Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

kid666 reče Dne, 31. 12. 2022 at 12:07:

lol, men se zdi čist legit seznam razn lotra

če recimo zamenja rings of power s she-hulk se podpišem pod to listo tv serij

Meni tudi, pa so mi recenzije Jurčeve kar brezvezne/10. 

 

Sicer pa nisem gledal vseh serij iz seznama, ampak se mi ne zdi nič dramatično neumnega na seznamu razen LOTR?

 

 

Povezava do prispevka

Netlfix je dal vn heist limited serijo.

Kaleidoscope.

 

https://www.vulture.com/article/netflix-kaleidoscope-episodes-best-chronological-order.html

 

Ni nič posebnega, razen tega, da lahko gledaš po svoje dele. Začeš z black in green, končas z white. Vmes ni važno kako si narediš, zgodba bo imela smisel.

Naj bi netflixov algoritem vsakemu userju posebej naredil watch order.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pogledal sem Better Call Saul, gladko ena najboljših TV serij. Igralci so top, editing in režija top, konec top, spet million callbackov pa za razliko od Breaking Bad ni blo likov, k ti grejo samo na kurac ves čas.

 

Basically je James še največji šupak v zgodbi, pa vseeno ga z veseljem gledaš 

Povezava do prispevka

Also nisem zadovoljen z drugo in zadnjo sezono Alice in Borderlands.

 

Prva mi je bila res specialna, druga pa z večino akcijskih scen posebno s Kingom res v kurcu, tip zadane vse ko pa je treba glavne junake zadet pa jih strelja v noge ipd.

 

Plus Kento Yamazaki v vlogi Arisuja mi je s tistim njegovim pačenjem še dodatno pokvaril okus po zelo dobri prvi sezoni.

Povezava do prispevka

Prvo sezono Chucky še sfolgal, sm pač vse une filme pogledal in sm ventilator... pa zdržal, ker so se šele proti konc sezone lupčkal...

potem Chucky 2... 1 epizoda kuj tole po parih minutah...

 

20230105_192825.thumb.jpg.65c401445aada195158f16819dea1f92.jpg

 

Nehal... Ajd, če bi blo hardcore bi še gledal, romantika pa res ni zame... 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

anne rice's mayfair witches se začne v ponedeljek (sam je že out prva epizoda). omenjam, ker je alexandra daddario v osrednji vlogi. :D sicer bolj slabo kaže, da bo kej kože. 

 

 

uredilo bitje Lunco
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

v ameriških filmih in serijah si joške lahko videl samo v 70ih in 80ih :(:( Tole zadnja leta je hujše ko da bi bili v viktorijanski angliji

 

no še vedno ti pa ostane dobesedno karkoli slovenskega, če bi rad videl proper šumo :D 

Ma ne. Titanik npr. gole joške in PG13. 

 

 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...