Skoči na vsebino

[Multi] Snowrunner


kemik

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 29 minutami:

Tayga mud baloncki so slabsi za v mud kot mhs II gume. Zgledajo pa bl cool, to pa

 

Je res ja... straight up za mud so MHS II boljše... sam kokr sm encajt ene pa encajt druge vozu... se mi zdi de z balnčki manj damaga fašeš ko mal hitrej čez kake "kamenčke" k so po cest razmetan uletiš...pa pomoje je na njih truck mal bolj stabiln...plus seveda bolj kul so... po pravic povedan je to zadnje vrjetn tist k je prevagal na konc de povečini te uporabljam...

Povezava do prispevka
shure reče pred 16 minutami:

Jaz sem čisto izgubljen v množici upgrejdov in vsega ostalega v špilu. To ni normalno koliko enih zadev. A je kak nujen upgrade na začetku? :D

 

načeloma nujno ni nč, igra ti čist proste roke psti kako se boš zadeve lotu, so pa nektere trase za stock trucke enostavno prezahtevne...

 

najbolj važn je pomoje pogon... se prav gume...diff lock...AWD...suspension... bi reku de kr u temu vrstnem redu

pol pa še rečmo šnorkel za kak večji truck k ga dejansko lahko u mal globje vode pošlješ...

pa luči definitivno... stock luči na nekterih truckih so ponoč neuporabne

pa če ma truck šanso kakcga roof racka al pa kej podobnga de lohk neki repair pointov pa nafte sabo peleš... toplo priporočam... krvavo prov pride včasih...

EDIT: gearbox pozabu oment... offroad k ma 3 low prestave je tud dobrodošla zadeva včasih, ni pa tolk pomembn k ostalo okol pogona

EDIT2: pa za scoute... autonomous winch... obvezna oprema

uredilo bitje P1Pi
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 8 urami:

A vidva to govorita o urška river? Glih 30min sm spilal, pa kupu year 2 pass, ne hvala, to je pa direkt mucenje.

mogoce bom zikza sel samo odklent

 

 

Odklenu zikza, pa 2 misij nit neb rabil naredit ampak so ble usput in kratke, ter so(bojo) se kr olajsale stuff (1 most, fuel station). Tk da odstej max 2km stran. Enjoy 😄

 

 

20220221_181437.jpg

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Shure, priporocam ti da ce nimas sideboard bed al pa kej tazga na kamionu, da vedno equipas  npr saddle low. Pac odvisn od map, ampak velka verjetnost je, da lah pol vsaj kako saddle low prikolico najdes al pa kups za transport. Saddle high je bol poredko na mapi random

Tukaj sem moral specifično fuel carrier trailer pripeljat z ene lokacije, ker ga drugje nisem videl. Saddle low pa kolikor sem gledal še nimam odklenjen.

 

Ampak hvala za naprej, si bom zapomnil. Zdaj sem nekako rešil, da sem se pošlepal ven s terencem. :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 50 minutami:

Well done idiot.:avadodo: Napačen kamijon verjetno, ampak drugi je nekje v 3pm s prikolico. Pa tale mi je všeč.

Fail.thumb.png.9d04774559ec711ef30973598dbdf524.png

 

Prov tule, če bi šou 5m bolj po levi... med telegraf štango pa cesto... se pelješ k po asfaltu...
Mogoče nasvet za naprej... tud če greš sam po prikolico k jo vlečeš za kamijonom (aka "kuzlo") dej na kamijon vsaj en flatbed, saddle al pa crane zmontiri... za traction rabiš neki teže nad pogonskimi kolesi
Saddle low, je drgač unlocked by default, pa še zastonj je... pa v Michiganu maš flatbed semi trailer direkt v centru mesta

EDIT: tale FleetStar je drgač top starter kamijončk, sam dej mu še AWD zmontiri, če se prov spomnem ga tak pred garažo najdeš...

uredilo bitje P1Pi
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 36 minutami:

Ja sam kolk saddle high prikolic lezi po mapi. V michiganu kr ene par saddle low, za saddle high (izvzemsi misije) pa nevem ce 

Edina prikolica z lesom (ki ga itak krvavo rabis) tam v zanemarjeni tatra tovarni je direkt saddle high.

in pol mors it v antonovsky po mission prikolco in je itak spet saddle high.

se mi zdi da nikjer drugje nism tolk saddle high rabu ko v donu

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Well done idiot.:avadodo: Napačen kamijon verjetno, ampak drugi je nekje v 3pm s prikolico. Pa tale mi je všeč.

Fail.thumb.png.9d04774559ec711ef30973598dbdf524.png

Nasvet drugič pojdi po tem hričku, ki je na voznikovi strani ali pa po na drugi strani bankini. Vsak voznik ve, da iz teh kuclov teče voda in ti si direkt v to razmočeno zagazil. :lol:

Povezava do prispevka

Malo sem testiral kako gre po blatu s prikolico. Well, it backfired.:D Saj zdaj mi gre boljše, edino časa pa res gre za to. Danes sem 4 ure geekal popoldne, ker žene ni. Si bo treba nekej zmislit.:whistle:

 

Zdaj že razmišljam kako čimbolj optimalno narediti po dva questa skupaj, da se ne vozim za brezveze okoli. Nor špil...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Jst sm se vceri iz antonovskyja matral s tatro vlect neko “mission” prikolco s saddle high. 
oboleval sem, ker so se na vsakem mini kuclju sprednje noge od prikolce zatikale.

ajde, uro kasneje zguram prikolco do factory grounds, lepo po cesti, nakar se prikolica zatakne na prehodu zelezniske proge, ko je mini asfaltni kucelj in ne gre cez, pa da se jebes.

fuknem kontroler stran, “dost mam za danes”.

itak mi ni dal mira in mi je skos v misli hodlo kak bom zdej to prikolco do tatra factoryja spravu, tak da sm nazaj prizgal spil, sel po koloba in prikolico. 
ITAK SEM SE POL ZATAKNIL NA OVINKU PRI OLD GAS STATION!!!!

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
shure reče pred 8 urami:

A to, da prideš čez pol mape in najdeš nov podrt most, da ne moreš naprej je luštna fora? Sem kar odpel prikolico in pridem z drugo in tovorom nazaj.:D


Never drive blind :D

Najprej poscavtaj vse podrte mostove in si sestavi mapo, pol kasneje si bos hvalezen

Povezava do prispevka

Saj večino mape sem odprl, ampak tisti del mi je pa zgledal ok in sem šel direktno tja. Ooops :D Potem sem pa še ostalo pregledal s scoutom, da ne bo več problemov. Si pa ne predstavljam kako težko mora biti naprej, v ostalih mapah če je tole easy del.:blink:

 

Sem nabavil prvo dvigalce, pa je res hudo prestavljati tovor. Že vidim, da bom zasvojen s tem, da bom premikal med kamijončki.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Saj v naslednje mape uletavaš z jačimi kombiji, tako da ni zdaj nekega res ubitačnega dviga težavnosti

 

Če si tr00 greš direkt iz unega prvega warehousa 1 uro po začetku igrice v Taymyr v Rusiji, obrneš celo mapo, poholdaš najjače tovornjake in se vrneš v Michigan in Alasko kot kralj

Povezava do prispevka

jst se tega mitičnega Azova FUL izogibam, ker povsod berem kakšen moški leta je pa tud klele ga določen kočevski ljubitelj vlakov in mesnih izdelkov hypa ko naslednjega Jezusa :D Tko da sem se bal, da mi bo pokvaril izkušnjo ker bo preprosto predober, hehe. In sploh še nisem bil na nobeni drugi mapi kot samo na prvi :) 

 

ampak evo, zdej pa mislim da sem že toliko naredil, da si ga zaslužim :) Bom šel malo pogledat še k bratom rusom

Povezava do prispevka

Nor špil je tole :D

 

Mam osnovno igro, zraven sem dobil dva tovornjaka iz anniversary DLC-ja.

Takoj ko sem dobil prvi warehouse, sem pičil v rusijo, prodal en tovornjak in kupil AZOV 64131.

 

Sedaj se pa sprašujem, če je sploh potrebno imeti scout vozilo poleg AZOV-a, ker tole gre zgleda vsepovsod.

Če bi že kupoval scout vozilo, katerega priporočate iz osnovne igre?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...