Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 57 minutami:

 

 

Evo, moj prvi in edini poskus na Godricku z magom, ni baš težko tako, se lahko strinjava? :D 

 

 

 

 

 

Zdaj ti bom jaz pokazal kako sem naredil Malenio 🤣🤣 samo da mi uploada 🤣

 

Btw fantje.. kaj pa great rune?? Katera hw najboljsa? Meni se zdi una od Godrika se vedno edina dobra :(

Povezava do prispevka

https://www.xbox.com/play/media/PUTD7YJ9

 

Po eni strani me je sram kazat ta video, ki sem sow prav uno na suho, po dolgem casu, z vsakim napadom me je zadela 🤣🤣🤣 kiri no brainer

 

Ampak ne upam da boste znali cenit kaksna vrhunska tehnika je potrebna, da z magic buildom uspes managirat vse iteme in spele in buffe in nakoncu da ti summon ubije bossa 🤣🤣

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 33 minutami:

https://www.xbox.com/play/media/PUTD7YJ9

 

Po eni strani me je sram kazat ta video, ki sem sow prav uno na suho, po dolgem casu, z vsakim napadom me je zadela 🤣🤣🤣 kiri no brainer

 

Ampak ne upam da boste znali cenit kaksna vrhunska tehnika je potrebna, da z magic buildom uspes managirat vse iteme in spele in buffe in nakoncu da ti summon ubije bossa 🤣🤣

 

Ful je magica v tej igri in mi je včasih žal da nisem mage, ampak tole pa zgleda kar gay.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Hehe ja... Medaljon, ki poveča attack, ko je v blizini bloodloss in medaljon, ki poveča attack, ko delaš več zaporednih udarcev. Boš že enkrat naletel na te zadeve. 

 

Največja prasica so grupe, ki te napadejo. Ali prekleti psi ali impi v katakombah... In podobna golazen. 

Aja tega winged uporabljam že dolgo. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 14 urami:

 

 

Evo, moj prvi in edini poskus na Godricku z magom, ni baš težko tako, se lahko strinjava? :D 

 

 

 

 

 

 

Oprostite sam tole ni mag ampak prej magični samuraj... zelo razočaran nad videnim ker sem pričakoval da ga boš sesu v prah s coprnijami :(

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

 

 

Oprostite sam tole ni mag ampak prej magični samuraj... zelo razočaran nad videnim ker sem pričakoval da ga boš sesu v prah s coprnijami :(

 

Glej, če gre plavi žarek iz mene in sem na 10m stran od bossa je zame to magija... :D 

 

Čaki, čaki... še pride tisto ... nimam še dovolj SL pa coprnij da bi lahko razne komete pa asteroide metal, moram še nabrat. Male čirule čarule pa uporabljam na poti do bossa proti težko oklepnikom, ko jih lepo iz razdalje posirim.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

Kje si dobo to Kekite?

Po tem, ko opraviš prva dva missiona (navadni pismi, pred rdečim) v Volcano Manorju, se vrni k unmu armored knightu, ki sedi v sobi poleg Volcano Manor site of grace. Dal ti bo novo nalogo, kjer mu boš pomagal premlatiti dva invaderja v Lyndellu. En dropa ta set.

Pred tem sem že precej raziskal skrivne predele Manorja.  Aja, pa Patches ti tudi da pismo za mission.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Po tem, ko opraviš prva dva missiona (navadni pismi, pred rdečim) v Volcano Manorju, se vrni k unmu armored knightu, ki sedi v sobi poleg Volcano Manor site of grace. Dal ti bo novo nalogo, kjer mu boš pomagal premlatiti dva invaderja v Lyndellu. En dropa ta set.

Pred tem sem že precej raziskal skrivne predele Manorja.  Aja, pa Patches ti tudi da pismo za mission.

Eh pol že itak mam ta armor ker sem rešil že vsa pisma :D

 

Ummm sadly, Patches passed away long time ago. Sem hoto bit forgiveable...ampak ne morem iz svoje kože...včasih :D

Povezava do prispevka

Resno se ne bom z njo jebal kot melee... Parry mi ne gre, vse ostalo je pa bz ker se bitch heala po 500hp na udarc lol. Tko da bo danes sledil respec v int build in kthx bye PLATINA :)  

 

Overall moram rečt da je bila igra super ampak Bloodborne ostaja gladko v sedlu njihove najboljše igre. Open world igre imajo svoj čar ampak resno so zavoljo inflacije številk nasrkali šefovski boji ki so bili bodisi WTF a je že mrtu al pa WTF kako me lahko pizda ena pr 1800HPja oneshota frustracija. To mi je njihov največji kiks, ker bi se dalo tudi v open world igri zadevo bolje uravnotežit. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...