Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 15 minutami:

@bigboss82 lol

 

elden gay trophy

craft all the available tarnished perfumes 

 

elden bloom trophy

collect all the flowers

Ma ja dobro tako sem napisal, sej tudi za bitsuja bi blo ql 🤣 ki vem da vidva sta neka kolekcijonista oz completionista al kako se rece.. rozice pac ker jih je res poln kurac, parfumi pa pasejo zraven ,)

 

Sicer pa itak je poln kurac drugih broken zadev za exploitat, samo na yt mores pogledat, kiri ashe of war scalira s kirim atributom in kako cimboljse buffat.. mimic pa je itak bil OP.. frost stomp pa je bilo samo vprasanje casa, sem mislil, da jim bo rabilo vec, svaka cast

 

Sam zdej so me razpizdli, sem hotu igrat strenght build ampak zdaj bom prav sow dex faith al arcane da najdem s5 neko OP zadevo na yt

 

Imas nek double greatsword al pa nek scit skupaj s sulico ki ti ne morejo nic, ne vem bomo vidli, treva cekkirat yt

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 minutami:

Ma ja dobro tako sem napisal, sej tudi za bitsuja bi blo ql 🤣 ki vem da vidva sta neka kolekcijonista oz completionista al kako se rece.. rozice pac ker jih je res poln kurac, parfumi pa pasejo zraven ,)

 

Sicer pa itak je poln kurac drugih broken zadev za exploitat, samo na yt mores pogledat, kiri ashe of war scalira s kirim atributom in kako cimboljse buffat.. mimic pa je itak bil OP.. frost stomp pa je bilo samo vprasanje casa, sem mislil, da jim bo rabilo vec, svaka cast

 

Sam zdej so me razpizdli, sem hotu igrat strenght build ampak zdaj bom prav sow dex faith al arcane da najdem s5 neko OP zadevo na yt

 

Imas nek double greatsword al pa nek scit skupaj s sulico ki ti ne morejo nic, ne vem bomo vidli, treva cekkirat yt

 

Stari veš kaj dela powerstance str build lol  :D Škoda ker se nisem spomnu tole furat.

 

 

Povezava do prispevka

A zna kdo pomagati? Želel sem, sprobati, da pomagam komu drugemu premegati boss-a in sicer pri Radhanu. Kako lahko pridem do peščenega dela pred teleport, da pustim svoj summon sign tam? Vrata v cerkvi so namreč zaprta, preko vode pa se ne da. Zgoraj v gradu pa sta Tarnished's Furled Finger in Small Golden Effigy "posivena" in ju ni možno uporabiti. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 43 minutami:

 

Stari veš kaj dela powerstance str build lol  :D Škoda ker se nisem spomnu tole furat.

 

 

Sm vidu ja, sam rabis, mislim lahko uporabus tudi kaj drugega ampak ce hoces isto ti more kolega dropat wn greatsword al pa ng+ .. sam ja dva collosal weapona in buff..

 

Si vidu ta dva.. se posebej drugi mi je ql

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 47 minutami:

Sm vidu ja, sam rabis, mislim lahko uporabus tudi kaj drugega ampak ce hoces isto ti more kolega dropat wn greatsword al pa ng+ .. sam ja dva collosal weapona in buff..

 

Takoj na začetku igre lahko dobiš GS in Zweihander pa vozi miško. 

Povezava do prispevka

Yo, a mi zna kdo razložit tole?

unknown.png

Do zdaj so vsi statsi normalno šli gor ob vsakem upgrejdu. Zadnji upgrejd pa mi jih zniža. A je kaka fora ker mam heavy modifier equipan? Brez tega mi grejo gor tudi ob zadnjem upgrejdu, sam valjda je ful slabši damage kakor s heavy. Kaj je fora?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Yo, a mi zna kdo razložit tole?

unknown.png

Do zdaj so vsi statsi normalno šli gor ob vsakem upgrejdu. Zadnji upgrejd pa mi jih zniža. A je kaka fora ker mam heavy modifier equipan? Brez tega mi grejo gor tudi ob zadnjem upgrejdu, sam valjda je ful slabši damage kakor s heavy. Kaj je fora?

 

O fak a zato sem delal manj dmg po zadnjem upgrejdu looool. Men se je pa čudno zdelo zakaj so šle cifre malenkost dol namesto gor.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

Tomažek sprobaj rivers of blood in Eleonoras poleblade, če jih imaš na zalogi. Zdaj ko je arcane scalling urejen, bi moglo bit ubitačno.

 

Sem sprobal na hitro, kasneje bom več. Prvi vtis... kaj vem, verjetno nisem navajen in bi rabil več časa. Katani mi delata več dmg mam filing. Res pa, da pri poleblade imaš levo roko fraj in lahko držiš seal, ščit,...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...