Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Rubuz reče pred 22 minutami:

 

Kot mage, sem se 1h pa pol jebal z njim. Tip je konstantno čist in da face agresiven, pa še več al manj me skor one shota. 

 

Ampak njegov ash, ki ga dobiš ko ga zbombaš, je pa čist divji za bosse. Sem ga upgrejdal do konca in določene bosse lahko sam ubije. :D Tist nek bleeding spell, ki ga fukne je kr op.

Jaz sem dex pa sem vseeno najebal :D zdaj sem šel level 105, nic vec one shot, in je odletel takoj

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

... 

 

Ej, zgleda ne razumem najbolje. V desni roki imam curved sword z enim ash of war (Seppuka), v levi roki pa imam katano z drugim ash of war. Nikakor ne znam uporabiti tega od katane. Vedno, ko kliknem L2 je Seppuka od desnega orožja. Seveda tudi če two handam mi ostane curved sword iz desne roke in je isit ash of war. Jaz sem nekje menda zasledil, da bi lahko uporabljal od obeh orožij ash of war. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

To mislim da ne gre. Vem da lahko das seppuku na obe katani tak kot sem reko. Najprej ena pol druga. Malo pobrskaj, jaz sem gledal en arcane build. Vtipkaj v youtube fextralife blood dragon build al nekaj.

 

Tnx bom počekiral malo. Saj sem ravno gledal en arcane build in je imel na vsakem orožju drugačen ash of war. Je pa res, da je imel on dve isti zaviti sablji - jaz imam različni orožji, ker dveh identičnih žal nimam (šele v NG+ lahko dobiš isto orožje ali pa, da ti ga kaki frend dropa v MP). on je mel Sappuko in Steep dodge al kaj je že, ko neviden dodgaš stran. Ne ugotovim kako bi. Bom jutri še probal.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Jaz pa sem čisto prešaltal v pokemon mode. Mimic spirit ash je moj najljubši lik v igri. :D

 

Mimic je OP tbh. Do Maliketha sem to uporabljal sam na duo šefih ki so v tej igri prov prepogosti, sploh pa Goldskin faga sta mi že 1na1 zoprna ko sem pa fasal duo sem pa rekel sam no thx in summonal Mimica. No Maliketh 2. faza je pa tako insane OP da sem tud požrl svoj ponos in uporabil mimica pa še je trajalo ene 5 poskusov ker ta šef je pa res čist na steroidih in ti zradira 1800hpja z Radhan armorjem v sekundi...

Povezava do prispevka

Men je šlo pa mal na kurac, kako je vsem najlažji špil in kako vsi vse vejo kam it, jest sem bil pa en teden stuck po Academiji in fool moon queeen. In vse te prave bosse sem se ful matral. Včeraj popizdim k nisem več vedel kam, in grem goodldat progress route in vidim, da je bil za Academy recomended level 50-60, jest pa 37. Sem še takoj farmat, zdej sem 47. Ampak kje naj dobim še 13 levelov lol :) Kolikor potrebujem za west Lurnio.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

Razisci dobesedno vsako temnico, jamo itd in se bos tiktak overlevelal brez grindanja

Pr men to tko zgleda. Imam 10k run in pridem globoko v temnico, pa en ubije in potem sem živčen in hočem čimprej nazaj do mesta zločina, da mu jebem mater in padem v jamo od dvigala :) 

Povezava do prispevka

Moj Rykard fajt je bil taki fail. Sem pozabil, da obstaja weapon skill in sem cel fajt spammal L1, pa itak niti opazo fat rolling skozi celi fajt, tam sem mimika zrtvoval :D

 

Sicer pa mimika uporabljam za vecje mobe, za bosse ga niti ne nucam. Ampak v Mountaintop of Giants se bo to zgleda spremenilo, Že prva vas ti servira minibosse kot navadne mobe, pol ure sem jih posamezno lovil.

 

Malo je bilo pozno, pa sem hotel cono pogledat, letel skozi in seveda padel direkt v fajt z zmajem, vzamem mu pol HPja in me zradira ko kanto.

 

Skok v tezavnosti je res ociten, kar je kul. Sem level 107, menda bo :D

Povezava do prispevka

@atomic

Caelid je topshit za dobit levele če jih rabiš. Ta velik zmaj na mostu ni težak ker ga res lahko na simpl način na mountu sesuješ, pol imaš ta ogromnega zmaja ki ga lahko bodisi od zadaj počas direktno ubiješ al pa njegove čuvaje - cca 4-5 zmajev z rdečimi očmi ubiješ in posledično umre še on in oboje skupaj nanese cca 150K run. Še bolj na severu Caelida so pa neki impi ki te bodo sicer lahko oneshotal ampak jih staggeraš z dobesedno vsem in vsak da mal več ko 1K run pa zelo blizu njih je checkpoint.

 

Drugače je pa tko najprej spucaš cel Limgrave in Weeping peninsulo, greš na Godrica potem spucaš celo Liurnio in greš v Akademijo vmes greš še v oba podzemlja teh dveh con itd. Ni šans da bi bil underlevelan če pucaš opeworld sprot.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Mimic je OP tbh. Do Maliketha sem to uporabljal sam na duo šefih ki so v tej igri prov prepogosti, sploh pa Goldskin faga sta mi že 1na1 zoprna ko sem pa fasal duo sem pa rekel sam no thx in summonal Mimica. No Maliketh 2. faza je pa tako insane OP da sem tud požrl svoj ponos in uporabil mimica pa še je trajalo ene 5 poskusov ker ta šef je pa res čist na steroidih in ti zradira 1800hpja z Radhan armorjem v sekundi...

Vsaka leveled up zadeva je OP. Mimica uporabljam for fun kar tako. Pridem v neko ulico v mestu, aha, gužva, summonam dvojčka in se vsedem na klopco s sladoledom. :D

Pa vsakega šefa se da nadrkat do te mere, da se lahko izogibaš vsem udarcem in ga premagaš brez poškodb. Pač, dobesedno git gud in to je to.

Jaz pri lvl 120 delam tolk dmg, da sem včeraj v prvo odlomil najprej Godfreya in potem še Morgotta v roku ene 5 minut lol. Do sedaj so mi še največ problemov delali Evergaoli. Upam, da je ta Maliketh res tako zafukan, kot praviš, ker v bistvu že malo pogrešam Souls pain pri bossih. :D

 

EDIT: Lažem, najbolj se bojim unih grafted pajkov brez oklepa. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Vsaka leveled up zadeva je OP. Mimica uporabljam for fun kar tako. Pridem v neko ulico v mestu, aha, gužva, summonam dvojčka in se vsedem na klopco s sladoledom. :D

Pa vsakega šefa se da nadrkat do te mere, da se lahko izogibaš vsem udarcem in ga premagaš brez poškodb. Pač, dobesedno git gud in to je to.

Jaz pri lvl 120 delam tolk dmg, da sem včeraj v prvo odlomil najprej Godfreya in potem še Morgota v roku ene 5 minut lol. Do sedaj so mi še največ problemov delali Evergaoli. Upam, da je ta Maliketh res tako zafukan, kot praviš, ker v bistvu že malo pogrešam Souls pain pri bossih. :D

 

EDIT: Lažem, najbolj na kurac mi grejo uni grafted pajki brez oklepa. :D

Jaz sem level 107 pa sta oba šla takoj :D res ni tak tezko. Ampak naslednja cona je nekaj cisto drugega.

 

V bistvu moji najtezji sovragi so roke in psi.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Jaz sem level 107 pa sta oba šla takoj :D res ni tak tezko. Ampak naslednja cona je nekaj cisto drugega.

 

V bistvu moji najtezji sovragi so roke in psi.

 

Roke so izi.

 

Psi brez shielda, uff... a najhujša stvar v igri so psi v rdečem jezeru v Mogh's palace. Tisti so me one shottali z ENIM dotikom vsakega čekana iz 100% HP na 0%, instant smrt. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 12 minutami:

 

Roke so izi.

 

Psi brez shielda, uff... a najhujša stvar v igri so psi v rdečem jezeru v Mogh's palace. Tisti so me one shottali z ENIM dotikom vsakega čekana iz 100% HP na 0%, instant smrt. 

Mene je tam oneshottalo vse razen bossa, no, tisti njegov glupi aoe me je tudi oneshottnil ene 3x ampak ko sem vido 400k run, je bilo vredno :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...