Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Ko sem prišel dol do Inner Sanctuma sem dal Use na unem bazenu in je Shadowheart neki zmolila. Pol je rekla, da lahko gremo.

A moram ponovno uporabiti Use na bazenu?

Lol, kjera slaba.

Nimam nobenga vprašaja na Shadowheart.

 

Sej drugače mi je že jasno, da je Nightsong (relic) očitno neka baba, ki vzdržuje Invulnerability Thormu in jo bo treba ubiti s Spear of Night, da bo potem Thorm ranljiv (v Moonrise Towers sem ga poskeniral in videl, da ima Invulnerability).

Ni mi bilo jasno, da moram v Inner Sanctumu iti dalje.

 

Thx za razlago. Res sem glup ko točak, fak.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ko sem prišel dol do Inner Sanctuma sem dal Use na unem bazenu in je Shadowheart neki zmolila. Pol je rekla, da lahko gremo.

A moram ponovno uporabiti Use na bazenu?

Lol, kjera slaba.

Nimam nobenga vprašaja na Shadowheart.

 

Sej drugače mi je že jasno, da je Nightsong (relic) očitno neka baba, ki vzdržuje Invulnerability Thormu in očitno jo bo treba ubiti s Spear of Night, da bo potem Thorm ranljiv.

Ni mi bilo jasno, da moram v Inner Sanctumu iti dalje.

 

Tam spodaj stopiš not v "plavi bazen". Tik pred njim so me jebali trije krogci, ki sem mislil, da so neki oltarji in moraš kak puzzle rešit... pa ni nič, samo naprej stopiš in interactaš s tisto plavo svetlobo al kaj pač je.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 53 minutami:

@Aktivist Vanč@Kočevc

A un del (nek krvavi dungeon) pod Moonrise Towers se da doseči že sedaj, ali lahko pičim dalje? Tam spodaj je precej velika mapa, jaz sem pa odkril le en manjši predel. Ne bi rad, da se mi zaklene kak sidequest.

 

Jaz pa sem v precepu al it long restat, ker nimam spell slotov... ker sem osvobodil Nightsong in bi baje moral brž v Tower it pa ne vem ali bom kaj zjebal :D  Bom sejval za vsak slučaj.

 

Imel pa sem pri Sahdowheart check, ko sem moral 30 fuknit in sem v drugo z uporabo inspiration fuknil 19 + 12 buffov :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Komot long restas, vsaj jaz sem. Mislm da nimas kej zajebat z long restom zdaj ta trenutek

 

 

kak check pa si mel za 30? Jaz tega nisn mel. Lah das v spojler 

 

Spoiler

Ko sem rabil Shadowheart prepričat, da je ne ubije... ji nisem tega rekel direkt, ampak je bil check, ker sem izbral neko lepšo možnost kjer se kao naj sama odloči ampak blablabla... Potem pa je zalučala kopje preko roba vstran. Ko je bila Nightsong osvobojena in je odletela pa mi je izpovedala ljubezen, da do zdaj tega ni izrazila, ampak si želi za vedno ostati z mano blablabla... :D Hell yeah! Čutim, da bom kmalu fukal!

 

Saj ne vem, če bi izrabl tisto možnost brez metanja kocke, ko ji rečem naj je ne ubije... bi mogoče bil isti izid.

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 24 minutami:

 

Jaz pa sem v precepu al it long restat, ker nimam spell slotov... ker sem osvobodil Nightsong in bi baje moral brž v Tower it pa ne vem ali bom kaj zjebal :D  Bom sejval za vsak slučaj.

 

Imel pa sem pri Sahdowheart check, ko sem moral 30 fuknit in sem v drugo z uporabo inspiration fuknil 19 + 12 buffov :)

Jaz z Astarionom mečem najmanj 26 levo in desno. To padajo same 35, 33, 31,... :D

Drugače pa ja, ko ti pade carski met kocke je res najboljši feeling. Mislim, da sem s to igro ful razvilojačal ludopatijo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 20 minutami:

Jaz nevem ce sm ze vrgel kdaj cez 27. Karizma -8 dela svoje 🤣

 

Daj mi ti nekaj povej v spoiler, ker mi ne da mira in sem sejval ter ugasnil, da razmislim...

 

Spoiler

Je normalno, da na neki točki Thorm sputi ono hobotnico, ki potem ubije ali karkoli naredi z Nightsong (kao piči jo, ko je na tleh in enostavno izgine) on pa pobegne in dobiuš quest follow Thorm. Zdaj bi moral iti nekam za njim in sem sejval pa ugasnil, ker nekako nisem zadovoljen z izidom, če je Nightsong umrla in bi jo lahko rešil, pa ne vem kaj naj...

 

Povezava do prispevka

chapter 3 shenanigans

 

Spoiler

prvič da sem save scummal, šel sem preprečit bad press, ampak je pretežko, če so roboti živi, tud če ti rata zamenjat kaj se bo tiskalo, te zaprejo
odločil sem se najprej it zbombat tovarno robotov pa pol takoj v tiskarno :avadodo: in to ratalo brez da sem šel nazaj v camp se healat. Malo je trajalo, treba je blo pametno igrat

 

pa še vmes mi je prišla povedat Florrick, da ker se nismo odločil rešit Wyllovga fotra, da nas ne mara, en speech check pa se je odločila povedat, da je Wyrm pod mestom :D wtf, od nikoder

 

Povezava do prispevka

Weraziel


 

Spoiler

Jaz sem sel tiskarno stealth s Shadowheart, s tem da so me ven zaklenili in sem moral najt drugo pot cez streho. Pa mi niso pol nic tezili.

 

Njega sem nasel mrtvega, tko da nimam pojma kaj naj.

 

Me je pa Gortash opozoril da imam v kampu izdajalca in sem spodil tamalo, pa se je izkazalo da sem se prav odlocil, ker potem ti zgleda na spizdijo nobenega od drugih likov.

 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Imam to srečo, da nisem igral nobene prejšnje igre od Lariana. Men se je z BG3 odprl čisto nov svet gaminga.

Nazadnje sem tako užival, ko mi je kliknilo pri Fromsoftu.

Enostavno ne morem prehvaliti. :avadodo:

 

Zato me sploh ne skrbi ali bo kak DLC ali ne. Od zdaj naprej sem fan Larian Studios in bom probal preigrati vse kar ponujajo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 23 minutami:

Čaki malo... Nisi ti meni rekel takrat, ko si še mene nahajpal, da si že igral nekaj od njih? :D Ker jaz se ravno zato nisem lotil, ker mi je cel koncept bil totalno neznan in se mi je "od daleč" zdel tudi bedast.

Ne, jaz sem prej igral samo BG1 in 2. Oboje sem hitro opustil, ker mi ni bilo nič jasno.

Kasneje sem igral samo še Dragon Age: Origins, ki mi je bila res noro dobra.

Po tistem pa nič do zdaj BG3, ki me je pa čisto odpihnila.

 

Zelo malo izkušenj. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ne, jaz sem prej igral samo BG1 in 2. Oboje sem hitro opustil, ker mi ni bilo nič jasno.

Kasneje sem igral samo še Dragon Age: Origins, ki mi je bila res noro dobra.

Po tistem pa nič do zdaj BG3, ki me je pa čisto odpihnila.

 

Zelo malo izkušenj. :D

 

Aja, potem si samo omenil, da si pač igral BG1 in 2... vseeno nisi bil čist iz dobesedne nule kot jaz, ki sem od poteznih iger igral edino HOMM, ki pa je tudi čist druga stvar :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...