Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Jah polna cena za remake je itak lol. Ampak ko sem bentil nad polno ceno, za danasnje case absolutno prekratkim, Resident evil 2, je bilo kar nekaj ljudi, ki so zagovarjali take podvige. Verjetno zaradi day one nakupa. Brezveze pol jamrat, ko firme zacnejo to izkoriscat.

 

Koliko je pa stal Dark souls remake?

 

Sem prijetno presenecen, da remake Mafie ne stane 69,99 evrov,...

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 8 minutami:

in s temi "malenkostmi" jim je uspelo totalno razjebat spil

Sem drgač videl neke videe ja, da je remaster trash, samo nisem pogledal sicer. Me pa ne čudi, moje mnenje o remasterjih tako poznate :D 

 

Jaz imam na srečo tudi OG verzijo na Steamu 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 6 urami:

Pejta vidva raje v kak drug topic, tukaj očitno nimata kaj najti... + digitalna kopija (osnovna) ni 100 eur in tudi ta igra niti podrazno ni kriva za cene, ki bodo kot kaže nek nov standard....

 

Sori sem velik fan serije, in sem se ful veselil DeS, ki je dejansko edini Souls ki ga nisem se igral, in sem mocno razocaran nad 80 EUR price tagu za nove igre. Do zdej sem vedno rad sel v trgovino day 1 po spil pa da smo lahko mel konkretne debate od zacetka delil prve vtise itd... ampak tega je ocitno konec. 

 

sploh pa 80 eur za remake a si ti ja nor, tak cash grab da se iz avijona vid kaj je fora.  

 

Sam glej ce je teb kul dajat tak dnar za day 1 have fun. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 13 urami:

 

Sori sem velik fan serije, in sem se ful veselil DeS, ki je dejansko edini Souls ki ga nisem se igral, in sem mocno razocaran nad 80 EUR price tagu za nove igre. Do zdej sem vedno rad sel v trgovino day 1 po spil pa da smo lahko mel konkretne debate od zacetka delil prve vtise itd... ampak tega je ocitno konec. 

 

sploh pa 80 eur za remake a si ti ja nor, tak cash grab da se iz avijona vid kaj je fora.  

 

Sam glej ce je teb kul dajat tak dnar za day 1 have fun. 

 

Se popolnoma strinjam, da so cene pretirane in tudi ni pravilno, da so lepo zvišali cene za 10 eur naprav prejšnje generacije. To, da je to remake mene sicer ne moti in ne pričakujem, zaradi tega manjše cene. Pač, to bo na žalost nov standard, 80 eur po igri in če ne drugega so/bodo From igre vsaj vredne tega denarja. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ej res nočem dissat zdaj in veš, da ne poznam dobro from igric, ampak meni to res kot sem že enkrat omenil zgleda tak leseno kot vrag. Ko se lik obrne, se sploh ne obrne z animacijo, ampak zgleda kot, da v trenutku naredi obrat. Ko tam en archer strelja nanj se tudi premika kot robokop. Ne vem kak bi drugače opisal kaj mislim. Ni smooth animacij gibanja in boja. Mogoče pa je tak pač mišljeno in jaz ne razumem tega stila igre.

Povezava do prispevka

Če se prav spomnem DeS je imel roll le v 4 točno določene smeri, kar je blo precej hecno in še si izpadel dodatno lesen. Vprašanje če bo remake vzel omni directional movement, ki je bil v kasnejših soulsih ali bo enako kot v izvirniku.

 

Drugače je igra smešno lahka napram Sekiru/DkS3/BB, ampak dovolj težka, da bo pohopsala začetnike. Sicer pa je cheesa v Demon's Soulsu več kot kjerkoli in se praktično vse da pocheesat.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

Drugače je igra smešno lahka napram Sekiru/DkS3/BB, ampak dovolj težka, da bo pohopsala začetnike. Sicer pa je cheesa v Demon's Soulsu več kot kjerkoli in se praktično vse da pocheesat.

 

 

Ma če ti je bila tole prva souls igra verjetno nisi bil tega mnenja ob prvem igranju? Je pa res da ti si obračal Ninja Gaiden Black na najvišji težavnosti tak da... :D

 

  

tomazek reče pred 9 minutami:

Ej res nočem dissat zdaj in veš, da ne poznam dobro from igric, ampak meni to res kot sem že enkrat omenil zgleda tak leseno kot vrag. Ko se lik obrne, se sploh ne obrne z animacijo, ampak zgleda kot, da v trenutku naredi obrat. Ko tam en archer strelja nanj se tudi premika kot robokop. Ne vem kak bi drugače opisal kaj mislim. Ni smooth animacij gibanja in boja. Mogoče pa je tak pač mišljeno in jaz ne razumem tega stila igre.

 

Ta igra je začela Soulsborne manijo in je dejansko kar precej clunky. Ampak vse to je odtehtalo noro vzdušje in level design, ki ga takrat pač ni bilo v nobeni primerljivi igri. Pa tale eurogamer pajac nima pojma o souls mehanikah in ima na seb pretežak armor in vseskup zgleda še tolko slabš ker je roll tak svinjsko počasen. Sej zato pa crkuje kot po tekočem traku.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

 

bitsurugi reče pred 56 minutami:

Če se prav spomnem DeS je imel roll le v 4 točno določene smeri, kar je blo precej hecno in še si izpadel dodatno lesen. Vprašanje če bo remake vzel omni directional movement, ki je bil v kasnejših soulsih ali bo enako kot v izvirniku.

 

Drugače je igra smešno lahka napram Sekiru/DkS3/BB, ampak dovolj težka, da bo pohopsala začetnike. Sicer pa je cheesa v Demon's Soulsu več kot kjerkoli in se praktično vse da pocheesat.

Ja roll samo v 4 strani, in glede tega je tudi tisti največji dvom. Če pustijo to not, bo slabo. Če spremenijo, pa morajo potem še dovolj izboljšat AI, da bo na to reagiralo pravilno. Čeprav tudi v Dark Souls špilih so imel na koncu mobi tracking udarce. :D

 

In smešno lahka ravno ni, ker ima preveč nekih mehanik, ki jih v bistvu ne pojasni. (čeprav nekatere hitro skapiraš).  Mislim folk, ki ne pozna tega bo cel presran že samo od tega, da po prvi smrti hodiš okoli samo s pol HPja.

 

Ti pa si po drugi strani igral šele EU verzijo, ki prišla s celim original ( in najboljšim) Wikijem v tiskani obliki, kjer je pisalo noter VSE. :D

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Če se prav spomnem DeS je imel roll le v 4 točno določene smeri, kar je blo precej hecno in še si izpadel dodatno lesen. Vprašanje če bo remake vzel omni directional movement, ki je bil v kasnejših soulsih ali bo enako kot v izvirniku.

 

Drugače je igra smešno lahka napram Sekiru/DkS3/BB, ampak dovolj težka, da bo pohopsala začetnike. Sicer pa je cheesa v Demon's Soulsu več kot kjerkoli in se praktično vse da pocheesat.

 

Hudič se skriva v drobnem tisku ;)

 

Za začetnika ne bo lahka, oz. bo pač tako kot je bila nam tedaj. Jaz se spomnem, da tri četrt bossov je blo takih, da si enostavno strejfal v eno smer okoli njih in te niso mogli nikoli zadet... v DkS3 pa imaš zajebane merjasce ala Dancerka, Pontiff .... ki so mid tier v igri, a 100x težji kot vsi v Demon's Soulsih. Pa ful bossov ima gimmicke, če prav pomnem, tako da pač se gimmicke pokapira. Težki so bli le Flamelurker in Maneater duo (slednji bolj zaradi jebenega mosta). Pa tisti pvp/invejder boss, če si dobil živega igralca. 

Povezava do prispevka

Ma kaki Old King Duran Duran.... tisti lahko puca čevlje Nameless Kingu, Midirju, Kosu ali Father Owlu ... sej pravim, v spominu so to kot kao težki fighti, ker smo takrat bli še popolni ''souls'' zelenci.

 

Kdor je v zadnjih letih spucal vso serijo Froma se bo povečini sprehodil čez tale remaster in vse bosse :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...