Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

Fak jelly. A veš kako bi igral demon soulse.

Po tridesetih letih bil šel prvič h kolegu domov in ga gledat, kako igra Demon Soulse in upat, da bo prasec tudi meni odstopil gamepad vsaj za 5min, kljub temu da mi reče, da naj merkam bel gamepad, da ga be umažem in potem, ko me ima pun kurac pošlata televizijo in reče, da je vroča, da je treba ugasnit.

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 uro:

 

 

ne zajebat 😁

Nisem nisem, fire is my friend, sm se spomnil unih zelatinastih iz drugih soulsov na kaj palijo..

 

sam huda igrica res.. dobro jaz jo igram prvic ma ko sem prisu do zmajev sem bil posteno vsran.. in se zvok je uni mocen, pravi.. pa pol sm trznu se parkrat do checkpointa hehe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Sem dobil eno idejo. Ker vidim, da je dosti folka si privoscilo Demons Souls, lahko bi si dali pod network passcode za mn3njalnik za summon/invejdanje med sabo. 


Da malo invejdam prjatla @bigboss82 med tem ko hara po swampu 😈

 

Meni pa se kar downloada, kaj cmo peassant internet ftl :/

Maja kaj mislis da sem mona.. ki vidim da ti in Gatau imaste ze neka OP orozja.. jaz imam broadsword in ze tako mi deluje neki izi

 

Jaz ne vem kako bo vam bala to igrat.. sej bossi so ql.. mehanike in to.. pa tut na splosno story je bolj razimljiv.. sam da bi to igral se 1x bi mi blo pol manj zanimivo.. hm.. mogoce pa bi me lahko invejdal ja.. haha.. aporoci ko ti downloada.. sam danes bom zaspal zgodaj ze vidim

 

Pol imam se enega modela ki mi pusca sporocila potleh in mi spoila vse trike =)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pizda.. sm prisu do spajderja uno lagano.. tip me samo zalepu.. probal prakrat valda spusu cel kup trave.. nic gremo drugi level.. tam so me neke podgane zapoizonale, ki sploh se ne vem kako pozdravit.. mi pokaze nekega bossa, samo nop nop spizdim v nexus.. zdej grem se 4 svet probat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...