Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Sva se z mojo lotla co-opa na PS5 in zaenkrat je tole kar veliko razočaranje...:(. Kot prvo je zadeva zbugana (recimo na zaslonu se vedno vidita imena profilov in ikona s prečrtanim mikrofonov in tega nikakor ne moreš odstraniti), ko gre vodilni igralec v dialog, se pri drugem igralcu zjebe kamere (mu ne sledi več). Tudi sam feeling je kot, da bi igral vzporedno dve igri in ne kot skupina (recimo če se pogovarjaš z likom ki ga imaš ti povezanega govori, če se z likom, ki ga ima povezanega soigralec ne jebe kaj dosti). Bedno je tudi, da ni dinamičnega split-screena (da torej, ko sta lika skupaj je samo en zaslon). 

 

Tudi meniji se mi zdijo manj pregledni kot v DOS2, glupo je tudi da končaš svojo rundo s klikom na trikotnik (kar se seveda pomotoma zgodi velikokrat, ne vem zakaj ni vsaj opcije da držiš ta gumb za končanje runde), opisi spellov so slabi. 

 

Fck res sem razočaran so far, čudi me, da so zgoraj napisane zadeve tako šalabajzersko narejene. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 36 minutami:

recimo na zaslonu se vedno vidita imena profilov in ikona s prečrtanim mikrofonov in tega nikakor ne moreš odstraniti

To je tudi meni najedalo na polno. Greš v nastavitve od konzole in izklopiš online. Problem solved.

 

Drugače pa ja, multi je po novem zbugan v tri p m. Pred vsemi patchi je vse skupaj delovalo perfektno (sva igrala s kolegom in je bila izkušnja identična tisti v SP). Sedaj se pojavlja kopica bugov. Najbolj moteča je izguba nadzora nad kamero pri P2 (rešiš, tako da izklopiš in ponovno vklopiš gamepad). Najeda za popizdit. :(

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Bo zgleda treba počakat na nove patche. Se mi pa zdi da so coop bolj na silo dali v igro, kot sem že omenil sploh nimam filinga da smo skupina v igri. 

Se strinjam. Največje smeti so, da ne more P2 voditi ostalih party memberjev. Carsko bi bilo, da ima vsak svojega, ne pa da sledi P1 in dvojici, kot nek cucek.

Povezava do prispevka

Nadaljujem Act 3. Sicer sem mal burn outan in manj igram kot prej in mi je tudi Act 3 od vseh treh najmanj všeč. Ampak še vedno res odlom od špila. Vsaka jim čast.

 

Si kar predstavljam, če kakšen Ubisoft ali podoben delal ta špil. Bi bili questi ala:

- Naberi Auntie Ethel 10 mugworts

- Premagaj 10 cursed shadows ter pomagaj Harpersem

- Raphael je izgubil scrollse. Pomagaj mu jih najdi (15/100 completed)

 

Upam, da se ostali malce pogledajo v ogledalo in se kaj naučijo od teh treh izjemnih špilov, ki smo jih dobili zadnje leto: BG3, Elden Ring ter TOTK.

  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Act3 te cist sfuka ce si completionist, kar mene je tbh. Ne mors dva koraka narest da ne bi nov quest dobu. Mene res jebe ta FOMO da bi spustu kaksen kul quest al pa item al pa sam random interacion ( ker vem da nimam cajta za drugi skozihod) in poj lezem v vsako luknjo.  

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Act3 te cist sfuka ce si completionist, kar mene je tbh. Ne mors dva koraka narest da ne bi nov quest dobu. Mene res jebe ta FOMO da bi spustu kaksen kul quest al pa item al pa sam random interacion ( ker vem da nimam cajta za drugi skozihod) in poj lezem v vsako luknjo.  

 

To mene čist sfuka. Sicer vem, da bom enkrat v prihodnje še šel igrat z drugim likom... pa vseeno me jebe. Že zdaj dosti krat ne grem notri, ko nimam več časa, ker zagledam nek velik prostor in mi čist zjebe možgane koliko vsega bom moral narediti, da kaj ne zamudim in pol sploh ne grem naprej tisti dan.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jaz sem imel ta feeling samo v prvem actu. Sedaj v Act 2 sem veliko bolj streamlinal progress. Fighti trajajo manj in raziskovanje ni več tak novelty.

Po eni strani mi je škoda, da nisem več na trnih ves čas, po drugi pa sem vesel, da sem se rešil občutka tesnobe zaradi FOMOja. :D

 

Še vedno 10/10 would take home to parents.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tko v act2, ce mata kej “side questov” (tieflingi), jih pojdita najprej te queste resit preden gresta v temple of shar. Ceprav je Shar blizje kot Moonlight towers, je “pravilna” pot najprej do Moonlight towers pa pol Shar, ker v nasprotnm primeru se ti pol te side questi “zaklenejo” (oz se razresijo 🤣). Vem k rabm kako urco nazaj reloadad 😆. Sicer pise oz te opozori, sam nism vedel da so take posledice

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Jaz sem imel ta feeling samo v prvem actu. Sedaj v Act 2 sem veliko bolj streamlinal progress. Fighti trajajo manj in raziskovanje ni več tak novelty.

Po eni strani mi je škoda, da nisem več na trnih ves čas, po drugi pa sem vesel, da sem se rešil občutka tesnobe zaradi FOMOja. :D

 

Še vedno 10/10 would take home to parents.

 

pocak da prides v mesto. ko spil rata cist druge vrste spil :) ni vec exploration nekih rusevin ampak politika factioni, pijanci, neke vodne nune k zalujejo, itd, itd, itd, men je act 3 iskreno najboljsi ker so res hudo zadel filing mesta, sam je tok vsega da glava boli. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem lih mel prvi gamebraking bug, katerega sem rešil z 2x!!! save-at in load-at, po bitki na koncu Act 2

 

Kar mal mi je srce zastal 

 

Mi je pa škoda, da je manj načinov kako se resolva act 2, ampak bomo o temu ko pridem do konca

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

na koncu Acta 2 lahko dejansko že legit končaš špil :D Čeprav je dungeon master slišat malo nejevoljen, da si izbral tak konec, hehe

 

Konec špila v Act 2:

  Razkrij skrite vsebine

 

 

 

 

Evo ravno sem imel to dilemo in sem bil preprican, da se bo zgodilo nekaj zaradi cesar bom ostal brez khm khm khm istocasno pa se ne bo zgodilo nic kaj prevec pretresljivega z badguyi. Svaka cast za tole. Tako se dela RPGje, vsi najboljsi se ne bojijo, da igralec ne bo nikoli videl dolocenega dela igre. Celo obratno trudijo se, da cimvec contenta ostane skritega. Zato se bo Elden Ring, Zeldi, Witcherja in tole igralo se desetletja.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...