Skoči na vsebino

FILMI SERIJE KNJIGE STRIPI po igračarskih licencah


Priporočeni prispevki

Licenčni ščiš. Vsi ga poznamo, vsi se ga bojimo, občasno nastane celo kaj zabavnega s svojo grozovitostjo (filem Street Fighter z Žan Hlod VanDammom). Enkrat na sto let nas celo pozitivno presenetijo (animirana serija Arcane), ampak večinoma, kar dobimo, so kakci v juhi. In niti taki, ki plavajo.

 

Doma imam celo knjigo Assassins Creed, ki je nisem niti še odprl.

Po mojem mnenju so igračarski film več ali manj vsi ščiš, ampak ja, bomo šli čez vse skupaj. Če imate kak drug medij narejen po igračarski licenci, na plano z njim. 

Povezava do prispevka

Arcane je res bila top zadeva. Tudi, če nikoli nisi igral League of Legends se res splača pogledat. Predkratkim izdani The Cuphead Show mi je tudi zelo dogajal in sem bingno v enem večeru celo sezono. Ta dva res noro priporočam. Tudi komaj čakam 2. sezono pri obeh.

 

Potem pa še Detective Pikachu ter Sonic the Hedgehog. Sicer niti blizo nivoja kot sta zgornja dva ampak sta simpatična filma. Taka za pogledat u izi ko nimaš kaj za gledat in si daš gor.  Več kaj se pa ne spomnim, da bi blo vsaj zame omembe vredno.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Meni je bil Sonic precej posrečen, Detective Pikachu pa tudi

 

Sicer pa legendi 

 

MORTAL KOMBAT (moraš prebrat v istem voicu kot announcer v filmu)

in 

MORTAL KOMBAT Annihilation 

 

Drgač pa je Binge napovedal, da bo imel streaming service s fokusom na IGRICE serijah in filmih. Vem da so confirmali System Shock serijo 

Povezava do prispevka

Assassin's Creed je že kdo omenil? Gledal sem sicer samo prve pol ure, zato osebno ne morem sodit. Vidim pa, da so  ocene/kritike na splošno slabe.  

In btw, kaj je bilo že s filmom Doom? Je konkretno flopnil ali niti ne? V spominu imam, da je bilo zadnjih nekaj minut dobrih in posnetih "first person", drugega pa ne. 

Ahja, pa na legendarnega Wing Commanderja ne smemo pozabiti! ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Drgač jaz sem kar fan trashy romanov po igračkah. Pa to ne mislim Assassin's Creedov, ampak KONKRETNO bolj into the rabbit hole :D

 

Ene par jih še imam bookmarkanih, to je vse tako trash, da se te knjige prebere v eni uri, samo so res WTF. Imam pa vsaj 40 takih knjig na kompu, če bi koga mikal pure trashness, lahko cel package naložim :D 

 

Clock Tower 2 https://drive.google.com/file/d/1A-nlGqHY8jDl1Ohq7PLMQrWq3rfSdIFH/view

Golden Axe https://drive.google.com/file/d/1RprlzgX11xEzNf5IteszW4_yUn3b96C0/view

Mortal Kombat Annihilation https://drive.google.com/file/d/1-7Rb63_BIubt2xU3y4vfiUL-BPWTD2P4/view

Ninja Gaiden https://drive.google.com/file/d/1Vo1ORtPMTJDf8bfnQVub7n-xKUbEPUEv/view

 

Drgač so v devetdesetih izdajali kar neke svojstvene romančke po knjigah, ki so bili obenem hint booki. @Ezoterik pomoje ti bodo smeh primejim. Recimo je v romanu Ninja Gaiden glavni lik na "ŠEFU" uporabil nek weapon in pol si kot igralec vedel, da bo tudi v igrački ful effective. Zanimive scene, moram kdaj kaj o tem napisat damn

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

My bad, nism vedu za systeme

 

 

Za AC pa lah recm sam da vem da sm gledal, ni mi pa ostal niti en kader v spominu.

 

 

Dodajam se hitmana ce se ni bil om3njen.

 

Mislm da je bil tut prince of persia

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

AC je bil kar zanič, dokaj neverjetno, glede na zasedbo v filmu.

Hitman mi pa ni bil slab. 

 

Need for speed je bil tud tko, neka srednja žalost. Pač kot odvrtek Fast and furious, za totalen odklop čisto okej. 

 

SF animated movie iz 90ih je zame najboljša stvar narejena po špilih (super hvaljenega Arcane še nisem gledal).

 

Pa še dve razočaranji:

Witcher serija - res b-movie feeling

Castlevania - ne vem kaj naj bi sploh pričakoval, itak sem igral samo Lords of shadow (epic špil), sam tole je bilo pa sam neko nagravžno klanje, brez zgodbe. 

Pri obeh serijah sem nehal po prvi sezoni in najbrž ne bom nadaljeval. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...