Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Dajte mi povedat kako se pri Elden Beast preživi tisto, ko fukne 15387 kroglic, ki te sledijo v nedogled... Potem pa še v item času, ko te sledijo, ranged attack s sabljo 4x in hkrati spusti vijolično meglo takoj za tem? To me je že xnyz krat ubilo. 

 

Summoni (tudi igralcev) so kurac, ker ima toliko več healtha, da mu kombo udarcev vzame glih tolko energije, da je komaj očesu vidno. 

 

Malenia je đoke :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Dajte mi povedat kako se pri Elden Beast preživi tisto, ko fukne 15387 kroglic, ki te sledijo v nedogled... Potem pa še v item času, ko te sledijo, ranged attack s sabljo 4x in hkrati spusti vijolično meglo takoj za tem? To me je že xnyz krat ubilo. 

 

Summoni (tudi igralcev) so kurac, ker ima toliko več healtha, da mu kombo udarcev vzame glih tolko energije, da je komaj očesu vidno. 

 

Malenia je đoke :D

Bežiš pred njimi in rolaš. Če ti zmanjka stamine jih kasiraš in zraven maš dovolj časa, da se healaš, ker ne izbijajo veliko energije.

Če te vmes napada z drugimi zadevami, dodgeaš napade in se ne sekiraš za kroglice.

Ne sledijo ti v nedogled, ampak kake 20 sekund.

Multitasking pač.

Nimam pojma, če se jim da umakniti, brez da te zadanejo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 37 minutami:

Bežiš pred njimi in rolaš. Če ti zmanjka stamine jih kasiraš in zraven maš dovolj časa, da se healaš, ker ne izbijajo veliko energije.

Če te vmes napada z drugimi zadevami, dodgeaš napade in se ne sekiraš za kroglice.

Ne sledijo ti v nedogled, ampak kake 20 sekund.

Multitasking pač.

Nimam pojma, če se jim da umakniti, brez da te zadanejo.

 

Ja, saj pol mi je nekak uspelo na ta način. Prvih par krat pa sem vedno imel probleme, da sem se izmikal kroglicam in nisem njega gledal, pa me je presenetil še s "slashem". Kar naenkrat sem crknil in 3x sploh nisem vedel zakaj. Pa kot omenjam je pri tem boss-u napaka, če kdo summona. Sem z jeze ene 5x zapored probal pa nikoli niti blizu ni blo. Šreveč healtha jim nabije in oni ponavadi crknejo precej hitro (ne veš na koga naletiš). Šele, ko je živčnost malo popustila :D in sem bil bolj pozoren... je/sta lepo padla. Ampak tudi proti koncu mojih sposobnosti healanja.

 

Stamine imam precej pa sem tukaj imel vedno problem z njo. Saj odleti nekam pol ekrana stran in potem mi je zmanjkalo že, ko sem tekel do njega dosti krat :) Udaril 1x, mogoče 2x, če sem imel srečo in je spet spizdil nekam... če me je uje v taki situaciji sem bil v riti (brez stamine).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

sem hotel po platini v NG+ obrnit Horizon FW, pa sem se kljub jamranju o obseznosti spila vrnil v NG+2 s Fextralife game progress route vodicem, da prevoham vse queste, ki sem jih zajebal, ostale pa nardim ponovno :D  (vkljucno z 226 boss encounterji :D smile je link)

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

A bi mi bil kdo od vas pripravljen posodit Bolt of Gransax prek coopa, ker je edino orožje, ki mi manjka za trophy, ki je tudi zadnji trophy, ki mi manjka? :D

Ker ne bi pa šel čez NG+ samo zato, da pridem nazaj v Leyndell, da ga lahko spet s tal poberem :innocent: 

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka

Ce lahko speedrunerji obrnejo v pol ure.. lahko tudi ti prides v capital v 2 urcah al pa se prej i guess

 

Samo rushas do godricka in Rennale, se pogovarjas s 2 fingerjem v round table in gres gres na chest teleport na peninsuli.. sopas gor po drevesu, ubijes golden godfeya in to je to

 

Ce ti delajo bossi probleme summonaj

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Evo naredu vse razen zadnjega bossa 70 ur, lvl 125..

 

Moji opazki glede igre so naslednji..

 

Igra je easy neglede na class. Zdaj. Da ne bom upgrejdal orozja na max nisans. IMO ostabejo 2 varijante. Ena je da si nizji level, sam ze 125 od snega naprej res ne vem kam s runami. Imam po 99 kamnov ipd.. to pomoje odpade. Aja pa popusul sem ziher 1mio run by the way

 

Edina varijanta je da nikoli ne summonas (mimika), to ti naredi igro precej tezjo pri end game bossih in tudi kaksnih prej. To je ena opcija. Vsekakor zelo proper.

 

Ampak vseeno nekaj se manjka. Ne vem pizda da nimas vec kot 40 vigorja mogoce, be verjamem al pa da imas nek clusterfuck build vsega po malo.. ultra hybrid al neki

 

V glavnem naslednji run grem komplet brez mimika oz szmmona.. za build pa se ne vem

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

V glavnem naslednji run grem komplet brez mimika.. za build pa se ne vem

 

Kot sem rekel... edino tisto tapravo je samo z baklami. Saj jih lahko upgrejdaš in na njih imaš tudi Ashes of War (čeprav je to potem spet cheesanje). To je potem proper way. Gede na to, da imaš samo to orožje, ti armoja ne bomo omejevali.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Evo naredu vse raten zadnjega bossa 70 ur, lvl 125..

 

Moji opazki glede igre so naslednji..

 

Igra je easy neglede na class. Zdaj. Da ne bom upgrejdal orozja na max nisans. IMO ostabejo 2 varijante. Ena je da si nizji level, sam ze 125 od snega naprej res ne vem kam s runami. Imam po 99 kamnov ipd.. to pomoje odpade.

 

Edina varijanta je da nikoli ne summonas mimika, to ti naredi igro precej tezjo pri end game bossih in tudi kaksnih prej. To je ena opcija. Vsekakor zelo proper.

 

Ampak vseeno nekaj se manjka. Ne vem pizda da nimas vec kot 40 vigorja mogoce al pa da imas nek clusterfuck build vsega po malo.. ultra hybrid al neki

 

V glavnem naslednji run grem komplet brez mimika.. za build pa se ne vem

 

 

 

Če bi rad proper izziv pejt SL1 pa mirna bosna. :)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ma be be mores to.. to he ze mucenistvo.. ipak neki mores igrat.. brez szmmonat je ze proper visja tezavnost main bossi in sploh od snega naprej.. sam pol kam z vsem unimi runami???

Sploh ne vem čemu se obremenjuješ s tem. Igraš tako, da ti je zabavno in to je to.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Sploh ne vem čemu se obremenjuješ s tem. Igraš tako, da ti je zabavno in to je to.

 

Točno to. Jaz zdaj  že igram z Greatz Sword in Great Shield (prvič igram From  igrico z nečim great) in mi je fun. Če ne bi bilo toliko možnosti, bi se že naveličal. Saj po tem runu pa bo verjetno res pavza, ker sem bil še Sorcery, double katana, zdaj pa greatsword... in bo nekoč kasneje padlo še kaj novega.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Sploh ne vem čemu se obremenjuješ s tem. Igraš tako, da ti je zabavno in to je to.

Mah.. neki manjka uni iziv.. sej po eni strani mi je ql da je lahko in se ne zivciram.. sam vseeno mimanjka uni iziv za dosezek.. prej sem delal unega zmaja inceprav imam heavy hitter orozja vidu, da ne delas tolko dmg..tako da... svaka cast da si sow delat vse brez mimika res..malo ti zavidam na doaezku

 

Zdaj si mi dal idejo, mogoce dovolj da nimas nekih collosal weaponov in brez mimika in valda brez nekih op dmg ashow.. morem nastudirat te ahse malo, neki mo se fali v enačni🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Men je pa bil en run, več kot dovolj. Sicer sem dvakrat respecal vmes, da malo probam druge stvari.

Končal sem pri 160 ur in level 150. Poln kurac imam igre. :D

 

Jaz bi tudi šel nekaj drugo...  ampak vem, da bom imel isti problem kot ga je izrazilo že več forumašev... da jim potem nobena druga igra ni več "tisto" :D

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Mah.. neki manjka uni iziv.. sej po eni strani mi je ql da je lahko in se ne zivciram.. sam vseeno mimanjka uni iziv za dosezek.. prej sem delal unega zmaja inceprav imam heavy hitter orozja vidu, da ne delas tolko dmg..tako da... svaka cast da si sow delat vse brez mimika res..malo ti zavidam na doaezku

Ma kje. Nisem vsega delal brez Mimica. Samo te taglavne unikatne bosse (ki ti dajo Trophyje). Čim so bili kaki mini bossi ala un črv iz Stormveil castle podzemlja, sem samo summonal, da je bilo čim prej konec dosadnega fighta. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...