Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

To sem razmisljal tudi jaz.. in sicer, da tej Blue ne smejo naredit prevec dober remaster, da ne rarerijo sramote Fromu.. mislim.. graficno me ne skrbi, ce bo Elden Ring mel nov engine bo ziher hud, DeS je pac prva igra ki ima malo oblj next gen grafiko.. sam pri DeS remasterju so dolo ene stvari, ki je prav, da ostanejo iste in dolocene ki bi se jih z lahkoto dodalo, popravilo, da bi igra bila boljsa ampak pac tipi nisi hotli oz morda celo niso imelo dovoljenja od Froma, da jim ne naredijo sramote oz jih spravijo v neprijeten polozaj

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

To sem razmisljal tudi jaz.. in sicer, da tej Blue ne smejo naredit prevec dober remaster, da ne rarerijo sramote Fromu.. mislim.. graficno me ne skrbi, ce bo Elden Ring mel nov engine bo ziher hud, DeS je pac prva igra ki ima malo oblj next gen grafiko.. sam pri DeS remasterju so dolo ene stvari, ki je prav, da ostanejo iste in dolocene ki bi se jih z lahkoto dodalo, popravilo, da bi igra bila boljsa ampak pac tipi nisi hotli oz morda celo niso imelo dovoljenja od Froma, da jim ne naredijo sramote oz jih spravijo v neprijeten polozaj

 

 

Tale video odgovori na vse to.

 

Povezava do prispevka

  

Feget reče pred 8 minutami:

In kako je ta remaster boljši od Dark Souls 3?

 

Po bossih:rofl:

zgodbi:rofl:

epskosti izkušnje:rofl:

številu orožij, buildih in special movih:rofl:

 

Nigga please

 

 

Govora je bilo o grafiki, animaciji in artu in tudi vsakemu s 5% delujočimi možgani je to jasno. Ker če nekdo napiše "grafika, art in animacija je tako dobra, da bo imel From težko delo, da jih doseže" - potem pač nekako sklepaš, da je govora o grafiki, artu in animaciji in ne o bossih, zgodbi, epskosti in orožjih, I guess...

 

razen če pač prideš v topic mešat drek in poskušat folk spravljati v slabo voljo. Pol je pa druga ja 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Mal gledam video opise in me mal skrbi, da so BluePoint games nehote mal zajebal From s temle naslovom :D Namreč špil ima tako jebeno lepo grafiko, noro animacijo likov / udarcev in bolan art, tok podrobnosti in detajlov je, da bo imel From dejansko ful težko delo, da to preseže z Elden ringom.

 

Tile fantje in punce so jebeni čarovniki kar se izgleda njihovih remakov tiče, nori so

Dober workflow imajo Bluepointovci, se vidi da že desetletje + delajo rimejke :D  Dodobra preverijo izvorno kodo špila in se potem odločijo, kaj zasluži generalno osvežitev, kaj pa zgolj manjše izboljšave.

Ekipa ni velika, slabih 90 komadov so pa imeli pri DS:R pomoč nekaterih Sonyjevih internih studiev... zato pričakujem da bodo kmalu postali del SIE skupaj še s par razvijalci.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

Tale video odgovori na vse to.

 

To sem ze poslusal.. dober video.

 

Ne spomnem se neki ampak.. mogli so se kar potrudit, da ostanejo pristni originalu.. pa tut za uni poseben oz manjkajoc level lepo pove, da pac..so mogli ostat pristni originalu, kao da je tako ptav hehe.m sam itak se ve, da unim od Froma ni blo prav.. ma tega ne bo nihce povedal ;)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Mene so poleg res lepega arta (sicer drugačnega kot v originalnih Demos Souls, ampak vseeno zelo lepega) in čiste grafike sezuli mini detajli a la boljše, bolj meaty animacije (recimo pri udarcih in med borbo) in dodatni efekti (npr pri healanju, pobiranju duš, pri gorenju ognja itd). Res ful ful polepšajo špil in ga naredijo še bolj zanimivega.

 

Upam, da bo From čimveč takih cool detajlov upošteval tudi pri svojih naslovih. Jaz sem že pri Sekiru videl, kako lahko en sam mini detajl - pačenje obrazov sovražnikov med smrtjo - ful "doda" k izkušnji. Recimo v tem primeru so pobijanja zaradi umirajočih izrazov sovražnikov precej bolj osebna zadeva in sem se počutil res ko en obupan, v usodo vdan klavec, ki s vsakim ubitim sovražnikom bolj tone.

 

Taki detajli so recimo nekaj, kar pričakujem od next gena in kar lahko IMO še dodatno naboosta špile, da bodo še bolj immersive.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Očitno ima vsaka vrsta orožij svoje animacije in ene so res ful hude za backstab in riposte. Da ne govorim kva vse se da delat z photo mode.  Btw za tiste k bodo hotl platinirat še vedno obstaja Pure Bladeston grind druga opcija je pa 20€ dodatno za Deluxe.

 

Kokr sem jaz gledal trophy listo ne boš več rabil pure bladestone za platino, ali sem kaj spregledal?

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

 

Kokr sem jaz gledal trophy listo ne boš več rabil pure bladestone za platino, ali sem kaj spregledal?

 

Spoiler

4je novi prstani so v igri, eden od njih je na voljo folku k kup Deluxe ali pa moraš trejdat Pure Bladestone zanj ;) Pa za začetni gift moraš tud izbrat prstan ki je nov.

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 minutami:

A niso tud podajanje zgodbe spremenil? Ker sm vidu da je zdej bolj direktno z vmesnimi sekvencami.

 

Sem igral cca 10 let nazaj, tko da se ze bolj slabo spomnim kako tocno je blo, sam se mi zdi da je blo isto kt pr ostalih souls igrah.

 

Nič niso spremenil, kolikor sem jaz razumel reviewe - podajanje zgodbe je isto. Voice acting je drug, world tendency malo drugače deluje pa predvsem art direction je nov. Vse ostalo je baje enako.

 

tl,dr; novim igralcem tudi v remaku ni pol kurca jasno, kako in kaj :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

Ma ne, zdi se mi glupo, da prvo dajo ven deluxe z eksluzivnimi orožji, šele po datumu izida pa izveš, da so smeti, lahko bi prej jasno povedali kaj kupuješ, ne da kupuješ mačka v žaklju.

 

Sam si si kriv kaj si pa kupil Deluxe, sploh glede na to kako si se jezil nad obstojem te verzije ;)  

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

 

Nič niso spremenil, kolikor sem jaz razumel reviewe - podajanje zgodbe je isto. Voice acting je drug, world tendency malo drugače deluje pa predvsem art direction je nov. Vse ostalo je baje enako.

 

tl,dr; novim igralcem tudi v remaku ni pol kurca jasno, kako in kaj :D 

Gledal sm prvih 5-10 min gameplaya in je blo dost drugac kt mam v spominu. Pol sm nehal gledat, ker je blo cist prevec.

 

Bom pa tokrat igral online za razliko od prvic, tko da se veselim invejdanja.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

Sam si si kriv kaj si pa kupil Deluxe, sploh glede na to kako si se jezil nad obstojem te verzije ;)  

 

Naslednjič, ko se boš nad čim jezil te bom quotal, da si si sam kriv, pa boš videl kak ti bom simpatičen :)

 

Drugače pa je tudi neumno, da dajo ta orožja, ki so sicer lepa in vse, pa potem jih ne moreš uporabljat. Karkoli novega bi moralo bit dobrodošlo, da nekja doda  k izkušnji.

Povezava do prispevka

Ma ne, deluxe verzije so smeti in kot take ne bi smele obstajati, I stand with Bitsurugi

 

Naj dajo v deluxe verzijo OST ali pa nek commentary track, artworke ... Ne pa jebenih gameplay itemov

 

Danes ti za deluxe verzijo zaklenejo nepomemben item, jutri ti bodo v Dark Souls 4 zaklenili zelo uporaben item :) 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 39 minutami:

Ma ne, deluxe verzije so smeti in kot take ne bi smele obstajati, I stand with Bitsurugi

 

Naj dajo v deluxe verzijo OST ali pa nek commentary track, artworke ... Ne pa jebenih gameplay itemov

 

Danes ti za deluxe verzijo zaklenejo nepomemben item, jutri ti bodo v Dark Souls 4 zaklenili zelo uporaben item :) 

 

Ja sam on jih vseeno podpira pri tem ker jim plača. Tak da ne bit tak ko Bitsu ;)

 

Sem se pa tudi jaz bal, da bodo začel v Deluxe dajat kaj pomembnega ko se je začelo s tem prejšnjo generacijo, ampak doslej se ta strah še ni udejanjil oz vsaj ne v igrah ki sem jih igral.

Povezava do prispevka

Kako me je 2 hittal prvi boss 🤣🤣🤣

 

Saml sem prisel not dvignu scit in sam bam bam

 

Pizda grafika je huda.. res. Mislim s5 ni uno revolucijonarno huda, ampak je huda. Sploh CGI filemcki, tej pa so na meji med revolucijonarno hudim. Mislim, je ze uno waw, sploh ce imas malo jaci tv. Sam najbolj pride do izraza smoothnes.. mislim igrica je oblj pocasna kot novi Soulsi in se morem se prilagodit.. 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...