Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Platina mi je sesula PS5 lol. Takoj ko sem jo dobil, se je PS5 sam od sebe ugasnu. Nakar je delalo potem rebuild in zdej spet deluje na srečo :)

 

EndhLdiXcAUeQjp?format=jpg&name=small

 

Če je slučajno NG tak kot je bil v originalu se mi zdi da je NG+ težji, ker se res ne spomnim da bi me kdaj tko rejpal. Dobesedno skor vse me je oneshotalo v souls formi brez warding spella. Maneater me je ubil vsaj 20x...

 

  

g. Profesor reče pred 2 urama:

:avadodo: Gatsu :ododava:

 

 

Hmm?

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma če maš PW sploh ni panike (običajno je to tudi cilj) , ker daš na PB s tem, da se le ubijaš, problem je obratno.

 

Kar se ringov tiče poglej si guide, mislim, da celo lahko vse v enem ali skoraj v enem dobiš, ker največjo težavo predstavlja dobit ringe in spelle/miracle v enem, ker rabiš ene Soulse za iste reči. Nisem še tako daleč, ampak po spominu, bolj kot world tendency moraš pazit na NPC kveste, da kaj ne zajebeš (zlasti character tendency zaradi Monumental ringov).

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:


a za zbrat vse ringe in spelle šteje sam en lik? Ali lahko na dveh različnih najdeš različne in ti šteje v skupno? 

 

 

Vse razen spellov in miraclov dobiš v NG. Najprej ubiješ 2 šefa da dobiš PWWT evente, potem se 7x ubiješ v vsakem svetu da dobiš PBWT evente in spucaš named PB phantome in s tem dobiš PW character tendancy in greš do monumentala po ring. Na koncu zakolješ trgovce po svetovih ter no-named karakterje v Nexusu da prideš do PB character tendancy, greš rešit Yurta v 3-2 in ga ubiješ takoj da se spawna Mephistopeles zgoraj v Nexusu, narediš njene queste in jo ubiješ in dobiš Foe ring. 

 

 

Povezava do prispevka

Pure bladestone sem dobil v tretjem poskusu v PBWT 4-2 black skeletonu pri skritem prehodu takoj na začetku. Dejansko mislim da sem dobil vseskup ene 4 komade ker je to itak super lokacija za farmat duše. Ubiješ reaperja, laufaš do skeletona se fukneš v smrt in ponoviš vajo, seveda moraš pobrat svoje duše preden se spet ubiješ :)

 

V originalu sem mislim da farmal več ko 10 ur BP skeletona ki spawna na PBWT malo kasneje med 2 in tretjim reaperjem. Ko sem platiniral evropsko verzijo sem imel srečo in je dropnu v ene 20 poskusih :)

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

LOL, nisem rabil zooma, ampak nisem se spomnil sploh da obstaja, thanks :D

 

Pusti @bigboss82 ker on pridno grinda in raida v Destinyju, tokrat mu je upravičeno, saj skoz mu brat igra :P

 

 

Ma bolj se ti je healala ko men ki sem ji delal 100 manj dmg na puščico sam jaz sem jo konstantno ciljal v glavo in je hitreje cepnila :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

@bitsurugi sej upam da veš da lahko ko nameriš lok prtisneš gor na dpadu za dodaten zoom-in? :D

 

@bigboss82 majstr kje je tvoja platina? Tko grdo te pa še nikol nisem prehitu kot tokrat!

 

Gatsu reče pred 1 uro:

 

Ma bolj se ti je healala ko men ki sem ji delal 100 manj dmg na puščico sam jaz sem jo konstantno ciljal v glavo in je hitreje cepnila :)

ja veno sem anredil raida firs try.. vsi encounterji flawles.. sploh nisem imel pojma kaj delam.. samo add clear =))))))))))

 

drugace.. DeS se niti ne mislim dajat z vami, ker imaste vse anstudirano... no ni fer boj

ampak igrica ej ql.. pac guštiram si jo pocasi.. in pripravljam anti bleed, magic build za bitsurugija samo rabim vedet kateri SL je dovoljen =)))))))))))

Povezava do prispevka

Vsa magija je kul. Itak pa ne rabiš drugega kot soul arrow oz. njeno nadgradnjo Soul Ray ( 1-3  boss Doll demon soul -> Sage Freke) :D Če si pa luzer pa Poison Cloud. Hehe.

 

Ko smo že pri tem. Mora bit fajn končno imet verzijo Demon's souls kjer lahko brez skrbi furaš Anti-Magic Field miracle. :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...