Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 minutami:

V farum Azuli je tisti zmaj tam ko uporabis stonesword key, gres z dvigalom dol, te čaka kup okostnjakov, dropnes malo nizje, in zmaj spodaj spi, je bil skoraj ze mrtev in glih dodgam se obrnem in ga ni blo vec

 

Meni je ta spizdil v prvo. V drugo, ko sem šel še malo iskat loot, pa ne in sploh ni bil agro (ne vem kaj je to pomenilo). Dropnil pa mi je Ancient Dragon smithing stone.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Meni je ta spizdil v prvo. V drugo, ko sem šel še malo iskat loot, pa ne in sploh ni bil agro (ne vem kaj je to pomenilo). Dropnil pa mi je Ancient Dragon smithing stone.

Meni je oni prvi ko ga srečaš v Azuli dropnil ancient smithing stone, tisti kurčić tam spodaj je pa spizdo

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Meni je oni prvi ko ga srečaš v Azuli dropnil ancient smithing stone, tisti kurčić tam spodaj je pa spizdo

 

Saj ne vem, če mislima istega :D Oni, ko nima skoraj nič energije več in je dol za prekletimi orli ter casta strele? Ta mi je v drugo dropnil kamen. Za njim pa mislim, da je celo skrinja z Ancient Dragon somber smithing stone.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

Jah ko se navadiš da vse igre laufajo na 60fps pol je mal jeba souls igro igrat na 40-60fpsjih...  Tako da jaz sem v prvo igral PS4 verzijo.

Jst sm ful obcutljiv na to, ampak nisem opazil nobenih dropov. Sploh pa ne takih, da bi zaradi tega umrl al pa kej. Imo so mal pretiravali. Jst drugace vse spilam na tistih mode-ih ko preferirajo framerate. Jebes 4k in next gen 30fps.

 

tle na forumu so pisali da je na ps5 neigrabilno ?! Lol :)

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Saj ne vem, če mislima istega :D Oni, ko nima skoraj nič energije več in je dol za prekletimi orli ter casta strele? Ta mi je v drugo dropnil kamen. Za njim pa mislim, da je celo skrinja z Ancient Dragon somber smithing stone.

Ne tega, tega sem sam vido, in v jezi ker sem zajebal platino letel do njega, vmes me pa ptiči pokončali :D

 

En je še bolj zgoraj, ampak moraš uporabit stonesword key, da prideš do dvigala, ki te pol pelje dol do tega mojega zmaja.

Povezava do prispevka

Vam ocesa skippajo frejme pol ste sinhronizitani

 

Cel internet pise o tem, se DF ao rekli da al igras ps4 na ps5 al na xboxu z vrr

 

Zdaj igram malo ps4 verzijo in je kar ql.. uno travo sploh ne opazis.. skoda da nisem igral na ps5 ze od zacetka

 

Godrika sem na lvl 40 z zweihanderjem z jump attackom v prvo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

Vam ocesa skippajo frejme pol ste sinhronizitani

 

Cel internet pise o tem, se DF ao rekli da al igras ps4 na ps5 al na xboxu z vrr

 

Zdaj igram malo ps4 verzijo in je kar ql.. uno travo sploh ne opazis.. skoda da nisem igral na ps5 ze od zacetka

 

Godrika sem na lvl 40 z zweihanderjem z jump attackom v prvo

Ne vem no. Horizon na 30 ne morem igrat. Tu pri elden nisem videl framedropa. Mal so dramo nardili no.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Men gredo frejmdopi na živce ne zaradi slabšega gameplaya, ki verjetno nima vpliva. Men gre čisto zato, ker kaj koji kurac, PS5 beast, res tih in vse, pol pa pr enem eldenu framedropi, kjer bi moral delat vse smooth. Se pravi, gre čisto za dev napako in optimizacijo. Tako kot pri vseh from igrah na konzolah hehe

Povezava do prispevka

Ja sej to je to.. jaz pa na zacetku ful opazujem ce kaj steka in nalas hitro obracam kamero ipd.. in pol me moti oz hocem da je boljse, ce se da in pol odmislim.. itak ce bi igral na 30 fps do godrika ne bi niti pomislil vec da igram na 30 fps

 

 

Najbolj sw opazi na konju ko laufas na hitro al pa ce je ful enemijev in sploh pa ce hitro obracas kamero ipd.. ce se bolj pocasi premikas in obracas kamero pomoje ne opazis tolko ker ima igra cas da zloada al prikaze asete al kok kurac.. mislim to je nek OCS.. ce be gres za tem na zacetku oz te be moti pol se itak mozgani navadijo

 

Sam na ps4 verziji je pa res 60fps fix.. na xboxu 50 fpa vrr sem na zacetku se opazu nizje frejme pol nisem sow vec za tem ker je blo vaj smooth.. na ps5 verziji pa je parkrat tako dropnilo na zacetku da mi je zjebalo immersion in sem vsral da bo se hujse pri boss fajtih

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
atomic reče pred 42 minutami:

Frejmi dropajo in to veliko na PS5 in PS5 verziji. Je pa daleč od tega da ne bi bilo igralno. Koji kurac pol foruma je obrnilo BotW, ki je dropala iz 30 na 20 fps :) Vmesnih sploh ni bilo :)

 

No ja na WiiU je fps padel na cca 15 v eni vasici in je blo dejansko ko da bi gledal diapozitive :D Ampak ja ni blo druge in smo preživel lol.

Povezava do prispevka

Gre za stvar, da se ti oko na nekaj navadi. 

 

Je pa dejstvo, da frejmi kar konkretno dropajo, moraš  biti slep, da tega ne opaziš. Meni je bilo totalno neigralno, ko sem šel iz večtedenske seanse HZD1 in HZD2 na perfektnih 60 fps na ER, toliko da nisem mogel igrat. Tisti del ko je kamp, kjer pobereš prvo mapo v Lingrave je bilo čista groza. Pol pa s časom sem se navadil, na toliko da mi je ok. Še vedno so zelo opazni dropi, ampak me ne motijo več.

 

Sej, če sem se navadil na tistih 10fps kolikor je bilo v Blighttownu na DkS1 v PS3 verziji, se bom tudi na teh 40 fps ali na kolikor pač dropa...

 

Resno pa upam, da bo From s to goro keša, ki ga je zdaj dobil od ER nabavil ljudi, ki znajo tehnično optimizirat špile, ker to kar se dogaja v ER je že njihova stalnica...

 

PC verzija pa je (bila?) kar boga, tam so tudi nekajsekundni lag spiki in to na novih grafičnih serije 30xx navzgor... 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 39 minutami:

Gre za stvar, da se ti oko na nekaj navadi. 

 

Je pa dejstvo, da frejmi kar konkretno dropajo, moraš  biti slep, da tega ne opaziš. Meni je bilo totalno neigralno, ko sem šel iz večtedenske seanse HZD1 in HZD2 na perfektnih 60 fps na ER, toliko da nisem mogel igrat. Tisti del ko je kamp, kjer pobereš prvo mapo v Lingrave je bilo čista groza. Pol pa s časom sem se navadil, na toliko da mi je ok. Še vedno so zelo opazni dropi, ampak me ne motijo več.

 

Sej, če sem se navadil na tistih 10fps kolikor je bilo v Blighttownu na DkS1 v PS3 verziji, se bom tudi na teh 40 fps ali na kolikor pač dropa...

 

Resno pa upam, da bo From s to goro keša, ki ga je zdaj dobil od ER nabavil ljudi, ki znajo tehnično optimizirat špile, ker to kar se dogaja v ER je že njihova stalnica...

 

PC verzija pa je (bila?) kar boga, tam so tudi nekajsekundni lag spiki in to na novih grafičnih serije 30xx navzgor... 

 

Jaz upam da končno naredijo nov engine ker tale ki se vleče verjetno vse od DeS ima pač stalno ene in iste težave... Al pa pač naj šaltajo na UE5.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Ta altus zmaj je v bistvu isti zmaj ki te prvi napade ko prides v Farum Azula, na strehi. Točno isto foro ima, lightning sword itd.

Možno pol, da jih je več, ali pa se pojavi na več lokacijah. Jaz sem ga ubil tam pred prestolnico, kjer sem označil.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Sem vidu ja. Kaj si pa zafukal točno? Ne bi rad tudi jaz kako late game zadevo izpustil. :D

 

Spoiler

Orožja Bolt of Gransax več ne moreš dobiti po tem, ko zažgeš drevo. Mislim, da je to edini zgrešljivi collectible v igri, ki ga ne moreš več pobrati kasneje.

 

Ti maš igro v laščini? :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Sem vidu ja. Kaj si pa zafukal točno? Ne bi rad tudi jaz kako late game zadevo izpustil. :D

Dal bom v spoiler ampak bom probal ne spoilat:

 

Spoiler

Ko prides v Mountaintops of the giants, na koncu regije prides do Fires Gianta, ko ga ubijes, gres do site of grace, Talk to Melina...in si zafuko. PREDEN govoris z njo, idi po Bolt of Gransax orozje v Lyndellu. Ker po tem ko se pizdarije zacnejo dogajat, vec ne mores.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...