Skoči na vsebino

[PS5] Demon's Souls Remake


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 2 minutama:

 

Tukaj igram z Hunterjem. Nimam še nič statsov nikjer, sem SL okrog 20, dal sem ravno toliko v dex in str da lahko imam longbow, drugače pa sem dal še malo v VIT. Razmišljam sploh s kerim orožjem bom igral, najbrž bom šel klasika Uchigatana, mogoče pa kasneje naredim quality build, da mam lahko še kak blunt weapon.

 

Sem šel 1-1, pol 4-1, 2-1 in sedaj grem do Flamelurkerja (2-2 cona), mogoče je to še preambiciozen plan za moj SL, zdaj lutam po onih tunelih pa lavi... pa mam ene 25k soulsov na sebi... to se ne bo dobro končalo :D

Jaz sem tudi tam.. farmam dragon stone

 

Ej kaj v tej igri vec umiras bolj se spremina tendency, ker ko sem farmal sm kr nelajkrat nalasc umrl?

 

Kako se gleda to 2-1 4-1 ipd ?

Ok 2 so kao rudniki, kako gre pol naprej? Tako okoli al po kaksnem drugem vrstnem redu?

Povezava do prispevka

To so Archstoni gledeno z leve proti desni v Nexusu ter podcone po vrsti.

 

Torej Boletaria je 1, Stonefang Tuneli 2, Latria 3, Skeletoni 4, Swamp shit 5.

 

Tendency se ti spreminja (na slabše) samo, če umreš ko si human form. Folk, ki hoče delat platino offline se ubije v Nexusu, ker tam smrt ne šteje in dela vse v spirit form. Na boljše ti gre tendency, ko ubiješ bosse, ali ko pomagaš drugim coopat in ubit njihovega bossa. So še druge malenkosti, ampak toliko v grobem.

 

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

To so Archstoni gledeno z leve proti desni v Nexusu ter podcone po vrsti.

 

Torej Boletaria je 1, Stonefang Tuneli 2, Latria 3, Skeletoni 4, Swamp shit 5.

 

Tendency se ti spreminja (na slabše) samo, če umreš ko si human form. Folk, ki hoče delat platino offline se ubije v Nexusu, ker tam smrt ne šteje in dela vse v spirit form. Na boljše ti gre tendency, ko ubiješ bosse, ali ko pomagaš drugim coopat in ubit njihovega bossa. So še druge malenkosti, ampak toliko v grobem.

 

 

 

Jaja v polkrogu od leve do desne to me je zanimalo

 

Mene ni se nihce invejdal :(

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

 

Če si v spirit form te sploh ne morejo, moraš bit v human form, da te invejdajo. 

 

Lahko te jaz če hočeš :D

Ja ma dobro parkrat sem bil human pa me niso.. mogoce bi moral bit vec human.. ma itak mi ne rabi imamu ni prstan in je dovolj lajfa

 

Dobro ajde jutri me bos invejdal malo ajde =)))

Povezava do prispevka

Parkrat sm umru do prvega bossa, ki je itak trivialen. Mal se moram navadit na počasnejši tempo.

 

Dost zanimivo kako se še vedno spomnim določenih sovragov čeprav je zdej že cca 10 let od igranja. Za ostalo mi pa ni jasno a je nov feature al ne. :)

 

Igram pa v prvo nagega barbariana z gorjačo. Mislim da nekih strength buildov v preteklosti nism delal.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Ma kaj te cone grejo malo po tezavnosti od 1 do 5 al ne?


Ne. Naceloma so prve cone vsakega stona lazje, nato gre na tezje.

 

Iskreno povedano kar probaj, ko se ti kje zatakne pa vidis da si malo svoh, menjaj kamen/cono, ker ti zna bit drugje lazje.

 

Ni misljeno da naredis celi archstone od zacetka do konca v enem susu.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 urami:

Tukaj igram z Hunterjem. 

 

Pismo to pa nisem probal še v nobenih soulsih, da greš na lok kot primarno orožje :D Ampak zdej ko pomislim se sliši zakon haha, edino verjetno ti gre dosti soulov v nakup vseh mogočih puščic? Pa po hodnikih verjetno vseeno moraš switchati na melee dex orožja, ko nimaš prostora za lok?

 

Mi je pa iz vidika roleplaya zakon ideja :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Pismo to pa nisem probal še v nobenih soulsih, da greš na lok kot primarno orožje :D Ampak zdej ko pomislim se sliši zakon haha, edino verjetno ti gre dosti soulov v nakup vseh mogočih puščic? Pa po hodnikih verjetno vseeno moraš switchati na melee dex orožja, ko nimaš prostora za lok?

 

Mi je pa iz vidika roleplaya zakon ideja :)

 

Ma ne, skoraj nič ne uporabljam lok, ker ni dober, še posebej ne na začetku. Ne samo, da nimaš puščic, tudi lok moraš kar nekaj upgrejdat, da dobiš dober dmg, pa rabiš late game puščice (heavy/poison, ki so top). Kot vidiš na temu bossu, ne delam skoraj nič dmg. Ampak je kul za pullat mobe, za kakšnega malo ošvohit in točno za tega bossa. 

 

Drugače SL1 royalty z običnim Soul Arrow dela več dmga, pa skoz ima mano, tisto je res OP :D

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Koncno lastnik katane, sedaj pa se zacne pravi DS :). Na slusalkah je tale igra fenomenalna, kaksni zvoki, poleg tega pa se dualshock imersion dviguje... res, da je remake, ampak tole je res THE remake.

 

drugace pa se lahko zmenimo en dan pa malo pvpjamo

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...