Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Ej znalci kaj obdržiš v NG+ ?

Ene par zadev sem zgrešil kot kaže, pa mal me zeza črno bela fora... sem prepozno pogruntal :(
Sicer imam glede na trofeje še 2 bosa do konca, ampak že razmišljam, da bi šel NG+, da naredim/popravim to kar sem zgrešil... 

 

Edit:

Našel...

Soul Level and Stats.
Character and World Tendency.
Demon's Souls.
All Consumables and Upgrade Stones.
All Weapons, Armor and Shields.
All Spells (Miracle and Magic Spells)

 

Šit, prstanov pa ne :(

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 49 minutami:

Ej znalci kaj obdržiš v NG+ ?

Ene par zadev sem zgrešil kot kaže, pa mal me zeza črno bela fora... sem prepozno pogruntal :(
Sicer imam glede na trofeje še 2 bosa do konca, ampak že razmišljam, da bi šel NG+, da naredim/popravim to kar sem zgrešil... 

 

Edit:

Našel...

Soul Level and Stats.
Character and World Tendency.
Demon's Souls.
All Consumables and Upgrade Stones.
All Weapons, Armor and Shields.
All Spells (Miracle and Magic Spells)

 

Šit, prstanov pa ne :(

 

Zmeraj izgubiš samo key items v souls igrah ko greš v NG+ in naprej. Pa cela mapa se valjda resetira.

Povezava do prispevka

Jah po navadi ne igram NG+ sej tid tukaj nisme 100%, če s emi bo dalo, drgač pa še nisem nobene souls igre končal... ever :P
Preveč časa gre, ampak glede na to da nič ne igram MP sem si ga vzel za DSr in grem easy lazy čez :fun:
Itak sem ene 10ur rabil da sem nehal pritiskat kvadrat za napad... ful je ene robe šlo v nič že na začetku, pol nisem vedel fore za tendency... pa tko no, pač neki je treba igrat :rofl:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Maja sej je ql.. ol v ng+ te ful vec invejdajo je sekar smeh igrat ng+ da si vedno body, ker imas precej ql build, ce nisi neki razmetaval s statsi in  se lahko dobro branis in vedno ko ti napise invaided ti dvigne pulz 🤣🤣🤣

 

Ce pa ti je bala  samo das exti game i nje 🤣🤣🤣

 

 

Pa Yurijo mores najdet, pa unga ki ti pomaga ubit zmaja, pa white in balc tendency ti tu spawnajo dolo ene npcje odprejo dostop do nekih del mape ki jij sicer ne mores doseci.. pa odl kinga mores fentat 🤣🤣 pa dva endinga imas 😋

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Evo jest sem tud začel, pomoje sem nekje blizu polovice. Jest vem, da je na forumu prepovedano kurcat dobre in še posebej FROM igre, ampak jest ne morem iz svoje kože :)

 

Špil je hkrati najboljši in najslabši souls špil. Najboljši je v smislu, da je najbolj surov, najbolj nas popelje v leto 1994, ko so bile igre najbolj primitivne, ko niso jebale igralcev 5%. Tukaj imaš igro in jebi se, igrej al pa spizdi! In danes 30 let kasneje, ko resne igre še zmeraj na ekran napišejo move left stick to move and pres x to jump je povsem logično, da so souls igre tako čislane. Ampak z leti so souls igre postale bolj spolirane in uglajene, ker Demon Souls je čisto surovo jebanje v glavo. Kar pomeni, da je zato tudi ena najslabših souls iger. V življenju je čisto povsod na vseh področjih iskati harmonijo, ne da je Demon's Souls nima, ampak gre zgolj preveč v to surovo skrajnost. Omg sprehanje po po tistih ječah sem dobil prov anksiozne napade,  prov vrglo me je v leto 1994, ko si dobil nek rpg game, kjer nisi videl 2m prted sabo, nobenega interneta, tutoriala in navodil in sprehajaj se po katakombah in išči.

 

Remake je opravil nalogo z odliko, če gledamo nanj kot remaster. Če pa gledamo, kot remake je pa bolj kilavo, ker niso imeli jajc nobene stvari spremenit. Bossi so prelahki s samo 2-3 movi, do njih pridt je pa največja muka. Komot bi Bossom dodali kak moveset in postavili bonfire bližje ali bližnjico. Tko se pa igra popolnoma drugače, kot souls igre. Tukaj se moraš naučiti totalno pot do kje stojijo razni cheez trapi in pred bossom stoji ponavadi še kak močan enemy in potem, če Bossa ne narediš v prvo si totalno znerviran, da potem še 2x umreš do njega ko tečeš, ker si pozabil na trap ali si padel s stene. Boh ne daj, da ne pade v drugo...

Po drugi strani se mi zdi, da level oziroma weapon level ima največji učinek od vseh souls iger.

 

Čisto nasprotje Demon's Souslem je recimo Sekiro, tam level nima veze, bonfire je tik pred bossom, katerega boš 20x delal :) 

 

Ravno zato imam občutek, da sta soulsloverjem Darksouls 3 in Bloodborne najboljši igri, ker sta ravno nekje vmes.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Čisto na začetku, pred tabo na tleh je neki oranžnega in piše pres x to read...

Zdej sem jo 2x obrnil v 14ih dneh, dobr vem kak tutorial je.  Ne vem če lahko tukaj vlečeva vzporednice z modernimi tutoriali movel left stick to move, completed proceed next task...

DKS3 je izredno inkognit tutorial.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 31 minutami:

Ja itak, ful se moraš potrudit, da vidiš rdeče napise na tleh, prov skriti so :panika:

Pa dobro no, saj veš kaj misli. Pri Souls igrah so tej tutoriali optional. Ni ti jih treba dat skozi, če nočeš. Ene igre ti jih pač vsilijo. Souls pristop je meni veliko boljši.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...