Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 20 minutami:

 

Roke so izi.

 

Psi brez shielda, uff... a najhujša stvar v igri so psi v rdečem jezeru v Mogh's palace. Tisti so me one shottali z ENIM dotikom vsakega čekana iz 100% HP na 0%, instant smrt. 


to ja. faking psi so op 😂 dosadni za popizdit

Povezava do prispevka

Jaz igram zdaj v drugo z magom in je že samo po sebi easy mode, niti ne rabiš nekih cheese broken skillov, da vse zradiraš brez težav. To je dejansko isto kot da si rečeš: ha, preobrnil sem Elden Ring, ampak na težavnosti Very easy. Me je skoraj sram igrat kot mag :D 

 

Že to da si na daleč in spammaš magije brez da ti boss ne more nič je OP. Recimo Crucible Knight, ki je za začetek dokaj težak boss, nima za bureka, se daš na distanco, spammaš mu magije in je kmalu gotov. Melee se pa jebeš z dodgi, stamino in ponovnim distanciranjem, če te zadane, da se healaš ali daš na distanco. 

 

Ampak nič novega, je bilo tako v vseh Soulih dosedaj. 

Povezava do prispevka

Maja kaj sem jaz kriv, da ao naredili tako igro. Jaz bi se pocutil budala, da ne bi igral igro kot najboljse vem in znam im kolikor mi dovoljuje.

 

Pol lahko jaz uporabim podobno logiko in recem: Da je igranje na mele in uporabljanje Ashov in summonov medium mode..pejte igrat lvl1, ki je pravi hard mode al ne vem.. obrnit igro v par urah al da ne upgrejdas flaskov al da velja komaj ko obrnes na NG+ mele only brez skillov summonov in max lvl 125 ipd

 

Pac igra to ponuja vsak si izbere sam kako in kdaj hoce igrat.

 

Sicer sem vidu, da je ful folka platiniralo ocitno ni neka zajebana platina 🤣🤣🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 45 minutami:

Rabim malo pomoci…kaj ve ki se se v lurnii polaze ona slepa ko jo fojtras z grejpi…2x sem ji dal ta jest zdaj 3x pa je ne najdem nikjer?

 

in pa…kak prit do stolpa ko potamanis full moon da aktiviram runo.

 

tnx

Za ono slepo ne vem.

 

Rune od Rennale se ne aktivira, ker ona ne spada med demigode, samo respec omogoča. So pa stvari za pobrat na towerju.

Da pa tja prideš, rabiš en item, katerega dobiš, če slediš Ranni questline.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 16 minutami:

Mah igra je tako dolga da mi res ni več do 1-2 urnih seans s posamičnimi šefi... mal sem burned out po pravic od te dolžine lol. 

 

 

Jaz sem imel en tak moment vceri, ko sem mel odprte 4 razlicne poti. Pac zadihas in gres tiste najhitrejse zadevice spucat in pol tk pocasi progressas naprej

Povezava do prispevka

Zanimivo, da po konstantnem občutku glomaznosti, sedaj več ne bi rekel, da je nekaj ekstra večja od ostalih From iger. Tudi v DS3 vem, da sem imel čez 100 ur na koncu (orkog 110 se mi zdi), podobno pri ostalih. Tako, da na koncu je po urah nekje 20% daljši mogoče Elden Ring in še to zaradi tega, ker sem res želel vtakiniti nos v vsako smuljivo pikico na mapi ali pa slediti ostalim namigom. Ene 3 dni sem skakal okrog samo kot kura brez glave in nisem delal niti enega questa.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Zanimivo, da po konstantnem občutku glomaznosti, sedaj več ne bi rekel, da je nekaj ekstra večja od ostalih From iger. Tudi v DS3 vem, da sem imel čez 100 ur na koncu (orkog 110 se mi zdi), podobno pri ostalih. Tako, da na koncu je po urah nekje 20% daljši mogoče Elden Ring in še to zaradi tega, ker sem res želel vtakiniti nos v vsako smuljivo pikico na mapi ali pa slediti ostalim namigom. Ene 3 dni sem skakal okrog samo kot kura brez glave in nisem delal niti enega questa.

 

Ni šans da si rabil za DKS3 brez DLCjev 100 ur no. Za platino se je rablo ene 100 ur zato ker si rabil it do NG+2 po ringe pa kar nekaj ur farmanja za covenante je blo. Jaz sem pomoje rabil ene 75ur za pridet do konca s tem da sem na veliko pvpjal za covenante.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

Ni šans da si rabil za DKS3 brez DLCjev 100 ur no. Za platino se je rablo ene 100 ur zato ker si rabil it do NG+2 po ringe pa kar nekaj ur farmanja za covenante je blo. Jaz sem pomoje rabil ene 75ur za pridet do konca s tem da sem na veliko pvpjal za covenante.

 

Aja. Računam z DLC-ji, ker sem DS3 in Bloodborne igral z DLC-ji. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

@bigboss82Ma jaz se samo hecam. Itak igraš tako kot ti paše dej. Jaz sem tudi mislu igrat nekega Witcherja tokrat, samo očitno sem res preveč basic in čim vidim neko masivno orožje mi udari ven primitivec in mam po glavi samo še "BIG WEAPON BIG DAMAGE!" :D

Ma vem vem.. zate vem, da si troll ko jaz po dusi.. sam uni bitsu in david me skrbita.. ki uni david za cel cas omenja kolko je magic easy in bitau je tudi komaj cakal da podissa malo..

 

Pac itak je easy jebiga, sej tudi ce imas hud str mele build s kaksnim op ashom je kar cheesing scena.. pa dex faith ipd.. tako pac je kaj magic je najbol easy, kaj sem jaz kriv da swm si izbral magic

 

Sicer se strinjam z Gatsujem... na koncu igre ko je blo mal tezje cheesat tudi z magicom sem si prav reku, hvala bogu da ni blo tako celo igro.. tako da vzamem kar nazaj izjavo da skoda da ni igra tezja 🤣🤣

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 uro:

Nemejebat no!!  Po nevemkoliko urah in levelu 98 sem ugotovil, da lahko imam equipped 4 talismane:D:D

Ne vem zakaj sem skoz mislil, da lahko imam samo 2......no  mogoče bo zdaj za 1% lažje nadaljevanje :lol:

Hvala prijatelj, tudi jaz. 2 talismana sem pozabil gor dat, in furo naprej s prvim in onim ko dobis od Margita. Kdor zna, zna.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 2 urama:

Rabim malo pomoci…kaj ve ki se se v lurnii polaze ona slepa ko jo fojtras z grejpi…2x sem ji dal ta jest zdaj 3x pa je ne najdem nikjer?

 

in pa…kak prit do stolpa ko potamanis full moon da aktiviram runo.

 

tnx

Tam pri polomljenem mostu jo boš našel v Liurniji. Na vzhodni strani jezera.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Folk, ki igra magijo ne cheesa nasprotnika, ampak samega sebe. :closedeyes:

 

Konfucij,

cca 490 BCE

A pod to se štejejo tud incantation. ;)

 

Na tem mestu bi rad čestital vsem fotrom in fotrom po duši, ki to igra igrajo ob službi in kar je mogoče še težje ob družinskem življenju. Na tem mestu en velik poklon.:avadodo:

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 54 minutami:

Ma vem vem.. zate vem, da si troll ko jaz po dusi.. sam uni bitsu in david me skrbita.. ki uni david za cel cas omenja kolko je magic easy in bitau je tudi komaj cakal da podissa malo..

 

Pac itak je easy jebiga, sej tudi ce imas hud str mele build s kaksnim op ashom je kar cheesing scena.. pa dex faith ipd.. tako pac je kaj magic je najbol easy, kaj sem jaz kriv da swm si izbral magic

 

Sicer se strinjam z Gatsujem... na koncu igre ko je blo mal tezje cheesat tudi z magicom sem si prav reku, hvala bogu da ni blo tako celo igro.. tako da vzamem kar nazaj izjavo da skoda da ni igra tezja 🤣🤣

 

 

Evo, moj prvi in edini poskus na Godricku z magom, ni baš težko tako, se lahko strinjava? :D 

 

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...