Skoči na vsebino

Formel eins COVID-19 edizione


Priporočeni prispevki

Se pravi, da smo danes vičina navijal za Mercedes, tistega "tapravega". Če bi vam to rekel dva tedna nazaj? :mehkoblato: 

Mal so si ogledal Ferrari, da so natreniral, kako se to dela in še izboljšal tehniko.

Vsaj Perez zmagal, vsaj neki.

Bi pa rad slišal misli Hamilotona po tej dirki. Pomojem, drugo leto še stisnem prvaka, potem pa bolje, da spokam, ker tale Russell me bo naprel..

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Iz te dirke lahko potegnemo par zaključkov.

 

- Mercedes daleč pred ostalimi, verjetno najbolj v vsej zgodovini F1. Najbrž že tudi njihovim navijačem to preseda, nobenega navdušenja več...

- Betas eden najslabših dirkačev v zgodovini, ki ima neverjetno srečo, da so ga sprejeli kot nekakšnega dvornega norčka pri Mercedesu

- Lojzka zelo precenjen dirkač in lahko zaključimo, da bi bil v tem avtu praktično vsak prvak brez nekega posebnega truda

- vse tako zgleda, da so za nalašč sabotirali danes, ker zmagovalec je lahko le Lojze :)

- Vettlu nikakor ne ustreza ta Ferrari in ga je prav mučno gledat, verjetno je njemu pa še bolj mučno haha 

 

uredilo bitje keba
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

fak, navijal sem kot pravi fanboi danes. ne vem kdaj sem nazadnje tko s srcem užival v F1 pol pa takale scena...

 

well anyway, vredno je blo gledat. hopefully, to nakazuje na zanimivo naslednjo dirko, da russel spet mal pošola bettasa.

uredilo bitje Super Km3t
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tak občutek I'm gutted, kot sigurno še marsikdo tu, nisem že dolgo občutil. Malce spominjajo na čase, ko se je Rossiju in Schumiju kdaj vse podrlo.

Pozitivni rezultat.... vem za koga bom sigurno navijal, ko pride nazaj v top avto. Mali Schumi bo samo še bonus, ko se tudi on upam, da prebije v boljši avto. Leclerc......ok

uredilo bitje Tomyboy
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
keba reče pred 20 minutami:

Iz te dirke lahko potegnemo par zaključkov.

 

- Mercedes daleč pred ostalimi, verjetno najbolj v vsej zgodovini F1. Najbrž že tudi njihovim navijačem to preseda, nobenega navdušenja več...

- Betas eden najslabših dirkačev v zgodovini, ki ima neverjetno srečo, da so ga sprejeli kot nekakšnega dvornega norčka pri Mercedesu

- Lojzka zelo precenjen dirkač in lahko zaključimo, da bi bil v tem avtu praktično vsak prvak brez nekega posebnega truda

- vse tako zgleda, da so za nalašč sabotirali danes, ker zmagovalec je lahko le Lojze :)

- Vettlu nikakor ne ustreza ta Ferrari in ga je prav mučno gledat, verjetno je njemu pa še bolj mučno haha 

 

 

Tako nekak ja,pomoje zelo zelo blizu

Povezava do prispevka

Vsi so se spraševali, če je Russell ready za Mercedesa, noben pa se ni vprašal, če je Mercedes ready za Russella.

 

Clusterfuck of epic proportions je blo tole.

 

Sem pa vesel, da je Perez končno prišel do zmage. Že leta 2012 se mu je grdo izmaknila v Sauberju. Hja, po žalostni epizodu v McLarnu, jo je dobil celo prej kakor... McLaren. Ni pa še odločeno, lahko dobi še kazen za prvi krog, kar pomeni, da lahko čestitamo... Oconu?

 

202 je res šlo full retard.

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 13 minutami:

Upam da Lujz izpusti še naslednjo dirko in bo Đorđ odvozil še to. 

Sem sigurn ga ne bo. Mrk na Instagramu pove dovolj.

 

Se pa ne čudim, da se je Russel takoj počutil domače v Lujzovem avtu. Nenazadnje imata precej podoben stil vožnje, le da ga George v tisti drvarnici od Williamsa ne more kej dosti izkoristiti

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Fuckin' shit... Zelo sem vesel za Checa, ker si je res že zaslužil to zmago in pravi kriminal bo, če ga drugo leto ne bo gridu. Mogoče je res tista šansa v Mclarnu leta 2013 prišla prezgodaj pa tudi Mclaren je ravno začel svoj pohod navzdol, ampak mislim da je bil večino svoje kariere kar podcenjen in čeprav morda ni material za no.1 driverja v top ekipi si mesto na gridu definitivno zasluži.

Russell :avadodo: Pokazal je, da je Merđ res raketa in da je hype okrog njega upravičen. Škoda, ker se Totu ne da več ubadat z dvema hitrima dirkačema, ker Bettasa gledat je vsak vikend težje. Tipa je opral rookie z dvema dnevoma v avtu in tudi če George ni zmagal si bodo vsi zapomnili, da je Finec še enkrat več izpadel pravi amater danes. Waste of a seat. Naj ga dajo nazaj v Williamsa.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 3 minutami:

Sem pa vesel, da je Perez končno prišel do zmage. Že leta 2012 se mu je grdo izmaknila v Sauberju.

A je bil takrat še FDA driver? Če ja, potem je še toliko bolj jasno zakaj v Sauber FERRARIJU ni smel takrat napasti Alonsa po dežju v Sepangu. :D

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 12 minutami:

všečen intervju je dal zdele russel za f1 twitter. dober after show po dirki iz strani f1. presenečen, da ni za paywallom tako kot cela f1. 

Wtf kaj je s tabo. Za paywallom so prenosi dirk pa en del preraca. Vse ostalo pa gre na yt. Pa tudi med dirkami je vsakih par dni kaj na yt

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...