Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 3 urami:

Fantje, dejte mal usmerit brata forumaša, kam naj grem. Spucal sem celotni osrednji del in Akademijo. Spucal sem weeping peninsulo. Potem sem šel severozahodno v tisto čarovniško vilo, kjer te napadajo roke, in v the three sisters, spucal vse, dobil očitno zelo pomemben kvest z Ranni in kompanijo. Zdej imam pa odprte 4 smeri, in v vseh me zakrivijo ko kurca :D

- vulkan na zahodu je mesorznica, proti tistim železnim devicam nimam za zenf

- glavno mesto ima zelo zabavno zaščito v obliki gigantov in zelo poskočnega napol gnilega sentinela, ki je že izgledal tako zajeban, da sem se raje fuknil iz pečine kot da ga delam :D

- Calid je celotno območje zafukano ko pes, vsak papak mi pobere pol lajfa (imam 25 VIT)

- uspelo mi je priskakati v Tower of Radan al kaj je tista area na robu Calida, kjer je eden od 4 lordov. Ma me že malo bolj elite sovražniki dobesedno zradirajo, kaj šele miniboss v kleti.

- v podzemlju sem vzhodni del bolj ali manj spucal, tudi prižgal bakle, ampak ne morem čez neki porušen most. Severni del z mravljami imam tudi odprt, ampak ga še nisem preveč raziskal. Do nekih ppdzemnih ancient ruins sem prišel. 

 

Kam naj grem po neki "naravni" poti? Ne da se mi grindad za levele, preveč cool špil mi je za grind :)

 

Also a se komu sanja kje so naslednji NPCja:

- Aleksander the pisker, potem ko ga rešiš iz luknje? Sem sem pogledat če ga hanga v Jarburgu pa ga ni.

- Model z bolj španskim imenom, ki mu ubijejo servanta? Najprej ga spoznaš v bazi, ta drugič se pogovarjaš z njem v močvirju pri Lucaria Academy, kjer priseže maščevanje, pol pa izgine

- Foter / skrbnik glavnega gradu v weeping peninsula, ko mu zakoljejo hčerko in tudi napove, da se bo maščeval?

- jeben menih, ki te v bazi uči miracle je še vedno missing :D

 

 

 

Brt, pojdi v akademijo v oni classroom bonfire. Level upaj da ne bos mel neki extra run. Steci ven in pojdi po teh rotirajocih liftih/mlinih  cisto cisto dol. Poberi loot (mislm da sta dva, en od teh je vijolcast) in pusti da te zelezna devica ugrabi v svojo maternico

 

Thank me later 😄

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

 

 

 

Brt, pojdi v akademijo v oni classroom bonfire. Level upaj da ne bos mel neki extra run. Steci ven in pojdi po teh rotirajocih liftih/mlinih  cisto cisto dol. Poberi loot (mislm da sta dva, en od teh je vijolcast) in pusti da te zelezna devica ugrabi v svojo maternico

 

Thank me later 😄

To foro sm videl prvic pri unem speedrznerju

Povezava do prispevka

Jst cisto pred koncem. Našel vse legendary armaments, vse legendary sorcerirs in incantations in vse legendary ashese. Oje oje. Samo talismani ostanejo za ng+ :) 
 

danes padla malenia, dragonlord in maliketh

 

edit: ups, lih nasel se en talisam in mi je popnil trophy :) 

 

sam še končam in pade platina 😍

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Izbeglica menih ga relaksira par metrov južno od tam, kjer najdeš mapo za Altus Plateau. Ima tudi nekaj novih spellov zdaj

 

Hernier reče pred 4 urami:

Aja, Alexander je pa pri enem od vhodov v Gael Tunnel. Pol pa se seli naprej

 

Kremni brt kva so to zaeni češki tipsi lol :D Ta prvga itak nimam pojma kje sem ga pobral, Gael Tunnel pa u lajfu še nisem videl

 

 

Preotet reče pred 3 urami:

Lahko pa delaš od une čarovnice Sellen kvest, ker se drži Liurnije in Weeping Peninsula.

 

Selen je men pomagala samo pri kvestu od Ranni, kao ya ya Radan je kriv za sranje ker je zjebal konstelacijo zvezd. Tko 1 sam custom lajn je imela. Svojega questa mi sploh še dala ni :(

 

 

Kočevc reče pred 1 uro:

 

 

 

Brt, pojdi v akademijo v oni classroom bonfire. Level upaj da ne bos mel neki extra run. Steci ven in pojdi po teh rotirajocih liftih/mlinih  cisto cisto dol. Poberi loot (mislm da sta dva, en od teh je vijolcast) in pusti da te zelezna devica ugrabi v svojo maternico

 

Thank me later 😄

 

Tnx brt zelo pro tip in carsko mini področje hehe :D lomil sem že prej s to devico, ma me ni uspela pojesti :D

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Brt, pojdi v akademijo v oni classroom bonfire. Level upaj da ne bos mel neki extra run. Steci ven in pojdi po teh rotirajocih liftih/mlinih  cisto cisto dol. Poberi loot (mislm da sta dva, en od teh je vijolcast) in pusti da te zelezna devica ugrabi v svojo maternico

 

Thank me later 😄

Kaj naj bi se pa zgodilo? Sem probal in me normalno potegne not, zmelje in izpljune.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Mene ni odpeljala nikamor. :(


EDIT: Sem zdaj pogooglal. Ubiti te mora.

Take skrivnosti niso usojene dobrim igralcem. :( :D

 

 

In pol ne mors portat na bonfireje, dokler ne pocivas na enem, k pise da si trapan 😄 3 urce sm se jebal da sm prisel do prvega 😂 pa kle ti ta macji talisman prav pride, k je pr temu abduktorju

Povezava do prispevka

Všeč mi je FROMov take na "detective vision" iz batmana ali witcherja :rofl: tko se dotaknem v atlas plateau drevesca ki ti sproži duhca, ki te pelje do skrivnosti. Jebač tko hodi ene 10 minut čist do roba mape, vmes seveda direkt med raznorazne mega beaste, okrog tebe krulijo besni merjasci, poka curse in strup levo desno... duhec pa še kar hodi in hodi in hodi in hodi in hodi in hodi, boli FROM kurac, evo ti detective mode sinko, kle maš pa še mal kisline od monsterja po faci da ne boš preveč pameten :D

 

Če bi bil minigame tetrisa v špilu bi ga modeli naredili z 12 liki, od tega bi bil vsaj en elipsast :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 34 minutami:

Evo, oddelal sem cel Vulcano manor, tri ure raziskovanja. Dizajn te igre je meni neverjeten. Povezanost je boljsa kot v DkS 1, pac vse je boljse kot vse From igre do zdaj.

 

 

Ne vem, če si čekiral (ali kdorokli drugi pač) kak res jebački je narejen svet... To mislim, če je kdo kdaj pogledal povezavo "undergorunda" z zgodnjim svetom. Tudi v mid/late game, če se zanješ v podzemlju, probaj projecirat mapo od tam na površje. Fak... mojstri res.

 

Seveda ne samo mape... tudi zgobo, ki je mogoče za tem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Lol, preden sm zacel ng+ sem respecal v mage-a. Vse oneshotam :D tut bosse. Comet azur op 🙈🔥😂


lahk bi speed runnal :) level 174

 

Sem začel od začetka kr s prophetom, da sprobam se mal faith in da je mal bolj challenging 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 44 minutami:

za platino koliko runov/koncev rabiš?

Trije konci so oz 5 (dva sta samo variacija normalnega). Ko ubijes zadnjega bossa lahko naredis backup save.

 

Moras pa dva konca pripravit prej. En je quest od Ranni. Drugo so vrata pod capitalom, ki jih ne smeš taknit, ker si če ne lockaš ending. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Kaj pa to ko se človek vrne v roundtable bazo da si malo spočije, pa najde zaklanega sladkega Rogerja s pismom v roki da ima Vampire Hunter D brata in lep ,lp pozdrav? V drugi sobi najde pa samega D-ja, napičenega na kol, ob katerem ti Fia prijazno pove, da časti smrt in da komaj čaka da bodo šli vsi živi v panale, pol pa izgine? Wtf??? Pizda kovač mi je edini ostal v fortu pa una bejba ki pumpa summone, yaaay :( Sem to jaz kaj major zafukal ali bo nek plot naprej?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

Aha ok, ful tnx, sem se ustrašil, da je kak mega zajeb. Predvsem D-ja mi je škoda, ful mi je bil cool guy :(

 

Dej mi pls sam še za meniharja povej bolj natančno, kje ga hanga :D kva je kej zraven na zemljevidu?

Tam blizu, kjer dobiš zemljevid za Altus Plateau.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Kaj pa to ko se človek vrne v roundtable bazo da si malo spočije, pa najde zaklanega sladkega Rogerja s pismom v roki da ima Vampire Hunter D brata in lep ,lp pozdrav? V drugi sobi najde pa samega D-ja, napičenega na kol, ob katerem ti Fia prijazno pove, da časti smrt in da komaj čaka da bodo šli vsi živi v panale, pol pa izgine? Wtf??? Pizda kovač mi je edini ostal v fortu pa una bejba ki pumpa summone, yaaay :( Sem to jaz kaj major zafukal ali bo nek plot naprej?

 

Hernier reče pred 51 minutami:

Ja del questov je tole. Če ne bi progressal teh questov, bi potencialno menda lahko živela naprej, sam ... Ne se sekirat. Mislim, da pri nekem normalnem igranju oba umreta, meni sta tudi :D

Men je Fia ubila D-ja, k sem mu dal njen dagger (D-jev quest se sicer nadaljuje, k lahko daš neki osebi njegov armor), Rogier pa je preživel, ker je očitno D umrl dovolj zgodaj (sklepam).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...