Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ker glavno mi je, da sprobam magic, samo vseeno dosti uporabljam katano, da lah, vsaj zaenkrat, šparam na FP pointsih za takrat ko nujno rabim

 

Dejmo upoštevat, da sem zaenkrat še dost na začetku špila in da me čaka najmanj še 100 ur preden pridem do end game-a

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 24 minutami:

sure, samo sem se tud odloču, da ne bom šel nekih easy rune farmov izkoriščat

 

tko da verjemi, zame je to še zmer kar velik izziv, dostkrat bi lah kej branil s shieldom, pa ne, napadam ko mi ne bi bilo treba, and so on :D če bi se jaz snemal ko bi igral bi me večina tu kurcala, nism tok zajeban gamer kot si ti (vidi se, da imaš rad pretepačine, meni pa ne gre to)

Ma nisem mislu nič slabega s tistim. Igraj kot ti paše, samo da ti je zabavno valjda.

 

Pa kar se combata tiče je ER po moje dosti lažja igra od Bloodborne. Imaš še pa još podlage. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Ma nisem mislu nič slabega s tistim. Igraj kot ti paše, samo da ti je zabavno valjda.

 

Pa kar se combata tiče je ER po moje dosti lažja igra od Bloodborne. Imaš še pa još podlage. :D

Pa sej, valda, pomoje se samo malo lovim, ker ni čisti isti layout tipk k pr Bloodborne oz. Morm na več stvari mislt 

 

Sej če mi je ratalo Bloodborne obrnit (in to brez da bi parry zares zaobvladu), bo tud tole šlo, se pa sprašujem kako bi šlo proti Margitu, če ne bi mel magic builda, ker valda je lažje igrat na daljavo :D

Povezava do prispevka

Danes sem cel Weeping Peninsula pregledal in premagal. Zgleda sem dovolj močan za nadaljevanje. 

 

Zato sem šel proti severu - Godrick premagan v drugo, s tem da v prvo sem padel v prepad :D. Sem pa imel še enega poleg

 

Stormveil imam še za pregledat, sem pa že stopil ven, tisti razgled ko prideš ven je amazing, kljub temu da sem ga že v trailerju videl.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 20. 5. 2022 at 10:51:

sure, samo sem se tud odloču, da ne bom šel nekih easy rune farmov izkoriščat

 

tko da verjemi, zame je to še zmer kar velik izziv, dostkrat bi lah kej branil s shieldom, pa ne, napadam ko mi ne bi bilo treba, and so on :D če bi se jaz snemal ko bi igral bi me večina tu kurcala, nism tok zajeban gamer kot si ti (vidi se, da imaš rad pretepačine, meni pa ne gre to)

Ne rabis grindat v tej igri za rune. Tko do lv. 150 gre vse dokaj gladko, dobivaš postopoma vedno več runov

Povezava do prispevka

danes sem ponesreči začel fight z zmajem v Liurnia Lake, samo je ratalo, to je v bistvu moj prvi dragon kill, niti s tistim v Lemgrave se še nism tolkel, zdej sem pa šel v Caria Manor pa se mi zdi, da sem še prešibak za ta del špila, sam kurc k tok vleče

 

Bom nehal za dons, ker me že mal glava boli.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

pri men se to ne bo zgodil, sploh zdej se mi preveč dogaja

 

pa tud ne razumem kako ste lah nekateri to že 3x obrnil od februarja, jesus

 

imam na sumu da mi zdele ne bo treba nobenga špila kupt, ker pomoje TLOU + Elden Ring + FIFA + karkoli se dobi na ps plus bo pomoje kr dost do novemberskih popustov

Povezava do prispevka

morš met diverse dieto, ne samo to, da počasi igram, tud kasnej sem začel igrat (za svaki slučaj, če bi špil bil zbuggan al pa če bi kej ful še spreminjal)

 

upam da ti Bioshock tekne, če ne pa vsaj kak video o njemu poglej, ker je masterpiece za svoj čas =)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...