sprejet, ker se pomoje ke ne bom spremenil, ker sem slišal že dosti razumnih argumentov, da se sicer bi :D. Pač prve Demon's Soulse sem res ogromno igral in mi je pravzaprav zraven Dark Souls 1 ljubša od dvojke in trojke, pa enostavno nekako ne zafeelam vzdušja ob novih screenih :(. 

Povezava do prispevka

Tud če je direkt samo remake kupim day  -1. Ampak ja pričakujem balance magije,  odstranitev omejitve teže inventarja, balansiranje teže oklepov, ker dejansko se ni splačalo nosit težkih oklepov ker bi rabil nehumano preveč vlagat v endurance. Dark/White tendancy mora ostat ampak nebi pa škodil kak tweak. Pa če bi naredil iz Dragon God fighta dejanski boss fight bi ploskal z ušesi. Enako velja za oba zmaja. Res nočem spet levelat fucking crosbowa sam da ju skinem.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

A je kej znano, če zraven sodeluje kak advisor iz FromSofta? Ker v nasprotnem primeru jaz ne bi polagal prevelikih upov v neke obsežne dodane vsebine. Bluepoint razturajo, samo tipi niso faking Miyazaki. :D

naj bi imeli pomoč s strani From Software..v kakšnem obsegu pa ni znano.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 19 minutami:

Fake.

 

Tower knight se cheesa z balkona.

 

Pa kaj še. Model je tko počasen da mu gležnje razbiješ ko keks!   Sam ja to je bla moja prva souls igra in sem modela prvič cheesal iz balkona... :blush:

 

 

Veste kaj bi blo zakon? Če bi bilo osvetljevanje scen odvisno od world tendancy!!! 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 3 minutami:

Jaz samo upam, da se bo Demon's Souls rimejk še dalo obrnit na way it was meant to be played

 

(Iz razdalje s puščicami snipat zajebane mobe, ki te ne napadejo, ker še nisi v njihovi trigger coni :D

 

Al pa ManEaterja kar skozi meglo a? :D  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Če se bo dalo na tak način, potem bom celo jaz probal igro.

Jaz sem cel Demon's Souls mega precheesal. Že po eni uri unega prvega malo jakega bossa (nek vitez z rdečimi očmi, če se prav spomnim), ki si ga zbaital da je hodil za tabo in padel v globino na nekem stopnišču haha :D In to že takoj na začetku špila 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 3 minutami:

Jaz sem cel Demon's Souls mega precheesal. Že po eni uri unega prvega malo jakega bossa (nek vitez z rdečimi očmi, če se prav spomnim), ki si ga zbaital da je hodil za tabo in padel v globino na nekem stopnišču haha :D In to že takoj na začetku špila 

 

Tist je čist navaden RedEye knight lol. Sam pač ni mišljeno da se ga lotiš ko ga prvič vidiš. Nekako tako kot bajs v Bloodborne.

 

tomazek reče pred 1 minuto:

Bom počakal na vaše komentarje, če se bo dalo na nek "lažji" način, ker kot sem že omenil, aboslutno nimam živcev za crkovat 5-10-30x pri enem bosu. Po 5 crkotu bi jaz vse skup vgasnil, zbrisal in šel na pivo.

Kaj je pol smisel to igrat. Poglej si celoten skozihod enga souls veterana raje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...