Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 14. 9. 2022 at 16:52:

MIslim, da je Cyberpunk serija zunaj, Edgerunners. Je kdo gledal? Ocena je dokaj ok, verjetno serija ni tok broken kot je bla igra :D

 

https://www.imdb.com/title/tt12590266/

Studio Trigger so carji, ampak nekaj me odbija, da bi sploh začel gledat. Ne zdi se mi pravi studio za nek serious cyberpunk show

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče Dne, 18. 9. 2022 at 8:53:

Ma kaj pa vem, drgač je tko kr lepo disanje NHSa notr. :D

Men je kul, ker ni klasičen cringefest woke shit, kljub gaynessu. Itaq so not kvote, da maš n različnih minorityjev ampak paše v kontest neke javne porodnišnice, da ni nekih fotomodelov tm.

 

Je pa zadeva že na prvi pogled zlo low budet. 

je kritika celotnega zdravstvenega sistema, ki ne funkcionira, ker je undefunded, zdravniki pa služijo denar v privatnih praksah, ki pogrnejo na celi črti takoj, ko je neka mal večja komplikacija. to že mamo v sloveniji, se pa zadeve še poglabljajo. 

 

drugače pa ja, totalno huda serija. ta igralc mi je ful všeč, ne spomnim se kje, sam igra pogosto v britanskih serijah in je 10/10. 

 

sem mal pogledu emmy winnerje in je edina zadeva, ki nisem gledu abbott elementary in je kr fun. pač tko woke the office, ki se namest v pisarni dogaja v osnovni šoli. mn3 trigger warning: velik črnskih igralcev. 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 urama:

sem mal pogledu emmy winnerje in je edina zadeva, ki nisem gledu abbott elementary in je kr fun. pač tko woke the office, ki se namest v pisarni dogaja v osnovni šoli. mn3 trigger warning: velik črnskih igralcev. 

 

ravno zaključil z zadevo, meni je všeč.

 

recimo, da je šolska verzija parks & rec, le da je manj zanimivih in dodelanih likov. je pa ravnateljica naravnost odfukan lik, ravno nekje v rangu Rona Swansona. :ododava:

 

btw, 22.9. se ravno prične druga sezona.

 

 

Povezava do prispevka

Odvisno kolk ti klikne humor, meni ni blo baš neki in sem po 1. sezoni nehal. Podobno kot Archer, nekaterim je za crknit smešno, meni je "meh".

 

Še vedno mi je pa v spominu ostala scena, kako volkodlaka pošlje v smrt s tem, da mu vrže palico z vrha stavbe, un se pa itak kot pes požene za njo v globino :rofl:. Pa itak legendarni "creepy paper".

Povezava do prispevka

Lej R&M bo kot Family Guy, Simpsonovi,  American Dad, ko je vse tako enako da čez čas pač gledaš samo zato, da ti mine čas pa narediš hehe sem pa tja. Brez veze. Ajde Simpsonovi še gre nekak skozi, ker se je vse zamenjalo ampoak ostalo... brez veze.

 

WWDitS je pa meni nekaj najbolj hecnega ever in zato tudi pravim, da Our Flag Means Death kar malo zbledi ravno zaradi tega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...