Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Zdej sm začel gledat Peacemakerja pa niti ne vem kaj si naj mislim, sem pri predzadnji epizodi. Načeloma mi je James Gunn zabaven in se vidi, da je skozi otroštvo konzumiral 70ta, 80ta in zgodnja 90ta, tko da ta IDGAF feel je kul... Sam fak, Peacemaker je prou muka gledat na trenutke.

 

Pa recimo da še preživim tu pa tam bedne šale, samo to, da se neke stvari razlaga po večkrat, malo preveč scen z muziko in nepotrebnim superhero slo-mojem...eh, tud če bo druga sezona verjetno ne bom gledal.

 

Največja svetla točka absolutno kaskaderji, nekateri udarci in padci so bli kar legit.

 

James Gunn samo še iste stvari snema, Guardians of the Galaxy, Suicide Squad, tole.. in vsakič je slabše

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 6. 2. 2023 at 19:02:

Zdej sm začel gledat Peacemakerja pa niti ne vem kaj si naj mislim, sem pri predzadnji epizodi. Načeloma mi je James Gunn zabaven in se vidi, da je skozi otroštvo konzumiral 70ta, 80ta in zgodnja 90ta, tko da ta IDGAF feel je kul... Sam fak, Peacemaker je prou muka gledat na trenutke.

 

Pa recimo da še preživim tu pa tam bedne šale, samo to, da se neke stvari razlaga po večkrat, malo preveč scen z muziko in nepotrebnim superhero slo-mojem...eh, tud če bo druga sezona verjetno ne bom gledal.

 

Največja svetla točka absolutno kaskaderji, nekateri udarci in padci so bli kar legit.

 

James Gunn samo še iste stvari snema, Guardians of the Galaxy, Suicide Squad, tole.. in vsakič je slabše

Meni je bilo pri Peacemakerju najbolj kul ta "nepretencioznost", ne vem, nek spin off od katerega nisem popolnoma ničesar pričakoval, dobil pa sem kar precejšnjo dozo zabave. Recimo The Boys, ki je iz vidika humorja in tematike primerljiva serija, mi je postala ful bolj "try hard".

 

Also scena, ko se prvič pojavi Peacemakerjev fotr, mi je bila glorious. 

Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 26. 4. 2022 at 21:10:

Barry je nazaj (3. sezona) in itak je zakon. Nekaj scen je odlično posnetih (začetek, na setu snemanja), Barryju se bo zdaj zdaj odpeljalo, Hank je itak Hank, ... :D

Hvala za tole serijo, pogledal vse 3.sezone v šusu, top 

Povezava do prispevka

mal gledam mayor of kingstown (taylor sheridan, yellowstone - sele zdej sm ugotovu, da igra unga kavbojca k fura rodeo), not bad. gre se o mestu, ki ima velik zapor, glavni lik pa poskuša držat ravnovesje med vsem gangi (vključno s policaji) v zaporu in v mestu. jeremy renner (hawkeye) ni slab igralc, tud nasplosno je vsecen cast. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...