Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Sicer pa, levellanje je postalo feeeeejst enostavno v snežni coni, nic kaj ne crkujem, vse kar ubiješ ti prinaša ful runes, in sem se lepo ustavil na 120, zdaj samo kupujem vse spelle in incantations.

Mountaintops of the Giants je carska regija meni, nic kaj pretirano velika, malo tezja kot ostale, treba je koncno bit malo pozoren in ne samo yolo. 

 

Bi se pa strinjal z Gatsujem, da boss fajti res malo trpijo tukaj, ampak jaz ne vidim rešitve, glede na to, da je open world.

 

Ampak, kar se tiče faktorja uživanja v igranju, meni je tole najboljša From igra do zdaj. Daleč najboljša, najboljše prikazan svet, lore, zgodba, npcji. Res je polna življenja in občutka radovednosti.

 

Večina souls iger me zgodba niti malo ni zanimala, razen Bloodborne in recimo Sekiro. Tukaj me pa vse zanima, in zaradi tega, kapa dol. Zelo dobro zaokrožena izkušnja.

Povezava do prispevka

Jaz sem skoraj preprican da bo meta 150 160.. mogoce se vec sam po 150 kot prvo leveliranje postane ze farming.. kot drugo pri 150 imaa lepo vigor 60 main stat 80 in ostane kej drobiza in lahko kaj skombiniras odvisno od opreme in talizmanov

 

120 je absolutno premalo

 

capi pa so itak dvignjeni za vigor 60 in main atribute 80 tak da je ze samo po sebi logicno.. pa tudi ko igras vidis, ce se ustavua na 120 se ti zacnejo nabirat soulsi

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Jaz sem skoraj preprican da bo meta 150 160.. mogoce se vec sam po 150 kot prvo leveliranje postane ze farming.. kot drugo pri 150 imaa lepo vigor 60 main stat 80 in ostane kej drobiza in lahko kaj skombiniras odvisno od opreme in talizmanov

 

120 je absolutno premalo

 

capi pa so itak dvignjeni za vigor 60 in main atribute 80 tak da je ze samo po sebi logicno.. pa tudi ko igras vidis, ce se ustavua na 120 se ti zacnejo nabirat soulsi

 

PVP meta in farmanje nimajo absolutno nobene veze. Če igraš PVE je itak vseeno, pač levelaš kokr ti paše. Poanta pvp (in coop) mete je bila v temu, da se čim več ljudi hitro sreča, ker nobenemu se ne da čakat par minut za en invejd ali jolly coop.

 

Softcapi so dvignjeni ampak poanta ni v temu, da jih dosežeš. Torej po tvoji logiki bi vsak build imel 60 vigor, 80 dmg stats ter razliko v endurance.

Moje mnenje je, da neka meta scena mora bit dovolj nizka, da imaš kompromise v buildu, ne moreš bit giant dad v Havel armorju z max life ter spammat comet azure in imet še 200 mane in 80 int.

Povezava do prispevka

Glej za duele ne bom govoru, ki mozno da imas prav

 

Ma za pvp invejdanje je zelo logicno, ker ti ce igras igro dokaj normalno kot tle vsi, prides na 140 150 160 ipd.. torej ti najde folk komot, meni najde tam od snega naprej takoj, prej nisem sel probat.. pa da ne govorim ng+

 

60 80 je taman in tipi niso izbrali to tko nakljucno, ker se je nekdo en dan zbudil... ce hoces dobro invejdat 1v2 mores bit tam nekje, da jih lahko one al two shootash s kalsnkm spelom in pol se malo mele ce treba, drugace nimas za burek proti 2 ali velo 3.. v glavnem zdaj ko sem 150 mi invejdanje kar gre in je fun im jih ubijem tudi 3.. ko sem bil okoli 100 so me rejpali da je blo grdo videt, dobro tudi zdej imam ta frozen stomp ki je op ajde

 

Prej ko si igral soulse ce si igral normalno tko, si obrnu okoli 100.. pri prejsnjih igrah, demon souls naprimer se prej okoli 80.. in za vec si mogu al malo farmat al it v ng+

 

Statse se ti je izplacalo do 50 ker pol nisi vec neki dobil in tudi to ni bilo nakljucno in tam ce si bil 50 50 plus se malo v endurance recimo, kolko si bil level? Okoli 120 mogoce malo manj... ne vem, meni se zdi logicno in stima samo sestehes malo in igraa normalno

 

 

A da bodo zdaj ljudje bli 120 level in se jebali s soulsi za invejdanje in pol jih dobili po picki ker nimajo dovolj dmg al lajfa pa mocno dvomim.. mogoce za duele ja

 

Evo zdaj sem 150 imam runo talizman 60 vigorja 2500 hpja.. taman za 1v2 se da jim spalim kaksen spel da se ukenjajo, odvisno tudi od buffov ajde

 

Drugace comet azure je katastrofa za pvp :))) ti dej ai gor frozen stomp, buffaj determinatipn oz uno royal upgrejdano na drugem weaponu in samo gazi.. pa se weapone si lahko izberes in jih infjuzas v magic scaling :)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz pa sem izgubil voljo, ker sem enostavno preslab in rabim tudi po uro in več če mi sploh uspe narediti bossa.

Skačem po snežni gori malo sem malo tja......na eni strani imam fire gianta, na drugi je nek general v gradu. Potem sta tu še nek mrtvaški ptič in pa erdtree, ki si pokliče na pomoč še enega. V jami pa je prvo goldskin suhec, potem pa še tadebeli........pa da ne pozabim na tistega gargoyla black kindred ali kaj je, pa še kaj bi se verjetno našlo ko nisem ubil....

Cheesat nočem in gledat po YT kako in kaj. Bom za en čas zgleda odložil in se posvetil igranju GT7, da se malo pomirim in mogoče najdem voljo......

Sem pa lvl 103, imam neko sabljo +21 in pa Radahn's set armor......

Povezava do prispevka

Gledal sem mal videe za pvp in ta igra je čisto broken na tem področju. Nobenega balance-a. Vsi explojtajo deathblight, ta cold stomp od bigbossa, moonlight katano ali pa kaj v povezavi z bloodom. Not fun at all :)  Morajo mal pofixat stvari, da bo vsaj malo skilla v pvpju

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Ne bojo nič pofixali, ker je pri Fromu od pamtiveka dalje pol stvari broken in ko bodo to pofixali, bo broken kaj drugega. Resnega pvpja ni že od časov DkS2, ki je roko na srce, kljub marsikaterim očitkom ob izidu imel daleč najboljšo pvp sceno v Fromovih igrah.

 

DkS3 je imel podobne težave. Pač pvpja ne smeš jemat resno, kvečjemu greš kake honorable duele, kjer se določene stvari bana.

 

 

Povezava do prispevka

Jup, vse pobenati in pustiti samo boj z golimi pestmi ali 1 kosom orožja, ki mora biti za oba identičen. Pa se potem naj vsak izkaže kaj zmore.

 

Ker ste vsi rekli, da je magija op, sem v ng+ šel "mož na moža". Če glih se bossi ne držijo tega. No, malo prej je Rennala padla v 3 sekundah. Samo en spell je uspela fukniti. Končno sem jo na pravi način brez magije :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Konec je s pvp mele, ta igra je ocitno izbrala spell skill mehaniko

 

Jaz sem sel nov char str mele ala kekit.. ashes if war bom uporabljal in spirita ko bo nujno

 

Pol tretji char, ce bo.. bo faith.. ker zdaj igram na ps5 in bomo vidli .. upam da bo ze meta.. en char morem imet na ps5 za meto drugi za NG+ .. sam zdaj hocem igrat mele collosal weapon po faci in naredit queste ki sem jih prej preskocil

 

 

Povezava do prispevka

Pa sej ti lahk to en preko coop dropne. Jaz včer niti respecat nisem rabil za platino sem kar dal un froststomp na +25 greatsword in v drugem poskusu zamrznil prasico ter šel nazaj igrat HFW, ki je v performance mode dejansko pofixan kar se tiče shimmeringa. Aja pa upal sem da mi bo še na PS5 verziji platina popnila pa ni blo ne... Bom pač z magem buildom še enkrat platiniral no problemo...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

Pa sej ti lahk to en preko coop dropne. Jaz včer niti respecat nisem rabil za platino sem kar dal un froststomp na +25 greatsword in v drugem poskusu zamrznil prasico ter šel nazaj igrat HFW, ki je v performance mode dejansko pofixan kar se tiče shimmeringa. Aja pa upal sem da mi bo še na PS5 verziji platina popnila pa ni blo ne... Bom pač z magem buildom še enkrat platiniral no problemo...

Jst igram od začetka z mage-om in sem v 14ih urah spucal cel limgrave, liurnijo in skor cel caelid. V drugo je ful hitreje. Tudi ce vseeno pobiram vecino stvari in grem v vse katakombe/jame. Je fun :D

 

in ja, ne boste me nafukali da mage ni easy mode :D ful stvari se na melee jebeš. Pa nimam še comet azur in bossi padajo dok rečeš keks. Res je da si glass canon in da ne smeš ful zajebat z dodgi, sam vseeno. 
 

konćal sem v prvo s katano in zdaj v drugo z mage-om to ni več tok From špil ^^ lahk dobim hejt na to, ampak res. drugače je, ko moraš bit v melee razdalji s sovražniki in bossi. Večino časa bossi tud nič ne naredijo, ker si predalec in sam hodijo ali pa kao rushajo. Pa magic damage res ful bolj skale-a v primerjavi s fizičnimi napadi.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Jaz sem pa jezen zaradi platine! Letel sem skozi Farum Azulo, ubil dva zmaja, en je zginil. Letel skozi Godskin duo v prvo, pol so me pohodile ptice in še en zmaj. 

 

Bom v ng+ odletel do Lyndella po tisti Bolt, to res ne bo dolgo trajalo.

 

V NG+ gre kot šus. Cel zemljevid ti ostane odprt (sites of grace ne, ampak vidiš vse točke na mapi). V Lyndell lahko prideš full hitro (saj te tudi en teleport iz Limgrave fukne tja na eno točko). Če poznaš način in kako se zrihta, pa ti ga lahko jaz dropnem v coop.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ampak, 3 zmaji so mi do zdaj glitchali. Torej tisti v Ranni's rise, en v Altus Plateau in en pol v Farum Azuli. A to igra malo dela pizdarije al kaj

Tisti v ranni’s rise je pol na uni planoti na jugu liurnie, na koncu questa od ranni.

 

za tista dva druga pa nisem našel second spawna

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ampak, 3 zmaji so mi do zdaj glitchali. Torej tisti v Ranni's rise, en v Altus Plateau in en pol v Farum Azuli. A to igra malo dela pizdarije al kaj

 

Ta iz Rannis rise je zih un ki ga potem srečaš tik pred zaključkom Ranni questa, Altus plato zmaj ima lightning in je pomoje kasneje šef pri Fia questu. V Farum azuli se pa ne spomnim da bi mi kdo odletel?

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 

Ta iz Rannis rise je zih un ki ga potem srečaš tik pred zaključkom Ranni questa, Altus plato zmaj ima lightning in je pomoje kasneje šef pri Fia questu. V Farum azuli se pa ne spomnim da bi mi kdo odletel?

V farum Azuli je tisti zmaj tam ko uporabis stonesword key, gres z dvigalom dol, te čaka kup okostnjakov, dropnes malo nizje, in zmaj spodaj spi, je bil skoraj ze mrtev in glih dodgam se obrnem in ga ni blo vec

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

V farum Azuli je tisti zmaj tam ko uporabis stonesword key, gres z dvigalom dol, te čaka kup okostnjakov, dropnes malo nizje, in zmaj spodaj spi, je bil skoraj ze mrtev in glih dodgam se obrnem in ga ni blo vec

 

Tega sem jaz ubil in ni spizdu. Dropnil ni pa dobesedno NIČ lol...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...