Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Me3do reče Dne, 14. 10. 2020 at 8:55:

Fakin jailer-ji :D

 

Drgaci meni je najbolj spooky upper cathedral ward 

Na srečo je kratek sam vsakič hočem bit čimmanj cajta tam 

tista tema z volkodlaki in unimi kurci k te ohormijo je res bedna ja

 

tam sam pobereš čimprej badge pa ključ za vrata in čaooooooooo :D

Povezava do prispevka

https://blog.playstation.com/2020/11/05/first-look-demons-souls-character-creator-and-photo-mode/#sf239642783

 

  • Character Creator supports 16 million permutations.
  • Photo Mode filters are available outside of the Photo Mode (directly in gameplay).
  • There exists one filter for mimicking the tone of the PS3 original game.
  • Online players increased from 4 to 6.
  • You can save aside different characters in the Nexus (Hub)
uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Ja ta šef je ubitačen, mene je tukaj igrica prvič zares zabila, pa še nekega konkretnega cheesinga nisem odkril

 

 

Se spomnim, da do njega prideš preko mosta, ki ga razfukava zmaj z ognjenim breathom, ki pred tabo pobije in razfuka vse, če greš tm mal pod mostom po alternativni poti, če se prav spomnim, te naskakuje Demons Soulsova verzija volko(dlako)v ... In pol itak komaj se primaješ čez vse to in pol jeben videz čez pol ekrana :D TNX igrica

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

To ti je samo optična varka, ker imaš dandanes večji monitor in TV kot si imel takrat... pa vse izgleda večje.

Ne ne, to je sam zrastu od takrat. :D

  

Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Ja ta šef je ubitačen, mene je tukaj igrica prvič zares zabila, pa še nekega konkretnega cheesinga nisem odkril

 

 

Se spomnim, da do njega prideš preko mosta, ki ga razfukava zmaj z ognjenim breathom, ki pred tabo pobije in razfuka vse, če greš tm mal pod mostom po alternativni poti, če se prav spomnim, te naskakuje Demons Soulsova verzija volko(dlako)v ... In pol itak komaj se primaješ čez vse to in pol jeben videz čez pol ekrana :D TNX igrica

Glede unga mosta.

Spoiler

Jaz nisem nikoli uspel preteči mosta. Vedno me je zmaj one shotal z ognjem. Pol pa sem imel big brain moment. Pred mostom sem se slekel do gat in ker sem tako hitreje tekel, sem zjebal zmaja. Pol sem se samo nazaj oblekel in nadaljeval. Magic invisible inventory ftw XD

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

 hahaha to me zdaj spominja na leto 2009, ko se je DeS začel prebijat na mnenjalo. In sem čakal in čakal, bral vtise igralcev, prebral Snetijev 5 stranski opis v Jokerju 195 in pol končno skočil na Axelmusic.com in naročil US verzijo na dan 20.11.2009. :lol:  Nato pa 2 meseca gnjavil Bitsuja naj le nabavi. Naročil je šele EU verzijo, v bistvu 2x, ker se prva pošiljka zgubila na poti po treh tednih. :lol: Zdaj pa bo on 5 mesecev prej igral kot jaz.

 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 uro:

jaz sem res presenecen, da so tok carsko zrihtal character creation, liki zgledajo kot proper ljudje, ne kot retardirani majmuni

Haha, faking tole. Ena od stvari, ki me je vedno motila pri From igrah je character design. Sem ful vesel, da nisem edini lol.

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...