Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 6 minutami:

Moram priznat, da na twitchu mi zadeva zgleda mnogo slabša kot v prereleasih in teaserjih. Al je samo zato, ker je twitch?

hm, zna bit, jst sm gledal par streamov/filmčkov na youtube-u in zgleda kr nice + folk je kr pohvalu izgled

 

nisem pa prevč spremlju, ker si nočm usega spoilat :D

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
bitsurugi reče Dne, 15. 11. 2020 at 8:01:

Oh wow, eksluzivna deluxe orožja (kosa ipd.), za kar ti zaračunajo 20 dodatnih evrov, niso sploh upgrejdable :sick:,  tako da so uporabna natanko prvih nekaj trenutkov, torej v optimiziranem runu točno 10 min, ko dobiš falchion v 4. coni. Dobiš jih v NPCju v Nexusu.

 

Pizduni voluharski, kaj naj rečem drugega.

 

Men je pa to v bistvu dobra novica, se vsaj ne bom sekiral da nisem dal 20$ preveč za igro :whistle: Itak nisem nikoli kupoval teh Deluxe verzij ker mi res dol visi za soundtrack, digitaln artbook in dodatne iteme.

Povezava do prispevka

Mal gledam video opise in me mal skrbi, da so BluePoint games nehote mal zajebal From s temle naslovom :D Namreč špil ima tako jebeno lepo grafiko, noro animacijo likov / udarcev in bolan art, tok podrobnosti in detajlov je, da bo imel From dejansko ful težko delo, da to preseže z Elden ringom.

 

Tile fantje in punce so jebeni čarovniki kar se izgleda njihovih remakov tiče, nori so

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...